فروشگاه ساحل چوب در تهران

🔴لترون

✳️لترون به ترکیب تخته‌‌‌های چند لایه چوب گفته می‌شود که در آنها ضایعات خورد شده و تراشه‌‌‌های خورد شده چوب کارخانه‌ها ی چوب بری وبا استفاده از تخته‌‌‌های نازک ونرم تهیه می‌شود لترون می‌گویند خورده چوب هایی که در ورق لترون استفاده می‌شود از ام دی اف بزرگتر است وهمچنین دارای کمی‌ناهمواری است که توسط ابزار آلات ساییده می‌شود ودر نهایت با روکش مناسب چسبانده وپرس می‌شود.

🔵ام دی اف

🔰ام دی اف یک فرآورده چوبی است. برای تولید ام دی اف از چوب استفاده می‌شود. در فرآیند آن با قطع درختان و زدودن، شاخه، برگ و پوست آن‌ها قسمت فیبری چوب را به صورت خرد چوب در می‌آورند. سپس خرده چوب‌ها را شستشو داده و از صافی‌های مختلف مانند صافی آهنربایی رد می‌کنند تا هر گونه قطعات آهنی و فلزی از آن‌ها جدا شود. خرده چوب‌ها با هوای گرم خشک می‌شوند و از مش‌هایی عبور می‌کنند. وظیفه این مش‌ها این است که خرده چوبه‌ای در اندازه مختلف را دسته بندی کند.

🔰پس فرآیند دسته بندی، هر نوع خرده چوب در هر اندازه‌ای وارد دستگاهی می‌شود که خرده چوب‌ها را به صورت فیبر در می‌آورند. فیبرها روی نوار نقاله‌هایی حرکت می‌کنند و با فشار مختصری که روی آن‌ها وارد می‌شود به صورت یک نوار فیبری با ضخامت 20 تا 30 سانتی‌متری در می‌آیند. در طول مسیر نوارهای فیبر در اندازه‌های استانداری برش داده می‌شود و پس از آن وارد دستگاه پر خشک می‌روند.

🟣‌‌‌های گلاس

⚜️های گلاس یک نوع ورق با مغزی ورق ام دی اف و با روکشی پلاستیکی از جنس پلکسی گلاس می‌باشد. معمولا ورق‌‌‌های های گلاس تنها از یک طرف با پلکسی گلاس پوشیده شده و سمت دیگر ورق با لایه‌‌‌های ارزانتر پوشش داده می‌شه. این لایه حالتی براق، شفاف، و زیبا به ورق «های گلاس» میده. پس دلیل براق بودن کابینت‌‌‌های هایگلاس، به پوشش پلکسی گلاس روی ورق‌‌‌های گلاس برمیگرده. این ورق‌ها به دلیل براق بودن، کاربرد زیادی در ساخت تجهیزات دکوراسیون داخلی از جمله کابینت، کمد دیواری، دکور و غیره پیدا کرده است.

به مدیریت: مجتبی لنگری

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

پخش ام دی اف لترون و هایگلاس ساحل چوب در تهران ,  لترون , ام دی اف  , هایگلاس , قیمت هایگلاس , قیمت ام دی اف  , قیمت لترون , انواع ام دی اف , فروش ام دی اف در تهران , فروش هایگلاس در تهران ,  فروش لترون در تهران ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed