پخش شیشه مات کن صفرزاده در تهران

?تولید و پخش روکش پی وی سی پشت چسبدار و شیشه مات کن به صورت کلی و جزئی

? ارسال به سراسر کشور

?بهترین کیفیت

⭕️روکش پی وی سی

?روکش PVC نوعی پلاستیک فشرده از جنس پی وی سی و از مشتقات پلیمری و دارای گروه وینیلی هستند. روکش PVC دارای قابلیت انعطاف پذیری می‌باشد.

⭕️شیشه مات کن

?شیشه مات کن‌ها به شکل برچسب طراحی می‌شوند که به راحتی روی سطح شیشه قابل نصب می‌باشند و مات کن‌‌‌های شیشه نوعی پرده محسوب می‌شوند و شما می‌توانید از آن‌ها برای خصوصی سازی فضای داخل منزل تان استفاده کنید.

⭕️انواع مدل‌‌‌های مات کن شیشه برای ساختمان
?برچسب مات کننده ساده شیشه

?برچسب‌‌‌های مات کننده ساده یکی از ارزان ترین و پرطرفدارترین انواع مات کن‌ها می‌باشند که این برچسب‌ها دارای هیچگونه طرحی نمی‌باشند و جنبه تزیینی نیز ندارند.

?برچسب‌‌‌های مات کننده نور محیط را از بین نمی‌برند و به صورت کامل نیز نمی‌توانند جلوی دید را بگیرند و از آن‌ها می‌توانید برای پنجره‌‌‌های ساختمان‌‌‌های مسکونی و اداری استفاده نمایید.

?برچسب مات کننده طرح دار شیشه

?مات کننده‌‌‌های طرح دار دارای جنبه تزیینی می‌باشند و شما می‌توانید طرح این مدل مات کننده‌ها را با توجه به سلیقه شخصی تان انتخاب نمایید و این مدل مات کننده‌ها نسبت به مات کننده‌‌‌های ساده جلوی دید را بیشتر می‌گیرند و باعث می‌شوند پنجره‌‌‌های ساختمان زیبا و جذاب تر به نظر برسند.

?برچسب‌‌‌های مات کننده رنگی شیشه

?مات کننده‌‌‌های رنگی شیشه جذابیت خاصی دارند و این مدل شیشه مات کن‌ها برای ساختمان‌‌‌های مسکونی و ساختمان‌‌‌های اداری و تجاری مناسب هستند

 

به مدیریت: عیسی صفرزاده

 

 

 

 

 

 

 

پخش روکش پی وی سی پشت چسبدار  در تهران , روکش پی وی سی پشت چسبدار  , شیشه مات کن , روکش پی وی سی , قیمت روکش پی وی سی پشت چسبدار , قیمت  شیشه مات کن ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed