پخش عمده شیر شتر ویوان 

🐫 تحویل درب منزل و درب مغازه

🐫 دوغ و شیر شتر یعنی آب روی آتش

🐫 ارگانیک ترین شیر دنیا

🐫 بامصرف دوغ و شیر شتر ویوان تمامی بیماریها را از خود دور نمایید

🐫 فروش به صورت عمده و خرده

🐫 معرفی شیر شتر

✔️ تحقیقات نشان داده ویتامین Cشیر شتر ۳ برابر بیشتر از شیر گاو و ۵/۱ برابر بیشتر از شیر انسان است و چربی‌های اشباع، کلسترول، لاکتوز (قند شیر) و ویتامین A آن نسبت به شیر گاو کمتر و آهن و کلسیم بیشتری دارد‌. چربی شیر شتر زیر ۳ درصد است که در مقایسه با چربی شیر گاو، بوفالو، گوسفند و بز کمتر است.

🐫 خواص شیر شتر 
✔️ پژوهشگران اعلام کردند که در شیر شتر پروتئین ویژ ه ای وجود دارد که نقشی مشابه انسولین دارد که در هر لیتر شیر ۴۰۰ واحد از ان یافت میشود . 
✔️ این پروتئین میزان کلسترول خون را کاهش میدهد و مانع تصلب شرائین میشود و مصرف روزانه نیم لیتر شیر شتر دیابت نوع یک را ۳۰ درصد کاهش میدهد

🐫 تاثیر شیر شتر بر کاهش وزن
✔️ شیر شتر حاوی چربی کمی است. گفته شده مصرف منظم ۱۰-۱۵ روز از این شیر می‌تواند به‌طور قابل ملاحظه‌ای در کاهش وزن تأثیر گذارد.این شیر حاوی مقدار زیادی مواد معدنی، کالری کم و مقدار کم چربی، این شیر را به ایده‌آلی در رژیم غذایی چربی‌سوز تبدیل کرده است.

✔️ شیر شتر دارای پروتئین ویژه‌ای است که مشابه انسولین عمل می‌کند، به همین دلیل برای دیابتی‌ها بسیار مفید است، البته این پروتئین ویژه باعث کاهش کلسترول خون و از گرفتگی عروق قلب پیشگیری می‌کند

🐫 فواید: شیر شتر
✔️ جلا دهنده، منضج و حل کنندۀ اخلاط بدن است
✔️ تقویت چشم 🤓
✔️ دارای آهن و کلسیم به میزان ۱۰ برابر شیر گاو🥛
✔️  سبب تقویت سیستم ایمنی در مقابل هپاتیت و ایدز 🙂
✔️ موثر در تعدیل فشارخون 🔺🔻
✔️ دارای ویتامین ب و ث فراوان 💊
✔️ غنی از انسولین و موثر در کنترل دیابت
✔️ موثر در درمان اوتیسم کودکان 😳
✔️ موثر در بهبود زخم معده، آنتریت، آلزایمر و آسم 😷
✔️ دارای خواص کمکی در درمان سرطان 🍀

✔️ یکی از معروف ترین ماسک های پوستی در میان بانوان کشورهای عربی ، #شیر_شتر ترکیب شده با شکر سفید می باشد که تاثیر چشمگیری در شفافیت پوست. 
✔️ میزان اسیدهای تخمیری مضر برای بدن در #لبنیات_شتر بسیار پایین می باشد. و از این رو مصرف این دسته لبنیات برای کسانی که از بیماری زخم معده رنج می برند منعی ندارد.

✔️لبنیات شتر در بین پانزده ماده ارزشمند خوراکی نظیر خرما،عسل،ماهی سفید،شیره انگور،انار و …. قرار دارد . در صورتیکه لبنیات گاوی و گوسفندی چنین جایگاهی ندارند .

✔️ شیر شتر به دلیل تغذیه شتر از خار و سایر بوته‌های بیابانی در مقایسه با شیر گاو سدیم بیشتری داشته و کمی شورتر است و برخلاف طبع سرد شیر گاو، طبع گرم رو به اعتدالی دارد و اشتها‌آور می باشد. در کشورهای آفریقایی این اعتقاد بین شتربانان وجود دارد مردانی که شیر شتر می‌نوشند قوی‌تر، تنومندتر و سریع‌تر هستند.

✔️ ویتامین‌های B1 و B2 شیر شتر بیشتر از شیر گوسفند و B6 و B12 و پروتئین آن مشابه شیر گاو و از شیر انسان بالاتر، اما اسید‌فولیک آن پایین است.

✔️ شیر شتر حاوی ۱۰ برابر اهن و ۵ برابر پتاسیم و ویتامین c و ۴ برابر سدیم و ۳ برابر کلسیم و منیزیم و مقدار بیشتری اسدهای چرب غیر اشباع و پروتئین و کلر و اسید فولیک است

✔️ شیر شتر به علت لاکتوز کم بهترین جایگزین برای کسانی است که به شیر گاو حساسیت دارند

✔️ مصرف مداوم شیر شتر در بهبود دیابت و کنترل فشار خون و گرفتگی عروق و درمان زخم معده و بیماریهای سرطانی و پوکی استخوان نقش دارد

✔️ این شیر دارای خاصیت ضد میکروبی است و در بهبود بیماریهای عفونی از جمله سل موثر است

✔️ پژوهشگران اعلام کردند که در شیر شتر پروتئین ویژ ه ای وجود دارد که نقشی مشابه انسولین دارد که در هر لیتر شیر ۴۰۰ واحد از ان یافت میشود .

✔️ این پروتئین میزان کلسترول خون را کاهش میدهد و مانع تصلب شرائین میشود و مصرف روزانه نیم لیتر شیر شتر دیابت نوع یک را ۳۰ درصد کاهش میدهد

✔️ شیر شتر غذای رژیمی است و خاصیت لاغر کنندگی دارد و همچنین در درمان کم خونی .یرقان. بواسیر و بهبود زخمها موثر است

💎استفاده از شیر شتر جهت درمان در احادیث پزشکی

🔹 «یجْعَلُ اللَّهُ عَزَّوجَلَّ الشِّفَاءَ فِی أَلْبَانِهَا»
«خدای عزوجل شفا را در شیر شتر قرار داده است».

🔹پیامبر اکرم(ص) :
«اسْقُوا نِسَاءَکُمُ الْحَوَامِلَ الْأَلْبَانَ فَإِنَّهَا تَزِیدُ فِی عَقْلِ الصَّبِی»
«به زنان حامله شیر شتر بخورانید زیرا که خوردن شیر شتر سبب زیاد شدن عقل کودکشان میگردد.

🐫 شتر حیوانیست که در چراگاه های طبیعی رشد می کند و از علوفه های صنعتی تغذیه نمی کند بدین سان میتوان شیر شتر را ارگانیک ترین شیر خوراکی نام برد .

دوستان عزیز جهت سفارش ۰۹۱۴۴۲۴۱۷۴۶ به پی وی مراجعه نمایید .
شماره تماس سفارشات ۰۹۱۴۴۲۴۱۷۴۶

به مدیریت آقای خیام بابایی

 

 

 

 

 

 

 شیر شتر , خواص شیر شتر برای سرطان , خواص شیر شتر برای ریه , مزه شیر شتر , زمان جوشاندن شیر شتر , همه چیز درباره شیر شتر ,

ساعات کار

شنبه

8 الی 21

یک‌شنبه

8 الی 21

دوشنبه

8 الی 21

سه‌شنبه

8 الی 21

چهارشنبه

8 الی 21

پنج‌شنبه

8 الی 21

جمعه

-

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields