پخش لاستیک و رینگ استیل میرزایی

✳️لاستیک رینگ استیل اروپایی و چینی

✳️انواع بوکس بادی جینیو و جینوس

✳️ارسال به تمام نقاط کشور

🔴تایر یا لاستیک، جزء اصلی یک خودرو است که به شکل حلقه، لبه چرخ‌ها را برای محافظت و فعال کردن عملکرد وسیله نقلیه پوشش میدهد.ساختار کلی لاستیک و آج تایر‌‌‌های بادی امروزی از لاستیک مصنوعی، لاستیک طبیعی، دوده، پارچه و سیم به همراه کربن سیاه و سفید و سایر ترکیبات شیمیایی تشکیل شده است. این نوع ترکیب‌ها به همراه فن آوری‌‌‌های استفاده شده در این صنعت در عملکرد تایر و مقاومت آن بسیار تاثیر گذار است.

🔴طرح آج تایر یا الگوی آج معمولاً وظیفه کشش، حفاظت بدنه و هوای فشرده داخل تایر دارامی‌باشد و در انواع الگوی آج متقارن، الگوی آج نامتقارن، الگوی آج جهت دار ( V شکل ) و الگوی آج نامتقارن و جهت دار می‌باشد

💥انواع لاستیک خودروهای مختلف

🔹لاستیک‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند. خودرو‌‌‌های سواری شهری، سواری‌‌‌های اسپرت، شاسی بلند ها، خودرو‌‌‌های مسابقه ای و تمام کلاس‌‌‌های دیگر خودرو از لاستیک مختص کلاس خود استفاده می‌کنند.

🔸لاستیک دارای ۳ مشخصه‌ی پهنا، فاق و قطر می‌باشد و شرکت سازنده ی خودرو طبق آن‌ها تایر مناسب برای یک مدل خودرو را اعلام می‌کند. همچنین تایر‌ها را می‌توان بر اساس شرایط آب هوایی که برای آن ساخته می‌شوند تفکیک کرد. لاستیک‌‌‌های تابستانه مناسب برای زمین‌‌‌های خشک با تمرکز بر چسبندگی مناسب و گریپ بالا ساخته می‌شوند و در ساخت تایرهای چهار فصل چسبندگی، ترمزگیری و جلوگیری از آب سواری لاستیک در زمین‌‌‌های مرطوب در الویت قرار دارد. پس در انتخاب لاستیک مناسب باید شرایط آب و هوایی نیز مد نظر قرار گرفته شود.

به مدیریت: مسعود میرزایی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

پخش لاستیک و رینگ استیل میرزایی در سنندج , لاستیک میرزایی , فروش لاستیک , قیمت لاستیک , پخش لاستیک , انواع لاستیک , لاستیک خارجی , رینگ استیل , انواع لاستیک خودرو , رینگ استیل اروپایی و چینی  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed