Address & Contact

Our Address

بهشتی _ بن بست بارش _ ساختمان آبتین_ طبقه۳ رشت _ گلسار _ بلواردیلمان _ بعداز چهارراه

پرشین اپلای را بیشتر بشناسیم

گروه تخصصی مهاجرت پرشین اپلای  توسط جمعی از دانشجویان ایرانی مقیم کشور روسیه تشکیل شد.این گروه با افتخار سالهاست که به متقاضیان مهاجرت تحصیلی و اقامت به کشور­ روسیه خدمت­ رسانی می کند.
 هدف پرشین اپلای همراهی با متقاضیان از لحظه اولین تماس تا پایان تحصیلات و اخذ اقامت دائم و با عقد قرارداد کاری در کشور مورد نظر می باشد. در این راستا مجموعه پرشین اپلای  خدمات منحصر بفردی را برای دانشجویان عزیز فراهم می کند که بدون تردید سابقه چنین خدماتی از سوی هیچ شرکت و موسسه ای دیده نشده است.
 این را به یاد داشته باشید ما نیز مانند شما دانشجو هستیم و به مشکلات و چالش های امور زندگی دانشجویان واقفیم. شما می توانید در هر زمان از ما مشاوره رایگان بگیرید. و نسبت به هزینه های واقعی تحصیل و زندگی در خارج از کشور مطلع بشوید.
امروز با توفیقات صورت­ گرفته و با ارائه خدمات منحصر به فرد و مطمئن، تیم مجرب کارشناسان و مشاوران پرشین اپلای  با اخذ نمایندگی از شرکت مهاجرتی پرشین ای یو در لهستان گامی مهم برای خدمات­ رسانی به عزیزان هموطن در سراسر دنیا ازجمله کانادا ، هلند ، لهستان ،  فنلاند ، ایتالیا ، چک ، آلمان ، مجارستان ، فرانسه و چین  برداشته است.
در نهایت گروه مشاورین پرشین اپلای این افتخار را دارد که بتواند در زمینه های امور مهاجرت، اعزام دانشجو به اروپا ، اخذ اقامت از کشورهای عضو اتحادیه شینگن برای شما و خانواده تان از طریق ثبت شرکت ، اخذ اقامت کاری ، با ارائه انواع خدمات متعدد و مورد نیاز از طرق مختلف و قانونی و به صورت تخصصی در خدمت شما هموطنان عزیز باشد.

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
persianeu3950 persianeu3950 3 دی 1398 1:07 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

PERFECT

Sanaz 20 آذر 1398 11:17 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

میشه بگین از چه زمانی باید برای اپلای اقدام کرد؟ ۱۸سالمه . دندونپزشکی میخوام . ایتالیا

There are 5 next ratings View Next Ratings