Address & Contact

Our Address

رشت،جاده انزلی،بعد از کمربندی خمام،بالاتر از گوراب جیر صحرا، از سمت انزلی به رشت،پایین تر از مبل بهترین ها،جنب رستوران آرمان

Telephone

نمایندگی فروش آندولین و آندوویلا در گیلان

✨نمایندگی انحصاری کینگستون،تایل‌‌‌های ایرانی و خارجی در استان گیلان با قیمت استثنائی

🔴آندولین چیست؟

🌀آندولین از الیاف سلولز ساخته شده است که با قیر طبیعی ترکیب گردیده است. این ترکیب که به صورت تخته ای ساخته شده است، دارای ضخامت حدود 3 میلی متر است. صفحه اندولین که در ابعاد 2 متر در 0.95 متر می‌باشد دارای وزن بسیار سبکی در حدود 6 کیلوگرم است. سبکی آندولین باعث می‌گردد که جابجایی آن برای پوشش سقف شیبدار آسان باشد و همچنین وزن کم این پوشش سقف به سقف شیبدار فشاری وارد نمی‌کند که همین امر یکی از مزایای اندولین می‌باشد.

🌀پوشش سقف آندولین برای اولین بار حدود 60 سال پیش توسعه پیدا کرد و قدمت چندین ساله آن باعث شده است که به خوبی این پوشش سقفی مورد آزمون و بررسی قرار گیرد. از این رو معمولا پوشش اندولین دارای گارانتی بسیار خوبی می‌باشد.

🔴نحوه نصب آندولین

🔹قبل از شروع کار، باید ارزیابی نمایید که چه میزان ورق اندولین برای پوشش سقف شیب دار شما کافی است. باید در نظر بگیرید که ورق‌ها باید حداقل 170 میلی متر از شیار سقف فاصله داشته باشند. این فاصله می‌تواند در سقف هائی که دارای شیب 5 تا 10 درجه هستند تا 300 میلی متر نیز افزایش پیدا کنند. لازم به ذکر است شیب مناسب برای نصب آندولین، 30 درصد می‌باشد.

🔹آندولین‌ها را می‌توان با کمک میخ نصب نمود که نوع میخ‌ها باید از نوع میخ‌‌‌های حلقوی باشد. نصب آندولین باید به گونه ای باشد که سوراخی در سقف ایجاد نگردد که باعث نفوذ آب به داخل بنا گردد. پس زمانی که آندولین را نصب می‌نمائید حتما باید سوراخ‌‌‌های ایجاد شده توسط میخ را نیز چک نمائید که هیچ آبی را به داخل بنا نفوذ ندهد.

🔴آندوویلا چیست؟

🔸آندوویلا ورق پوشش سقف مانند سیستم آندولین از ترکیب مواد سلولزی و فیبری بازیافتی (50٪) که مورد تایید موسسه ICC-ESS می‌باشد. و بیتومن که نوعی قیر طبیعی است با رزین و رنگ دانه‌‌‌های طبیعی در فشار و حرارت بالا با رعایت استاندارد‌‌‌های زیست محیطی تولد میشوند.گرمای ایجاد شده توسط تابش نورخورشید در محل هم پوشانی ورقهای قیر داخل ورق‌ها به یکدیگر محکمتر جذب شده وسقفی یکپارجه آب بندایجاد میکنند،رنگ بندی متنوع و با تونالیته منحصر به فرد میبباشد.

🔸ترکیب مواد کامپوزیتی تشکیل دهنده ورق‌ها به گونه است که هرگز دچار قارچ و کپک زدگی نمیشود، قیمت آندوویلا در مقایسه با انواع سقف شیبدار نظیر شینگل و دکرا بسیار مقرون به صرفه تر میباشد.

🔴کاربرد و مزایای آندوویلا

💠 با گذشت بیش از10 سال از اجرا در سراسر کشور با اقلیم ایران کاملاً سازگاراست و خریداران در تمامی‌مناطق ایران از اجرای سقف آندوویلا رضایت داشته اند.
💠 درمناطق با رطوبت بالامثل شمال و جنوب کشور هرگز دچارپوسیدگی ونشتی آب نمی‌شود.
💠 طول عمر، مادام العمر دارد.
💠 صدای باران را انتقال نمیدهد.
💠 اندوویلا سبکترین پوشش سقفی جهان است (فقط 3.6 کیلوگرم در هرمترمربع)
💠 جلوه طبیعی و زیبا
💠 عایق حرارتی تا 800 بار کمتر از پوشش‌‌‌های فلزی حرارت را به داخل ساختمان انتقال میدهد.
💠 کپک و قاچ نمی‌زند
💠دارای رنگبندی متنوع است.
💠تحمل گرما و سرما در محدوده حرارتی 35- تا 105+
💠 مقاوم در برابر وزش باد شدید تا 180کیلومتر بر ساعت
💠 قابل اجرا بر روی سقف شیبدار با درصد شیب‌‌‌های مختلف
💠 نصب و اجرای سریع و آسان
💠 بعد از اجرای پوشش سقفی با اندوویلا میتوان روی بام تردد کرد.
💠 قیمت آندوویلا در مقایسه با اکثر تایل‌ها و ورق پوشش سقف شیبدار بسیار مقرون به صرفه تر است.
💠 در دسترس بودن ورق آندوویلا و تمامی‌لوازم جانبی در سراسرکشور
💠 گارانتی آب بندی 10 ساله

به مدیریت:میرزایی

 

 

 

پوشش سقف , انواع پوشش سقف , آندولین , آندوویلا , کاربرد آندولین , کاربرد آندوویلا , نمایندگی فروش آندولین و آندوویلا در گیلان , پوشش بام شهریار در رشت , نمایندگی انحصاری کینگستون , فروش آندولین و آندوویلا در گیلان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed