پیش دبستانی و دبستان غیر دولتی فاتحی در تبادکان

🎓 ویژگی‌‌‌های مدرسه خوب 

🎓 موارد زیر را می‌توان بخشی از معیارهای مهمی‌دانست که مدرسه خوب برای تعلیم و تربیت فرزند شما باید دارا بوده و از آن به عنوان استانداردی در انتخاب و تصمیم نهایی خود برای محل آموزشی فرزندان، بهره برد. مدرسه خوب، نقطه اغاز مهارت دوست یابی و اندیشه سازی است.

🎓 مدرسه خوب همیشه معلم خوب دارد

🎓 حتی اگر محیط مدرسه و ابزارهای تعلیم و تربیت، معمولی و سنتی و غیر فناورانه باشد، اما کادر آموزشی مجرب و کارآزموده در مدرسه مشغول به کار باشند، احتمالا یکی از ویژگی‌‌‌های مهم یک مدرسه خوب را در این مکان آموزشی پیدا کرده اید. اگر مدرسه مورد نظر شما، کارد آموزشی حرفه ای دارد، حتما به فهرست انتخاب‌‌‌های شما اضافه شود.

🎓 آن چه که موفقیت اصلی فرزند شما را در ۹ ماه تحصیلی تضمین می‌کند، معلم خوب است. معلم خوب، فقط فردی با مدرک دکتری در فلان رشته نیست. معلمی، یک حرفه و یک هنر است و نیاز به تجربه و آموزش دارد. معلم خوب، معلمی‌است که معلم خوب داشته و آموزش خوب دیده است. معلم خوب در یک مدرسه خوب، ضامن موفقیت خواهد بود.

🎓 برای فهم این که معلمان مدرسه خوب هستند یا نه، به سابقه تدریس نگاه کنید. به موفقیت اموزشی مدرسه در آزمون‌‌‌های علمی‌و ورزشی و هنری سالانه و نتایج اخذ شده توجه کنید. به سن و تحصیلات و پوشش معلمان، بی توجه باشید. این ها، برای فرزند شما، علم به ارمغان نمی‌اورد و آن چه مهم است، سواد معلم است. از طریق اولیا دانش آموزانی که سال قبل، فرزندان خود را در این مجموعه، ثبت نام کرده اند، درباره معلمان سال تحصیلی مورد نظر فرزند خود، استعلام کنید.

🎓 مدرسه خوب مهارت محور است🎓

🎓 مدرسه خوب معمولا ابزار کمک آموزشی مناسب دارد🎓

🎓 مدرسه خوب همواره برای دانش آموز لذت بخش است🎓

🎓 فضای مدرسه، باید برای دانش آموز شما، جذاب و هیجان انگیز باشد. مدرسه خوب،‌مدرسه ای نیست که بر در و دیوار آن، فقط شعارهای مذهبی و حماسی درشت درج شده باشد و پیام‌‌‌های تربیتی را القا کند. فضا، باید متناسب با سن فرزند شما، زیبا و دلنشین بوده و دانش آموز را هر روز برای مراجعه مجدد به مدرسه، ترغیب کند.

مدیریت:خانم ناهید فاتحی

09216062110
09395224837

 

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یک مدرسه خوب باید چگونه باشد , ویژگی‌‌‌های مدرسه استاندارد , نقاشی یک مدرسه خوب , ویژگی‌‌‌های یک مدرسه ایده آل , ساختار و ویژگی‌‌‌های مدرسه , انشا در مورد یک مدرسه خوب , چرا مدرسه مکان خوبی برای دانش آموزان است , معیارهای انتخاب یک مدرسه خوب , 

 

 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed