پیمانکاری زیرساخت صادقی همراه با شرکت رتبه دار

🔷 انجام کلیه عملیات خاکبرداری،حفاری،خاکریزی،راهسازی و …
🔷 بیل میکانیکی،بیل بکهو،گریدر،غلطک،کمپرسی،تانک آبپاش،کاتر و ….پ

با مدیریت مهدی صادقی

**************************************************

نکات ایمنی در خاکبرداری

قطعا می دانید که خاکبرداری جز یکی از کارهای خطرناکی است که باید به صورت دقیق و مهندسی انجام گردد چرا که کوچکترین اشتباهی در خاکبرداری می تواند خسارت های زیادی را به دنبال داشته باشد. این خسارت ها هم شامل خسارت های مالی خواهد بود و هم جانی.

در خاکبرداری به منظور حفظ جان افرادی که در درون خاک و بیرون از آن مشغول به فعالیت هستند و همچنین برای حفظ ساختمان های مجاور و ایجاد فضاهای ایمن و مطمئن نیاز است که به وسیله سازه های نگهبان پایدار سازی و مهاربندی لحاظ گردد .

نکات ایمنی در خاکبرداری

در تعریفی ساده می توان اینگونه گفت که هر نوع حفاری یا خاکبرداری که پایین تر از سطح زمین انجام گردد را خاکبرداری می گویند یا می توان خاکبرداری را حفاری یا خاک برداری در تراز پایین تر از زیر پی ساختمان مجاور دانست .

سازه های نگهبان دارای انواع متفاوتی می باشند که انتخاب این سازه ها با توجه به عمق خاکبرداری، نوع خاک و حساسیت ساختمانی که اطراف خاک هستند ، صورت می گیرد. هر کدام از افرادی که در پروژه های خاکبرداری مشغول کار هستند برای خود وظایف و مسئولیت های داشته اند. انجام این وظایف به وسیله سازمان های ذیربط نظارت می گردد. لازم است بدانید که برای اینکه عملیات خاکبرداری انجام شود نیاز است در تمامی مراحل خاکبرداری شامل قبل و بعد از اجرا ، تمهیداتی بکار گرفته شود که سبب شود هیچ حادثه ی بروز ندهد.

گودبرداری و خاکبرداری جز فعالیت های عمرانی می باشد که به دلایل مختلفی مانند تخریب و خاکبرداری یک ساختمان قدیمی برای ساخت دوباره آن ، ساخت کانال ها ، احداث پارکینگ ها، حفاظت فوندانسیون ها در مقابل یخبندان و … انجام می شود.

 

پیمانکاری زیرساخت صادقی در اصفهان,حفاری در اصفهان,خاک برداری در اصفهان, گودبرداری در اصفهان,پیمانکاری زیرساخت صادقی با شرکت رتبه دار در اصفهان

ساعات کار

شنبه

-

یک‌شنبه

-

دوشنبه

-

سه‌شنبه

-

چهارشنبه

-

پنج‌شنبه

-

جمعه

-

24 ساعته

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields