چاپ و پخش کاغذ دیواری سه بعدی سپنتا هنر

✳️کاغذ دیواری‌‌‌‌های سه بعدی یا پوستر دیواری سه بعدی همان پوستر دیواری است، که به دلیل داشتن طرح سه بعدی اصطلاحا کاغذ دیواری سه‌ بعدی می‌گویند.

💠کاغذ دیواری‌‌‌‌‌‌های سه بعدی در طرح‌‌‌های بسیار متنوعی طراحی و تولید و عرضه می‌شوند و همین امر نیز باعث شده تا این دسته از محصولات برای هر نوع سلیقه ای گزینه‌‌‌های زیادی را داشته باشد.

✳️کاغذ دیواری‌‌‌‌‌های سه بعدی‌ را می‌توان در اتاق خواب، اتاق کودک، سالن پذیرایی، محل کار، اتاق نوجوان، فضاهایی مانند کافی شاپ و… نصب و استفاده نمود.

🔴ویژگی‌‌‌های کاغذ دیواری سه بعدی

💠کاغذ دیواری سه بعدی در مقایسه با کاغذ دیواری تفاوت هایی دارد؛ کاغذ دیواری‌‌‌های سه بعدی در ایران تولید می‌شوند ( کاغذ و جوهر وارداتی و باکیفیت بالا هستند)، در ابعاد دلخواه طراحی و تولید می‌شوند، رنگ بندی‌‌‌های مختلفی را شامل می‌شوند، کیفیت و قیمت‌‌‌های مختلفی دارند که می‌توانید با توجه به بودجه و نیاز خود بهترین‌ها را انتخاب کنید.

💠کاغذ دیواری‌‌‌های سه بعدی با جنس الیاف طبیعی قابلیت شستشو دارند، جنس‌‌‌های مختلفی مثل چرم، الیاف طبیعی، کتان، مات و براق را شامل می‌شوند، نمای برجسته و سه بعدی دارند که با تکنیک‌‌‌های طراحی و خطای دید ایجاد شده و واقعی نیست.

💠حتی می‌توانید عکس دلخواه، عکس کودک، عکس عروسی و ….. را بر بر روی پوستر دیواری چاپ و آن را بر روی دیوار خانه نصب کنید. در ادامه به توضیحات بیشتر و برسی دقیق تر می‌پردازیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

به مدیریت: علیرضا قسم همدانی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

چاپ و پخش کاغذ دیواری سه بعدی سپنتا هنر در تهران , کاغذ دیواری سه بعدی , کاغذ دیواری , چاپ کاغذ دیواری  , قیمت کاغذ دیواری سه بعدی , پوستر دیواری سه بعدی , انواع کاغذ دیواری سه بعدی , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed