ستاره سبز ایران

✅مصنوعی ورزشی و تزئینی

✅کف پوش ورزشی و کف پوش پارکینگ

✅متخصص در زمینه اجرای چمن مصنوعی ، کفپوش

✅کیفیت برتر در زمینه اجرای چمن مصنوعی ، کفپوش

✅اجرای انواع چمن مصنوعی

✅مخصوص زمینهای فوتبال، هاکی، گلف و چمن های تزیینی، فضای سبز

✅کفپوش ورزشی سالنهای چند منظوره و کفپوش مخصوص فضای باز

چمن های مصنوعی بسته به کاربردشان انواع مختلفی دارند. گاهی چمن های مصنوعی در مواردی مانند زمین های بازی استفاده میشود و گاهی نیز در مکان های مانند پارک ها ، حیاط منازل و غیره و برای هر کدام از این کاربرد ها نوعی خاص از چمن مصنوعی بکار می رود.

انواع چمن مصنوعی از نظر قیمت

با توجه به مصارف چمن های مصنوعی میتوان از انواع با کیفیت بالا و انواع با کیفیت پایین تر استفاده کرد. فراموش نکنید که در صورتی که کاربری شما از چمن های مصنوعی بنحوی باشد که چمن در معرض آسیب های فیزیکی و شیمیایی قرار نگیرید عملا نیازی به استفاده از چمن های مصنوعی درجه یک نیست . زیرا چمن های مصنوعی درجه یک اصولا طراحی شده اند تا بتوانند بیشترین مقاومت را در برابر شرایط محیطی بد داشته باشند.

طبیعتا هرچه گرید یا درجه چمن پایین تر باشد قیمت آن هم کمتر خواهد بود. بنابراین شما میتوانید با توجه به بودجه خود و همچنین مورد استفاده از چمن انواع ارزان قیمت و یا گران قیمت را انتخاب کنید.

تاثیر شرایط محیطی بر انواع چمن های مصنوعی

چمن مصنوعی با توجه به ساختار خود مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی مانند رطوبت و دما دارند ولی باید به خاطر داشت که چمن های مصنوعی مانند هر ماده طبیعی و مصنوعی موجود در برابر برخی مواد خورنده دچار آسیب میگردد . بنابراین پیشنهاد میگردد که از ریختن اسید ها و قلیاهای قوی روی چمن برای شستوشوی آن بشدت پرهیز کنید اینکار عمر چمن های مصنوعی را خواهد کاست . چمن های مصنوعی درجه یک ماندگاری بیشتر از انواع دیگر در برابر شرایط محیطی نا مساعد دارند.

روش های نگهداری انواع چمن های مصنوعی

انواع چمن مصنوعی بر حسب گرید یا کیفیت و بر حسب نوع استفاده شرایط نگهداری متفاوتی دارند. میتوان گفت که یکی از دلایل جایگذین شدن چمن های طبیعی با چمن های مصنوعی قابلیت نگهداری آسانتر و کم هزینه تر انواع چمن های مصنوعی بوده است. بطور کلی در شرایط طبیعی چمن های مصنوعی نیازی به نگهداری خاصی ندارند ولی در هنگامی که چمن های مصنوعی نیاز به شستشو پیدا می کنند باید از دستورالعمل های استاندارد برای شستن آنها استفاده نمود تا چمن های مصنوعی دچار آسیب نشوند. برای تعویض قسمت های آسیب دیده چمن های مصنوعی نیز دستورالعمل هایی تهیه شده که در اختیار شما قرار می گیرد

به مدیریت آقای یوسف پور

فروش چمن مصنوعی در لاهیجان،نصب چمن مصنوعی در لاهیجان،چمن مصنوعی لاهیجان،چمن مصنوعی چیست،چمن مصنوعی فوتسال،چمن مصنوعی در خانه

ساعات کار

شنبه

8 صبح الی 17 بعدازظهر

یک‌شنبه

8 صبح الی 17 بعدازظهر

دوشنبه

8 صبح الی 17 بعدازظهر

سه‌شنبه

8 صبح الی 17 بعدازظهر

چهارشنبه

8 صبح الی 17 بعدازظهر

پنج‌شنبه

8 صبح الی 17 بعدازظهر

جمعه

-

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields