کارخانه آجر سنتی دستی فشاری فخار

شماره‌‌‌های تماس

09131516541

09131540630

🧱کاربرد‌‌‌های آجر سنتی

عموما از این نوع آجرها برای بازسازی بنا‌‌‌های قدیمی‌و همچنین برای ساخت بنا‌‌‌های جدیدی با ظاهر سنتی مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده از این آجرها در نمای ساختمان‌ها حس بسیار خوبی به جامعه منتقل می‌کند و همچنین جلوه و زیبایی خاص و منحصر به فردی به نمای شهری می‌بخشد که دلیل این، منشا طبیعی آجرهای سنتی است. آجر‌‌‌های سنتی به دلیل ساخت به نسبت راحت و فراوانی در تولید آنها دارای قیمت مناسبی هستند. و این مناسب بودن قیمت آجر سنتی در پروژه ی ساخت یا باز سازی بنا سبب کاهش هزینه‌ها در کل عملیات می‌باشد.

🧱انواع آجر سنتی

🔷آجر قزاقی یا دست ساز
🔷آجر سنتی ماشینی
🔷آجر لعابدار

🧱انواع کوره‌‌‌های آجر سنتی

کوره‌‌‌های آجرپزی سنتی انواع مختلفی داشته و به همین واسطه کیفیت آجرها نیز با یکدیگر متفاوت می‌باشد.کوره‌‌‌های آجر سنتی به طور کلی به سه دسته تقسیم می‌شوند:

🔸 کوره‌‌‌های آجرپزی با آجر ثابت و آتش ثابت: در این نوع کوره‌ها خشت‌ها به صورت دایره وار و روی یکدیگر چیده می‌شوند و به صورت یک برج آجری قرار می‌گیرند. آتش درون این کوره افروخته می‌شود که باعث پخته شدن خشت‌ها شده و آن را تبدیل به آجر می‌کند.

🔸کوره‌‌‌های آجرپزی با آجر ثابت و آتش رونده: در این نوع کوره‌ها خشت‌ها در سراسر طول کوره ریخته می‌شود و آتش درون آن در حال حرکت است. آتش در حال حرکت درون کوره باعث پخته شدن خشت‌ها و تبدیل آن به آجر می‌گردد.

🔸کوره‌‌‌های آجرپزی با آجر رونده و آتش ثابت: در این نوع کوره‌ها یک تونل آتش وجود دارد که در وسط آن آتش با حجم بسیار بالا به وسیله گاز ایجاد می‌شود. در این کوره‌ها از یک طرف خشت‌‌‌های نپخته وارد تونل شده و از سوی دیگر آجرهای پخته خارج می‌شود که باید گفت این کوره‌ها تقریبا از حالت سنتی خارج شده و حالت مکانیزه به خود گرفته است.

به مدیریت:آقای محمود فخار حسینی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

آجر , انواع آجر , آجر سنتی , آجر دستی , آجر فشاری , انواع کوره‌‌‌های آجر سنتی , کارخانه آجر سنتی فخار در یزد , کاربرد انواع آجر سنتی , آجر قزاقی , آجر لعابدار , انواع آجر در یزد , کارخانه آجرپزی در یزد , آجر سنتی , آجر فشاری , آجر دستی , قیمت آجر سنتی , قیمت آجر فشاری , قیمت آجر دستی , فروش آجر سنتی , فروش آجر فشاری , فروش آجر دستی , کارخانه آجر سنتی , کارخانه آجر فشاری , کارخانه آجر دستی , تولید آجر سنتی , تولید آجر فشاری , تولید آجر دستی , خرید آجر سنتی , خرید آجر فشاری , خرید آجر دستی , آجر سنتی در یزد , آجر فشاری در یزد , آجر دستی در یزد , قیمت آجر سنتی در یزد , قیمت آجر فشاری در یزد , قیمت آجر دستی در یزد , فروش آجر سنتی در یزد , فروش آجر فشاری در یزد , فروش آجر دستی در یزد , کارخانه آجر سنتی در یزد , کارخانه آجر فشاری در یزد , کارخانه آجر دستی در یزد , تولید آجر سنتی در یزد , تولید آجر فشاری در یزد , تولید آجر دستی در یزد , خرید آجر سنتی در یزد , خرید آجر فشاری در یزد , خرید آجر دستی در یزد ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed