مرکز فروش و پخش سنگ دهبید نبوی زاده در تهران

🔴سنگ دهبید یکی از بهترین و مرغوب ترین سنگ‌‌‌های مرمریت است. دلیل این نام گذاری وجود معادن سنگ دهبید در نزدیکی شهر دهبید استان فارس است.

🔴این سنگ از لحاظ رنگ و جنس جز مرغوب ترین سنگ‌‌‌های مرمریت ایرانی است. رنگ کرم آن از نمونه‌‌‌های پرطرفدار است.از دلایل پر طرفدار بودن این سنگ، طرح و رنگ آن است که هم با انواع دکوراسیون داخلی سازگار است و هم سلیقه‌‌‌های مختلف را در بر می‌گیرد.این سنگ اغلب در نمای داخلی ساختمان و خانه استفاده می‌شود و کمتر در فضای خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

❇️مشخصات سنگ دهبید

✨جذب آب پایین و مقاومت در برابر رطوبت، که جذب آبی در حدود 8 درصد دارد.
✨مقاومت فشاری بالا که مقاومت فشاری این سنگ سه برابر بیشتر از سنگ‌‌‌های مرمریت معمولی است.
✨مقاومت سایشی بالا که در حدود 2.8 است.
✨وزن مخصوص این سنگ پایین تر از سنگ‌‌‌های معمولی است و در حدود 1275 کیلو گرم بر متر مکعب است.
✨میزان تخلخل سنگ دهبید بسیار پایین است و در حدود 1.02 درصد است.
✨میزان تخلخل پایین و فرآوری ویژه باعث افزایش مقاومت بیشتر این سنگ شده است.

❇️کاربرد سنگ دهبید

🔷یکی از کاربردهای اصلی سنگ مرمریت در کف ساختمان است. ویژگی‌ها و خصوصیات زیر باعث شده است که از این سنگ به عنوان بهترین سنگ برای کف ساختمان استفاده شود.از جمله فرآوری هایی که بر روی این سنگ انجام می‌شود استفاده از توری در پشت سنگ، اپوکسی و uv کردن سنگ است.

🔷سنگ دهبید در سایز‌‌‌های اسلب، تایل، پله، پلاک و ریز بار تولید می‌شود. در ساختمان‌ها و هتل‌‌‌های شیک و لوکس کف راه رو ها، راه پله‌ها و کف لابی‌ها را با سنگ‌‌‌های تزیینی مرغوب فرش می‌کنند.

✨گروه تولیدی سنگ و معادن نبوی زاده با بکارگیری برترین ماشین آلات ایتالیایی در کارخانجات خود در منطقه دهبید و دستگاه استخراج سنگ در معدن(حسن آباد) تمام تلاش خود را کرده که هر انچه لایق ایران و ایرانیست را در اختیار عموم گذاریم و تمامی‌این فرآوری در نمایشگاه خود واقع در تهران شهرک صنعتی شمس آباد گلشن 11 با عبور از دستگاه سورتینگ و بارکد اختصاصی در معرض نمایش میباشد.

🔴سنگ دهبید چیست؟

به زبان ساده سنگ دهبید نوعی سنگ مرمریت است که معدن اصلی آن در شمال استان فارس (شهرستان خرم بید) و در نزدیکی (حدود ۱۰ کیلومتری) شهر صفاشهر قرار دارد.

🔴ویژگی‌‌‌های ممتاز سنگ دهبید

🔰 الف: استحکام زیاد در بین سنگ‌‌‌های مرمریت ( از نظر ویژگی‌‌‌های فنی و ویژگی‌‌‌های ظاهری از سنگ مرمریت لته که از ترکیه وارد می‌شود متراکم تر و مقاوم تر است)

🔰 ب: مقاومت سایشی زیاد (تکرار رفت و آمد در طول سال‌ها (روی کف) به سنگ دهبید آسیب وارد نمیکند)

🔰 پ: رنگ و طرح منحصر به فرد (سنگ دهبید در طیف رنگ کرم روشن مایل به سفید تا نسکافه ای تیره تولید می‌شود)

🔰 ت:درصد جذب آب پایین (در حد صفر) به دلیل فشردگی و چگالی مولکولی زیاد این ویژگی کمک میکند طول عمر سنگ به شدت افزایش پیدا کند.

🔰 د:ساب پذیری عالی به دلیل تراکم بالا و شفافیت کم نظیر آیا میدانید زمینه یکدست شفاف سنگ دهبید میتواند نور را انعکاس دهد؟ فضاهایی که نور طبیعی کمتری دارد و عملا باید تاریک تر باشد به کمک سنگ دهبید روشن تر به نظر میرسد.

✨گروه تولیدی نبوی زاده با زیر مجموعه 3 کارخانه و یک معدن در دهبید و یک شوروم در تهران هر آنچه شما در سنگ دهبید نیاز دارید را با بهترین کیفیت و با ماشین آلات ایتالیایی در تمامی‌ابعاد اسلب و تایل همراه با دستگاه سورت تکنولوژی ایتالیا همراه با بارکد اختصاصی ب صورت انحصاری در اختیار شما عزیزان میگذارد. این مجموعه دارای تولیدات دیگری چون سنگهای پرشین سیلک.کاپوچینو.الیگودرز.ازنا.مشکی دهبید و اسپایدر و بسیاری از اسلبهای خارجی میباشد که با قیمتی رقابتی به بازار صادرات و داخل عرضه کرده در این مجموعه تمام ابزارهای سنگ و واترجت و cnc وکانتر انجام میشود.

به مدیریت:سید محسن نبوی زاده

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

گالرى نبوى زاده

 

گالرى نبوى زاده

 

گالرى نبوى زاده

 

گالرى نبوى زاده

 

گالرى نبوى زاده

 

نمونه فورمچ
نمونه کار لابی

نمونه کار ساختمان

نمونه کار پارکینگ

 

بسته بندی و ارسال جهت صادرات

 

سنگ , سنگ دهبید , کاربرد سنگ دهبید , قیمت سنگ دهبید , کارخانه سنگ دهبید در تهران و شیراز , فروش و پخش سنگ دهبید نبوی زاده در تهران و شیراز , مشخصات سنگ دهبید , تولید سنگ دهبید در تهران , سنگ مرمریت , معادن سنگ دهبید ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed