کارخانه ساخت ریل صنعتی پدیده در تهران

❇️ساخت انواع دستگاه‌‌‌های صنعتی از جمله:👇
🔴دستگاه پرکن مایعات

🔹دستگاه پرکن مایعات در چند غالب که بسته به نوع ماده و یا غلظت آن طبقه بندی می‌شوند که این امر در مکانیسم‌‌‌های پرکردن آنها و یا متریالی که برای آن دستگاه استفاده می‌شود تاثیر دارد. مکانیسم‌‌‌های پر کردن در دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک به سه دسته پمپی، سیلندر پیستونی و ثقلی تقسیم می‌شوند که کاربرد هر یک متفاوت است.

🔹سیستم ثقل دستگاه پرکن مایعات رقیق برای مواد رقیق همچون آب، دوغ، انواع عرقیجات، تینر، الکل و از این دست مایعات کاربرد دارد. سیلندر پیستون و پمپ را هم در مواد رقیق و هم در مواد غلیظ می‌توان استفاده نمود.اما در این میان سیلندر پیستون به دلیل دقت بالای پرکردن و تلرانس خطای پایین از محبوبیت بیشتری برخوردار است که البته این امر در قیمت تمام شده دستگاه تاثیر خواهد داشت.

🔴دستگاه لیبل زن

🔹دستگاه لیبل زن در واقع یک نوع پرینتر(لیبل پرینتر) است که از آن روی لیبل برای چاپ کردن حروف، بارکد و اعداد، با استفاده از هد حرارتی موجود در آن استفاده می‌شود. هد حرارتی موجود در دستگاه لیبل زن عمل چاپ را به وسیله ی لیبل حرارتی انجام می‌دهد. دستگاه لیبل شامل قطعات بسیار مهمی‌و اصلی می‌باشد. این قطعات عبارت اند از: مین برد، هد حرارتی یا ترمال هد، غلطک فید، موتور فید، نگهدارنده ی ریبون و نگهدارنده ی لیبل.

🔴دستگاه درب بند

🔹امروزه با پیشرفت صنعت و ماشین آلات، دستگاه و ماشین‌‌‌های جدیدتری برای راحتی هرچه بیشتر بشر اختراع و تولید شده اند. و به مرور زمان بسیاری از کارها و امور ساده که روزی توسط انسان انجام می‌شد به دستگاه سپرده شد تا این کارها با دقت و کیفیت بهتری انجام داده شود، مانند بستن درب انواع قوطی و بطری و غیره که روزی به صورت دستی انجام می‌شده است. دستگاه‌‌‌های درب بند که انواع مختلفی دارد به صورت دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک تولید شده اند تا پاسخگوی نیازهای متفاوت در صنعت باشند.

به مدیریت:آقای مهندس امینی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

🔶🔶🔶 طراحی و ساخت انواع ریل‌های ترافیک رفت و برگشتی و مستقیم و ایرکانوایر و کاموایر زمینی و ریل بارگیری و انبار برای تمامی‌خطوط
🔶🔶🔶 فروش دستگاه‌های بسته بندی خطوط تولید مایعات

 

🔶🔶🔶 فروش لوازم مصرفی تولید از قبیل چسب opp icat و زاتکس هلند و نیکولی نی

 

🔶🔶🔶 فروش لوازم، قطعات و ابزار دستگاه‌های خطوط تولید مایعات

 

 

 

 

کارخانه پدیده در تهران , کارخانه ساخت ریل صنعتی پدیده در تهران , ساخت دستگاه پرکن مایعات در تهران , ساخت دستگاه لیبل زن مایعات در تهران , ساخت دستگاه دربند مایعات در تهران , کاربرد دستگاه لیبل زن , کاربرد دستگاه پرکن مایعات , ساخت ریل صنعتی در تهران ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed