ساخت انواع ابزار آلات کشاورزی

?کارگاه تولیدی ابزارآلات افشار طلاوری در استان خوزستان شهرستان رامهرمز روستای پلیم قرار دارد که با کادری مجرب از جمله جوشکاران حرفه ای و رنگامیزهای حرفه ای و …. در حال تولید تمامی‌وسایل ورزشی و تولید آلات کشاورزی و دامداری و وسایل شهر بازی و وسایل تمرینی باشگاه‌‌‌های ورزشی و صندلی‌ها متفاوت و سطل زباله‌‌‌های بسیار استاندارد و دارای اولین دستگاه برش فلزات دقیق به نام cnc در حال ارائه خدمات می‌باشد

?این کارگاه چندین سال با مجوزات مربوطه از اداره کار و وزارت کار و کارآفرینی در حال تولید می‌باشد که هم اکنون برترین کارگاه تولیدی ابزارآلات با وجود دستگاه‌‌‌های مختلف از جمله دستگاه cnc در استان خوزستان می‌باشد.

⭕️ساخت فرغون‌‌‌های صنعتی، ساختمانی کشاورزی

⭕️انواع لوازم ورزشی و پارکی (صندلی، میز، نیمکت )

⭕️ساخت وسایل شهر بازی

⭕️انواع برش‌‌‌های cnc  صنعتی کاربردی در سنگ، سنگ شکن ه و کارگاه‌‌‌های صنعتی

⭕️دستگاه برش فلزات cnc مختص به ابزار آلاتی هستند که باید با نهایت دقت برش خورده شوند که این دستگاه بصورت اتوماتیک در حد میلیمتری اندازه و مدل مورد نظر را میتواند برش دهد که هم اکنون در استان خوزستان اولین دستگاه برش فلزات CNC در کارگاه تولیدی ابزارآلات آقای افشار طلاوری می‌باشد

?انواع دستگاه برش CNC چیست؟

⚜️دستگاه‌‌‌های CNC بسیار متنوع هستند. معروف ترین آنها، دستگاه‌‌‌های لیزر CNC و فرز CNC است.دستگاه‌‌‌های لیزرسی ان سی به دو دسته دستگاه لیزر فلزات و دستگاه لیزر غیر فلزات تقسیم می‌شوند.

?دستگاه لیزر فلزات

⚜️از دستگاه لیزر فلزات برای اموری نظیر حکاکی، برش، تراش، جوش و … روی فلزات مختلف استفاده می‌شود. برش لیزری فلزات یا برش فلزات با لیزر یکی از پیشرفته ترین تکینیک‌‌‌های برش با دستگاه cnc است. از مزایای برش با دستگاه cnc لیزری می‌توان سرعت، دقت و عدم نیاز به عملیات پردازش پس از برش را نام برد.

?دستگاه لیزر غیر فلزات

⚜️با استفاده از دستگاه لیزر غیر فلزاتمی‌توان انواع عملیات برش و حکاکی را روی مواد مختلفی مانند پلاستیک، پلکسی گلاس، چوب، شیشه، پارچه و … انجام داد. از کاربردهای ماشین سی ان سی لیزری غیر فلزاتمی‌توان به ساخت ساعت دیواری، جعبه، قاب عکس، سری وسایل اداری رومیزی، پازل های (سرگرمی) کوچک و بزرگ، ساخت ماکت، حکاکی خودکار تبلیغاتی، لوح تقدیر، ساخت تابلوهای راهنما، حکاکی بر روی پارچه، کیف و کفش، چرم و …. اشاره کرد.

?دستگاه فرز CNC

⚜️نوع سوم دستگاه سی ان سی، دستگاه فرز است، که در آن به جای لیزر از نوک فرز استفاده می‌شود. برش با دستگاه cnc فرز، برای برش و حکاکی انواع سنگ، چوب و فلزات مناسب است و مزیت آن نسبت به برش با دستگاه cnc لیزری، عمق برش و حکاکی است.

به مدیریت: افشار طلاوردی

 

 

 

 

 

کارگاه تولیدی ابزار افشار در خوزستان  , ساخت فرغون در خوزستان , ساخت انواع لوازم ورزشی و پارکی در خوزستان , انواع برش‌‌‌های cnc  صنعتی در خوزستان  , ساخت انواع ابزار آلات کشاورزی در خوزستان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed