Address & Contact

Our Address

مشهد ، بلوار شاهنامه ، نبش شاهنامه 66

کارگاه درب و پنجره آهنی در مشهد

✳️تولیدی درب و پنجره آهنی، دروازه، درب برای باغ و ویلا 

✳️تولید نرده

💠ویژگی‌های درب و پنجره آهنی مناسب و باکیفیت

💠درب و پنجره‌‌‌های فلزی که در نمای بیرونی ساختمان استفاده می‌شوند در امنیت و آرامش ساختمان اهمیت فراوانی دارند. درب ورودی ساختمان‌ها به طور معمول از جنس فولاد هستند تا مقاومت کاملی در برابر مزاحمین، سارقین و هر نوع ورود ناخواسته به ساختمان ایجاد کنند.

💠امنیت پنجره‌‌‌های ساختمان هم (به ویژه در طبقات پایینی) عامل بسیار مهمی‌است که در هنگام انتخاب، خرید و نصب یک پنجره مناسب باید مد نظر قرار گیرد.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

🔸اما چه درب و پنجره هایی از کیفیت لازم برخوردار هستند و به زبان ساده درب و پنجره آهنی خوب چه در و پنجره ای است؟

🔴کیفیت ساخت

✳️کیفیت درب و پنجره آهنی و فولادی هم مثل همه چیزهای دیگر با این که به مصالح مورد استفاده در آن بستگی دارد اما نحوه سرهم بندی، جوشکاری و سنگ کاری و پرداخت آن هم بسیار مهم و اساسی است. چه بسیار در و پنجره هایی که فولاد سنگین و محکم در تولید آنها به کار برده شود و با توجه به کیفیت این مواد هزینه زیادی هم برای آنها پرداخت شده است، اما به علت پایین بودن کیفیت ساخت عمر زیادی نداشته اند و پس از مدتی ساکنین ساختمان را مجبور به هزینه مجدد کرده اند.

✳️پس یکی از مهم ترین چیزهایی که می‌بایست در زمان انتخاب و خرید مورد توجه شما قرار گیرد کیفیت ساخت و به قول معروف کار تمیز سازنده است که می‌توانید با بررسی نمونه کارها و پروژه‌‌‌های قبلی سازنده در مورد آنها تصمیم بگیرید.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

🔴جنس درب و پنجره

✳️جنس موارد مورد استفاده در درب و پنجره از مهم ترین نکاتی است که در انتخاب آنها می‌بایست مد نظر قرار گیرد. درب‌‌‌های باکیفیت از پروفیل‌‌‌های فولادی و آهنی مناسب و مقاوم استفاده می‌کنند که نفوذ سارقین به ساختمان و واحد مسکونی را بسیار دشوار می‌کنند

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

🔴حفاظ در و پنجره

🔰درب‌‌‌های ورودی ساختمان به طور معمول یا دارای حفاظ هستند و یا به گونه ای ساخته می‌شوند که نیازی به حفاظ ندارند. برای مثال در درب هایی که سطح آنها از یک ورق فولادی محکم پوشانده شده است نیاز چندانی به حفاظ نیست. اما در هایی که شیشه خورهای زیادی دارند به طور معمول نیازمند حفاظ در هستند که باید در هنگام ساخت، انتخاب یا خرید درب ورودی ساختمان به آن دقت کرد.

🔰موضوع حفاظ در پنجره‌ها بسیار جدی تر است؛ چرا که معمولا پنجره‌ها برای ورود نور و یا ایجاد چشم انداز در ساختمان به کار برده می‌شوند و از این رو شیشه در آنها سطح زیادی را در بر می‌گیرد. این امر باعث می‌شود که در طبقات پایین ساختمان که امکان دسترسی مزاحمین و سارقین وجود دارد حفاظ پنجره بسیار مهم باشد و باید در هنگام سفارش ساخت و خرید پنجره حتما به این مسئله دقت کرد.

🔰معمولا این بخش از هزینه به قیمت خام آهن بستگی دارد و چندان در اختیار سازنده نیست. در سالهای اخیر که شاهد نوسان قیمت دلار بوده ایم قیمت آهن و فولاد هم به تبع دلار دارای نوسان است. از این رو اگر قصد ساخت و خرید درب و پنجره فولادی دارید می‌توانید با تماس با کارشناسان ما آخرین قیمت را به صورت به روز به دست آورید.

🔹اندازه: طول و عرض در و پنجره هم عامل دیگری است که معمولا تاثیر خود را در قیمت از طریق افزایش و کاهش وزن محصول نشان می‌دهد. تولیدات بزرگتر، وزن بالاتر و بالتبع قیمت بالاتری دارند. به ویژه که در صورتی که اندازه در از حدی بیشتر باشد نیاز است که از دو یا سه بخش تشکیل شود.

🔹کیفیت ساخت درب و پنجره: هر چه توقع کیفیت بالاتری از درب و پنجره خود داشته باشیم لازم است هزینه بالاتری را تحمل کنیم. متاسفانه برخی افراد در هنگام خرید تنها عامل قیمت را مدنظر می‌گیرند که آنها را به سمت خرید از سازندگان بی کیفیت سوق می‌دهد که این امر در آینده هزینه ای چندین برابر خرید درب و پنجره باکیفیت را به ساکنین تحمیل می‌کند (البته این امر بیشتر از سوی بساز و بفروش‌ها انجام می‌شود و معمولا افرادی که قصد خرید درب و پنجره برای خود را دارند از افتادن در این دام پرهیز می‌کنند).

🔹طرح درب و پنجره: سادگی و پیچیدگی طرح هم معمولا روی قیمت آن موثر است. البته این عامل در مورد درب‌‌‌های ورودی ساختمان و پارکینگ که امکان ساخت آن با طرح‌‌‌های بسیار متنوع وجود دارد تاثیر بیشتری دارد. در مورد پنجره‌ها بیشتر روی طرح حفاظ پنجره کار می‌کنند که می‌توانید طرح‌‌‌های متنوع آن را هم در صفحه مربوطه ملاحظه کنید.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

⭕️مزایای درب و پنجره آهنی (فولادی)

🔰گرچه امروز پنجره‌‌‌های UPVC بسیار متداول شده اند اما هنوز هم پنجره‌‌‌های فلزی کاربرد فراوانی دارند. درب‌‌‌های فولادی هم که برای ورودی‌‌‌های ساختمان تقریبا بی رقیب هستند و تنها در برخی ساختمان‌‌‌های لوکس از درب‌‌‌های آهنی استیل استفاده می‌شود که به هر حال فولادی محسوب می‌شوند.

💠قیمت: قیمت محصولات فلزی و فولادی نسبت به محصولات UPVC پایین تر است و آن‌ها را گزینه‌‌‌های جذابی برای انتخاب می‌کند.

💠سبکی: وزن کمتر نمونه‌‌‌های آهنی نسبت به دیگر محصولات مشابه پایین تر است و این امر استفاده از آنها را در قسمت هایی که حمل و نقل بارهای سنگین دشوار است ممکن می‌سازد.

💠رنگ پذیری: معمولا محصولات دیگر رنگ هایی مشخص (بیشتر سفید) دارند و تولید آنها با رنگ خاص بسیار پرهزینه و گاه غیرممکن است. اما درب و پنجره‌‌‌های آهنی می‌توانند به دلخواه مشتری و بر اساس هماهنگ شدن با دیگر بخش‌‌‌های ساختمان رنگ شوند که این کار باعث زیادی فراوان ساختمان خواهد شد.

به مدیریت: آقای اسلامی‌مقدم

 

 

 

کارگاه درب و پنجره آهنی اسلامی‌مقدم در مشهد , درب و پنجره آهنی , انواع پنجره آهنی , تولیدی درب و پنجره آهنی در مشهد , دروازه , درب باغ , تولید نرده , قیمت درب و پنجره آهنی , تولیدی نرده در مشهد , درب و پنجره آهنی در مشهد , تولیدی درب ویلایی در مشهد , تولیدی دروازه در مشهد , تولیدی در باغی در مشهد ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed