کافه باقلوا لذت سنتر

🔹 مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و از همه مهمتر کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد.

🔹 فروشگاه لذت سنتر از سال ۱۳۸۲ در زمینه ی تولید و فروش انواع باقلوا در تبریز فعالیت دارد. این فروشگاه در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان پر مشغله در عصر ارتباطات باشد.

🔹 خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

شما بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا …)، قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید

مدیریت:آقای آژنگ

 

 

 

شعبه۱:تبریز ، ابتدای خیابان کریم خان ، پلاک ۲
شعبه۲:تبریز ، خیابان ولیعصر ، فلکه بزرگ ، جنب داروخانه ، کافه باقلوا لذت سنتر

 

کافی شاپ چیست , تعریف کافی شاپ , در کافی شاپ چی بخوریم , منوی کافی شاپ با قیمت , فرق کافه و کافی شاپ , رفتیم کافی شاپ چی بخوریم , منوی کافی شاپ با عکس , 

ساعات کار

شنبه

8 الی 24

یک‌شنبه

8 الی 24

دوشنبه

8 الی 24

سه‌شنبه

8 الی 24

چهارشنبه

8 الی 24

پنج‌شنبه

8 الی 24

جمعه

8 الی 24

آدرس

آدرس:

تبریز ، ابتدای خیابان کریم خان ، پلاک 2

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields