کانتینر سازی و جعبه سازی سلطانی

♻️ گروه صنعتی سلطانی با چندین سال سابقه ی مفید و بهره گیری از دانش فنی روز، متخصصین مجرب و کارآزموده و با استفاده از بهترین مواد اولیه افتخار این را دارد که همگام با توسعه ی اقتصادی، تولیدات خود را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان عرضه نماید.

♻️ گروه صنعتی سلطانی با سابقه ی مفید و بهره گیری از دانش فنی روز این گروه با تولید انواع ساختمانهای پیش ساخته مسکونی و ویلایی راهی نو را در جهت حل مشکل مسکن آزموده است. دوام، زیبایی، ایمنی در مقابل حوادث طبیعی، جلوگیری از تبادل حرارتی محیط داخل و بیرون و امکانات رفاهی عالی به همراه امکان جابجایی در هر زمان و هر مکان از ویژگی‌‌‌های تولیدات تهران کانتین می‌باشد.

♻️ گروه صنعتی سلطان با سابقه ی مفید و بهره گیری از دانش فنی روز با تولید بهترین، مقاومترین و زیباترین کانتینرهای فلزی، چادری و یخچالی قابل نصب بر روی انواع کامیون و با ظرفیت‌‌‌های مختلف توانسته است گامی‌در جهت توسعه صنعت ملی حمل و نقل و میهن اسلامی‌بردارد.

♻️ گروه صنعتی سلطانی با سابقه ی طولانی در ساخت انواع کانکس کانتینر و و جعبه سازی همواره پشتیبان  میهن اسلامی‌بوده و در کمترین زمان امکان آماده سازی ایده‌‌‌های مختلف مشتریان عزیز را برای شما فراهم می‌سازد.

مدیریت:آقای رضا سلطانی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

کانتینر مسکونی , ساخت کانتینر , کانتینر سازی مرند , کانتینر یخچالی , کانتینر , کانتینر ۲۰ فوت , ابعاد کانتینر , کانتینر دست دوم , 

 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed