Address & Contact

Our Address

تهران

کتاب تضمینی میلیاردر شو نویسنده رضا عبدالهی زمهریر

? تضمینی میلیاردر شو

? Guarantee to become a billionaire

? پیشگفتار

زندگی شما زمانی بهتر می‌شود که خودتان بهتر شوید
برایان تریسی

? تغییر سخت است ولی شدنی است. نذار حرفی کسی روت تاثیر بگذاره، فقط پیش برو و ادامه بده. مطالب گفته شده در این کتاب وابسته به یکدیگر اند رعایت نکردن حتی یک مورد آن باعث شکست و پس رفت شما میشود.برای تغییر زندگیت فقط به یک نفر نیاز داری ان هم فقط خودت هستی. تمام گزینه‌‌‌های این کتاب از زندگینامه افراد موفق،مدیران،میلیاردرهای خود ساخته و مطالعات و تجربیات شخصی خودم تحریر شده است.ایتم‌‌‌های کتاب “تضمینی میلیاردر شو” مانند یک پله بسوی موفقیت مالی و معنوی است. اگر یکی از این پله‌ها را رد کنید یا بپرید حتما یک روزی مجبور می‌شود بخاطر یادگیری ان کلمه که رد کردید به عقب برگردید و دوباره از ان پله بسوی موفقیت پیشه بروید.کتاب “تضمینی میلیاردر شو” تنها کتاب کم حجم و کامل بین کتاب‌‌‌های انگیزشی و موفقیت می‌باشد.
?  کتاب ” تضمینی میلیاردر شو ” در ۸۱ صفحه و ۱۰۴ ایتم یا به عبارتی موضوع برای میلیاردر شدن که خواندن، یادگیری و تسلط بر تک به تک ۱۰۴ ایتم الزامی‌است و نویسنده این کتاب اقای رضا عبدالهی تضمین میلیونر شدن در عرض یکسال و تضمین میلیاردر شدن حداکثر در عرض ۳ الی ۵ سال را ضمانت می‌کند. البته این کتاب حالت اموزشی دارد و باید پکیج که از فیلم یا (voice ) که هر کدام از مطالب گفته شده در کتاب را اموزش می‌دهیم. هر شخصی که به ۱۰۴ ایتم این کتاب تسلط داشته باشد زندگی مادی و معنوی او تغییر می‌کند و هر روز نسبت به روز قبل رشد قابل توجهی دارد. مثلا در ایتم تغذیه به شما یاد میدهیم که میلیاردرها چه غذاهای را می‌خورند و چه زمانی صبحانه می‌خورند یا در مورد خواب که میلیاردر‌ها چه ساعتی برای چه دلیلی صبح زود بیدار میشوند و شما باید خودتان را وفق بدهید نسبت به موضوعات کتاب. خوانندگان کتاب‌‌‌های انگیزشی، روانشناسی و موفقیت بیش از ۵۰ درصد انها به موفقیت‌‌‌های مالی نرسیده اند، بخاطر اینکه در هیچ کتابی به جز کتاب “تضمینی میلیاردر شو” با جزئیات آموزش ندادند.ولی این کتاب ۱۰۴ کلید طلایی اسرار میلیاردر‌ها را برای شما بازگو می‌کند مثلا در مورد قانون جذب تقریبا به جز چند نفر در دنیا در کتاب هایشان یا در حین آموزش مطالب اصلی قانون جذب را آموزش داده اند که نویسنده این کتاب مطالب واقعی و اصلی قانون جذب در بخش قانون جذب از طریق فیلم یا voice به شما کاملا اموزش می‌دهد تا درخواستتان، اهداف و ارزوهای خود را به درستی به کائنات ارسال کنید و کلیه رموز موفقیت و ثروت مند شدن شما در کتاب و پکیج مربوطه، اموزش داده خواهد شد.نویسنده این کتاب تمام سوالات برای ثروتمند شدن شما را جواب میدهد.
? تضمین‌‌‌های نویسنده
۱٫ در عرض یکسال میلیونر میشوید
۲٫در عرض حداکثر ۳ الی ۵ سال میلیاردر
۳٫ رشد رفتاری، اخلاقی و معنوی خاصی را بدست می‌اورید
۴٫تبدیل به یک مدیر و رهبر توانمندی می‌شوید
? مطالبی که باید اموزش ببینید
۱٫مطالعه،یادگیری،تسلط و انجام ۱۰۴ موضوع کتاب تضمینی میلیاردر شو
۲٫گوش کردن به voice‌‌‌های امورشی کتاب
۳٫اخذ برنامه ریزی روزانه برای هر شخص از نویسنده
۴٫تیک زدن جدول Do

? بعد از گذراندن این دوره‌ها که همه اینها در یک پکیج به شما ارائه می‌شود و در مدت زمان کوتاه زندگی مالی و معنوی شما را تغییر می‌دهد و به رشد باور نکردنی و عجیبی می‌رسید.

ارزوی موفقیت روز افزون در تمام مراحل زندگی مادی و معنوی برای تمام انسان‌‌‌های روی کره زمین

 

نویسنده رضا عبدالهی زمهریر در تهران

 

 

کتاب چگونه میلیاردر شویم , چگونه یک‌ شبه میلیاردر شویم , دانلود رایگان کتاب میلیاردر معنوی , چگونه کارخانه دار شویم , چگونه میلیاردر شویم بیل گیتس , کتاب زندگینامه ثروتمندان جهان , راههای یک شبه پولدار شدن ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed