کفی طبی پاپیا طب

قوس زیاد کف پا High arch foot به وضعیتی گفته می شود که در آن قوس کف پا بیش از حد طبیعی زیاد شده است. قوس طبیعی کف پا از پنجه تا پاشنه پا امتداد می یابد قوس زیاد کف پا می تواند باعث کشیدگی شدید روی مفصل و عضلات شود، در این صورت پای شما نمی تواند ضربات را به خوبی جذب کند، به ویژه اگر شما فعالیت های پرشی و حرکتی زیادی انجام می دهید.

شیوع این عارضه از صافی کف پا کمتر است افزایش قوس کف پا بیش از کف پای صاف موجب درد پا میشود و علت آن هم افزایش فشاری است که در اثر این عارضه به کف پا وارد میشود. پوشیدن کفش معمولا برای کسانی که دارای این عارضه هستند، مشکل می شود و مجبور می شوند از کفی برای یکسان سازی قوس پا و کفش استفاده کند

ساختار کفی قوس بلند که در کشور ما بیشتر به عنوان کفی پای گود شناخته شده است طراحی پد های آنتی شوک در این مدل کفی سبب افزایش جذب ضربه و نیرو در بخش های پنجه و جلوی پا می گردد که این کار باعث جلوگیری از تغییر حالت انگشتان و آسیب های متاتارسال میگردد.

در طراحی کاپ پاشنه ( (heel cup cushion این مدل کفی دارای بیشترین حجم و ضخامت از داخل پاشنه و ابتدای قوس طولی پا را دارد. تغییر شکل ظاهری پد مرکزی پاشنه (medial heel) و لایه ضربه گیر در زیر پنچه از دیگر تغییرات طراحی این مدل کفی نسبت به مدل های دیگر است که این طراحی باعث افزایش تعادل و پخش فشار وارده به پای قوس بلند می شود
از مزایای دیگر این نوع کفی افزایش راحتی در هنگام پیادروی می باشد به طوری که دیگر احساس خستگی و درد در کف پای شما به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد
کفی قوس متوسط بلند (کفی پای گود ) از ۷ لایه تشکیل شده است. این لایه ها طوری طراحی شده است که بیشترین پایداری و حمایت را به پا میدهد.

در تولید این محصول قسمت رویه کفی از مواد طبیعی و آنتی باکتریال استفاده شده است و ترکیب لایه های دیگر مزایایی از قبیل افزایش تنفس پذیری ، قابلیت شستشو و جذب ضربه و … را به کفی می دهد.

این محصول در دو مدل اسپرت و رسمی عرضه می گردد کفی های اسپرت مناسب کفش های کلارک و اسپرت می باشد در مدل رسمی نحوه طراحی و ساخت آن به طوری است که برای کفش های رسمی یا همان مجلسی مناسب می باشد و کفش سایز کم نمی کند. این کفی قابلیت برش از ناحیه میانی را نیز دارد که این قابلیت باعث می شود در هر کفش رسمی این محصول قابل استفاده باشد.

اسکن پا با مجهز ترین دستگاه پاپیا طب
همراه با تحویل پرینت رنگی اسکن در نمایندگی
کفش طبی دکترشول درمرکز خرید نور واحد ۲۳ انجام میشود

درصورت خرید کفش صندل کفی طبی رایگان انجام‌میشود

کفی طبی مناسب پای شما همان لحظه تحویل داده میشود .

مدل کفی های طبی بسیار سبک و نازک میباشد و در اکثر کفش هایی اسپرت، ورزشی، مجلسی قابل استفاده میباشد .

کفش و صندل طبی مناسب با پای شما در فروشگاه موجود میباشد.

از سایز ۳۴ الی ۴۷ کفی طبی موجود میباشد .

دستگاه سه بعدی اسکن کف پا ، نحوه توزیع فشار پـا در هنگام راه رفتن و ایستادن را بررسی می کند. با قرار گرفتن فرد بر روی دستگاه و انجام مراحل اسکن کف پا (فاز استاتیک به روش برندهای اروپایی و شبیه ساز داینامیک به روش شرکت های پیشرفته در کانادا و آمریکا) اطلاعاتی در خصوص میزان توزیع فشار و سطح بارگذاری شده در سه ناحیه پا (Rear Foot, Fore Foot, Mid Foot) ، نوع قوس پا و مقدار دقیق عددی Arch Index را برای هر کف پا می دهد و کفی مناسب با پای شما رو پیشنهاد میدهد.

 

مدیریت: آقای محمد جواد مداحی

 

 

 

 

کفی طبی پاپیا طب در غرب تهران, کفش طبی در تهران, کفش طبی دکتر شول در تهران

 

 

ساعات کار

شنبه

10:30 الی 14 - 16:30 الی 21

یک‌شنبه

10:30 الی 14 - 16:30 الی 21

دوشنبه

10:30 الی 14 - 16:30 الی 21

سه‌شنبه

10:30 الی 14 - 16:30 الی 21

چهارشنبه

10:30 الی 14 - 16:30 الی 21

پنج‌شنبه

10:30 الی 14 - 16:30 الی 21

جمعه

17 الی 21

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields