Address & Contact

Our Address

تهران ، بلوار فرحزادی ،بین بوستان 1 و 2

Telephone

کلینیک خودرو روز

?برق و گیربکس اتوماتیک آلمانی

?صفر تا صد خودرو آلمانی

⚙️گیربکس های اتوماتیک انواع متفاوتی دارند و از تنوع زیادی بهره می برند. همین عامل باعث شده تا انتخاب یک گیربکس اتوماتیک مناسب برای کسانی که قصد دارند گیربکس ماشین خود را ارتقاء داده و آن را از دستی به اتوماتیک تبدیل کنند سخت شود.

⚙️جعبه دنده های اتوماتیک امروزی از پیچیده ترین وجالب ترین قسمت در اتومبیل میباشد که برای توضیح این تکنولوژی پیشرفته لازم آن را به چهار قسمت تقسیم کنیم.

1 مکانیکی 2- هیدرولیک 3- برق 4- کامپیوتر

?این چهار قسمت در گیربکس اتوماتیک با هماهنگی خاص با یکدیگر کار میکنند و موجبات کار کردن گیربکس و رانندگی راحت تر و دلپذیر تر را فراهم میکنند. تا مادامیکه یکی از این قسمت ها ایرادی پیدا کند که باعث شود درست کار نکند ، در این صورت است که متوجه عیب واشکال در گیربکس و یا اتومبیل تان می شوید.در گیربکس اتوماتیک ، (توربین) و در گیربکس های دنده ای (کلاچ) هردو در اتومبیل یک کار انجام میدهند ولی از نظر نحوه عملکرد کاملا با هم متفاوت میباشند و باید گفت نحوه عمل و تکنولوژی گیربکس اتوماتیک بسیار پیچیده میباشد.

به مدیریت : مهدی آرانی

 

 

 

 

 

 

کلینیک خودرو روز در تهران , کلینیک خودرو روز , کلینیک خودرو , برق و گیربکس اتوماتیک آلمانی  , گیربکس اتوماتیک آلمانی , گیربکس اتوماتیک , قیمت گیربکس اتوماتیک آلمانی , بهترین کلینیک خودرو در تهران ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed