کلینیک عینک توس اپتیک

توس اپتیک در سال ۱۳۷۴ اقدام به وارد نمودن دستگاه های تولید عدسی شیشه ای از شرکت زایس آلمان نمود و تا امروز بیش از پانصد هزار جفت عدسی اسفر و سیلندر تولید نموده است.

از ابتدای سال ۹۲ نیر خط تولید عدسی های دو دید، تدریجی، کودک و دسنتره که با وجود تحریم ها و مشکلات فراوان ارزی و ریالی از شرکت آلمانی-سوییسی ساتیس لوح (معتبر ترین سازنده ماشین آلات تولید لنزشیشه و پلاستیک است) خریداری و وارد گردید، به همت متخصصان مجتمع، در بخش لابراتواری مجتمع نصب و راه اندازی گردید.

با توجه به اینکه مدیران شرکت تلاش داشتند تا بهترین کیفیت و دقت را بدست آورند، لابراتوار توس اپتیک به مدت ۹ ماه و لطور آزمایشی تولید حود را ادامه داد و سرانجام در ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ بطور رسمی از سوی مدیران شرکت و رییس صنف عینک سازان خراسان رضوی، آغاز به کار این لابراتوار اعلام گردید.

این لابراتوار هم اکنون بخشی از نیاز شرق کشور به عدسی های خاص را رفع نموده است و تلاش دارد تا حوزه فعالیت خود را به سایر استان ها گسترش دهد.

لایراتوار توس اپتیک هم اکنون در مجموعه کلینیک عینک توس اپتیک واقع در مشهد-خیایبان دانشگاه- روبروی سینما هویزه به مدیریت آفای سعدآبادی (کارشناس ارشد فیزیک) مشغول به کار است.

برای ارسال سفارش یا هر گونه سوال می توانید با شماره ۳۸۵۵۳۶۵۲-۰۵۱ تماس بگیرید.

 

🔶 عدسی های طبی دودید، تدریجی، پولار و دسنتره

🔶 عدسی های طبی شیشه ای و پلاستیک

🔶 عدسی های طبی مخصوص کودکان

🔶 عدسی های طبی با ضریب شکست بالا

🔶 عدسی های طبی با کاربرد صنعتی خاص

🔶 انواع فریم عدسی با برندهای معتبر

 

http://www.toosoptic.ir

 

 

 

کلینیک عینک توس اپتیک در مشهد, عینک طبی در مشهد, ساخت عدسی در مشهد, عینک سازی در مشهد

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields