کاشت و ترمیم مو براقی

جدید ترین روش در ترمیم مو HRT می باشد که موی طبیعی ( هم رنگ و هم جنس موی سر شما ) تار به تار بر روی شبکه ای نامرئی ( شبیه پوست سر انسان ) بافته می شود و آن شبکه ( موی ترمیمی یا پروتز مو ) با چسب مخصوص به پوست سر نصب می گردد ترمیم به روش فوق ، نصب دائم و قابل شستشو بوده و به فرم های دلخواه شما سشوار و از هر طرف فرق باز کنید دقیقا مثل پوست سر کاملا طبیعی دیده می شود

ترمیم موی براقی نمایندگی تروفیکس آلمان محصول ۲۰۱۸ در ایران (تروفیکس را فقط ما داریم ، جلو خط رویش طبیعی تر از تمامی کار های موجود در ایران)

شماره مجوز رسمی ما ۶۶۹ و تایید دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی به شماره ۶۸۲۷ می باشد.

به مدیریت آقای براقی

**********************************

پیشرفته ترین و جدیدترین روش‌های کاشت مو

کاشت مو هم به روش جراحی هم غیر جراحی پیشرفتهای زیادی نموده است. پیشرفتهای روش جراحی عموما پیشرفتهای تکنیکی بوده که سبب بالا بردن راندمان روش جراحی میشود.

پیشرفتهای روش غیر جراحی عموما مربوط به ابزارها و وسایل بوده و دستگاه ها و پانچهای جدیدی در این زمینه طراحی و ساخته شده است. این پیشرفتها سبب افزایش ظرافت کار میگردد.
در کلینیک براقی روش مناسب برای هر فرد با توجه به وسعت طاسی و احتمال پیشروی آن در آینده, خصوصیات پوست و مو و سایر ملاحظات با توجه به تشخیص پزشک انجام می‌شود.

بدیهی است رعایت کلیه ظرافت ها و پیچیدگی ها برای ایجاد حداکثر تراکم قابل دسترسی و همچتین دستیابی به نتایج کاملا طبیعی مورد نیاز است.

*************************************

توضیح کامل ، عکس ها ، فیلم ها که نحوه ترمیم مو را نشان می دهند ، قیمت و آدرس ما در کانال تلگرام ما 

 

 

 

 

 

 

کاشت مو sut در تبریز، هزینه کاشت موی سر،هزینه تقریبی کاشت مو،بهترین روش کاشت موجدیدترین روش کاشت مو در ایران،هزینه کاشت مو در تبریز،فیلم کاشت مو در تبریز , ترمیم مو در تبریز

ساعات کار

شنبه

10 صبح الی 20 شب

یک‌شنبه

10 صبح الی 20 شب

دوشنبه

10 صبح الی 20 شب

سه‌شنبه

10 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

10 صبح الی 20 شب

پنج‌شنبه

10 صبح الی 20 شب

جمعه

-

قبل از مراجعه زنگ بزنید

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields