Address & Contact

Our Address

تهران ، خیابان ملت ، پاساژ کاشانی ، طبقه دوم ، پلاک 133

Telephone

کمپانی واردات واشر سر سیلندر تی ام 

⚙️ واردات انواع واشر سر سیلندر⚙️

⚙️ با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی⚙️

⚙️ واشر سرسیلندر یکی از قطعات مهم خودرو به شمار می‌آید. این قطعه در فضای میانی سیلندر و سرسیلندر قرار دارد. خرابی و سوختن این قطعه خسارت زیادی به دنبال دارد. شما می‌توانید انواع واشر سرسیلندر برای خودروهای مختلف را در گروه لوازم یدکی خودرو مشاهده کنید. در ادامه به کاربرد این قطعه و نشانه‌های سوختن آن می‌پردازیم.

⚙️ کاربرد واشر سر سیلندر

⚙️ واشر سرسیلندر وظیفه یکپارچه کردن فضای بین سیلندر و سرسیلندر را دارد. این قطعه به طور کلی سه وظیفه اصلی دارد. اولین وظیفه، آب بندی سیلندر است. واشر سر سیلندر باید فشار و حرارت زیادی را از سوی موتور تحمل کند و هرگونه نشتی گاز بر عملکرد موتور تاثیر منفی می‌گذارد. دومین وظیفه واشر سر سیلندر هدایت مایعات و ایجاد راه ارتباطی میان موتور و سیلندر است تا این مایع‌ها بین آنها به گردش در بیاید. آخرین وظیفه‌ای واشر سر سیلندر باید آن را به درستی انجام دهد حفظ و نگهداری مایعات و عدم اختلاط آب و روغن است.

⚙️ چه چیزی باعث سوختن واشر سرسیلندر می‌شود

⚙️ وقتی مقدار کمی‌آب در رادیاتور وجود داشته باشد، فشار زیادی به موتور و پمپ آب وارد می‌شود و در این حالت ممکن است واشر سرسیلندر بسوزد. قرار نگرفتن واشر سر سیلندر در جای خود یا نقص فنی در سایر قطعات مرتبط مانند ترموستات و واتر پمپ نیز منجر به سوختن واشر سرسیلندر خواهد شد.

⚙️ نشانه‌‌‌های سوختن واشر سرسیلندر

⚙️ سوختن واشر سرسیلندر یکی از اصطلاحات رایج میان متخصصین خودرو و مردم است و بارها آن را شنیده‌ایم. در صورتی که احتمال می‌دهید این اتفاق برای ماشین شما افتاده است باید آن را به نمایندگی برده و به سرعت برای تعویض واشر اقدام کنید. از نشانه‌های سوختن واشرسرسیلندر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• افزایش غیر طبیعی دمای خودرو
• بد استارت خوردن خودرو
• مشاهده روغن در مخزن رادیاتور
• کاهش توان خودر
• خروج آب یا دود آبی رنگ از اگزوز

⚙️ گاهی ممکن است واشر به طور کامل نسوخته باشد. از علائم نیم سوز شدن واشر سرسیلندر افزایش بی دلیل آمپر و ایجاد کف سفید رنگ داخل در موتور است.

⚙️ واشر سر سیلندر نیز یک قطعه مصرفی به شمار می‌آید و به صورت دوره‌ای باید تعویض گردد. عمر مفید این قطعه بستگی به نوع استفاده از خودرو دارد با این حال به طور متوسط به ازای هر 100 هزار کیلومتر بهتر است تعویض گردد.

مدیریت: آقای امیر دیواندری

واشر سر سیلندر , واشر سر سیلندر چیست , واشر سر سیلندر پراید صبا , واشر سر سیلندر موتور سیکلت , واشر سر سیلندر 206 ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed