Azat  

Industrial Group           

      گروه صنعتی آزات

09122772096

09347692181

  تولید کننده درب و پنجره های  آلومینیومی ترمال بریک,نرمال. upvc

 نماهای نوین ساختمانی

(  Curtain Wall/Frameless)

مجری انواع شیشه های ساختمانی 

 

✅آلومینیوم رایج ترین متریال در ساخت پروفیل های نما، درب و پنجره می باشد و از گذشته تا به امروز در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار گرفته است. آلومینیوم وزن سبکی دارد و در مقایسه با آهن برای تولید درب و پنجره مناسب تر می باشد. پنجره های آلومینیومی دارای تنوع فریم، رنگ، یراق آلات و بازشو می باشند که می تواند نیازهای صنعت ساختمان را برآورده سازند.

✅کرتین وال یکی از مدرن ترین و شیکترین نما در صنعت ساختمان محسوب میشود که با استفاده از آلومینیوم و شیشه ساخته میشود. این نمای شیشه ای مورد توجه طراحان و معماران ساختمان قرار گرفته است و با توجه به شرایط اقلیمی و مشخصات فنی سازه کاربردهای متفاوتی در هر کشور و منطقه دارد. کرتین وال یک دیوار شیشه ای ست که بین فضای داخلی سازه و فضای بیرون آن فاصله ایجاد میکند و علاوه بر تامین نور کافی برای بنا نقش یک عایق حرارتی را ایفا میکند. این نما خود یک سازه محسوب میشود که هیچ گونه بار اضافی بر سازه اصلی وارد نمیکند.

گروه صنعتی آزات آماده همکاری با همکاران محترم در سراسر ایران میباشد.

ویژگی­های پنجره upvc

?ضد آب

?عایق حرارتی و صوتی

?مقاومت و دوام بالا

?ضد سرقت

?مقاومت در برابر آتش­سوزی

?مقاومت در برابر شرایط جوی

?زیبایی ظاهری

 

نمای اسپایدر

 


گروه صنعتی آزات , تولید درب و پنجره upvc , تولید درب و پنجره آلومینیومی , تولید درب و پنجره upvc و آلومینیومی آزات در البرز , گروه صنعتی آزات در کرج ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed