تولیدی انواع نرده،درب،پله گرد،فرفورژه در کرج

❇️طراحی انواع پله:پله گرد،پله دوبلکس،پله دکوراتیو،پله مارپیچ،پله خم

?انواع گوناگون راه پله‌‌‌های گرد:

?راه پله گرد دو محور باکس

این راه پله‌ها عموما دارای شعاع داخلی بیش تر از ۵۵ سانتی متر می‌باشند و از نظر اندازه بزرگ به حساب می‌آیند و در هتل‌‌‌های مجلل یا مراکز خرید بزرگ که محدودیت فضا وجود ندارد استفاده می‌شوند.

?راه پله گرد دو محور ورق

پله گرد‌‌‌های دو محور ورق هم مانند دو محور باکس دارای شعاع داخلی بزرگ هستند. اقتصادی بوده و کاربرد مسکونی دارند.

?راه پله گرد زیر محور

برای استفاده از پله گرد زیر محور محدودیتی وجود دارند. پله‌‌‌های گرد زیر محور در اماکن تجاری و خانه‌‌‌های مسکونی کاربرد دارند و شعاع داخلی آن‌ها از ۸۵ سانتی متر بیشتر است.

?راه پله گرد تک محور کنسولی

مدل تک محور کنسولی این راه پله‌ها شعاع کمی‌دارد و عرض کف راه پله از ۷۰ سانتی متر بیش تر نمی‌شود.

?راه پله مارپیچ

راه پله گرد مارپیج، همان راه پله محور مرکزی ساده می‌باشد و این نوع راه پله که به آن راه پله فرار هم گفته می‌شود، شعاع کمی‌دارد و محدودیتی برای فضا‌‌‌های تجاری یا مسکونی ندارد.

?راه پله گرد محور مرکزی برش خورده

این مدل از پله گرد‌ها هم شعاع کمی‌دارند و بیش تر در فضا‌‌‌های تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

?راه پله گرد تیر آهنی

هنگامی‌از پله گرد تیر آهنی استفاده می‌کنیم که تاکیدی روی زیبایی ساختمان و پلکان ساخته شده نداریم.

?نرده فرفورژه پله

?نرده فرفورژه پله درون ساختمان‌ها یکی از مواردی است که می‌بایست حتما پس از نصب پلکان به عنوان حصاری گرداگرد آن واقع گردد تا به این منظور به هنگام سکندری خوردن یا به هر دلیلی افتادن و سقوط از روی پله‌‌‌های ساختمان بتوان از پله مارپیچ به عنوان تکیه گاهی در جهت حفظ جان خود استفاده کرد.

?این مسئله زمانی بیشتر نمود می‌یابد که داخل ساختمان‌ها بچه‌‌‌های کوچک و بازیگوشی باشند که دائما از پله‌ها بالا و پایین می‌روند و احتمال سقوط یا سکندری خوردن آن بسیار زیاد است و در صورت نبود نرده فرفورژه پله ممکن است عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

?بنابراین ساخت و نصب پله مارپیچ را بلافاصله پس از نصب پلکان منزل خویش حتما به دست افراد متخصص و کاربلد بسپارید تا با بهره گیری از علم و تخصص خویش در این زمینه بتوانند با نصب نرده فرفورژه پله به عنوان حفاظ آهنی یا چوبی جان خود و اعضای خانواده و به ویژه کودکان بازیگوش خود و مهمانان خویش را از هر گونه آسیب جدی حفظ نمایید.

به مدیریت:آقای مصطفی آقا براری

 

 

 

 

پله , انواع پله , پله گرد , پله مارپیچ , نرده , فرفورژه , درب , گروه صنعتی البرز استپ در کرج , تولید انواع پله در کرج , تولید انواع نرده , تولید درب فرفورژه در کرج , گروه صنعتی البرز استپ ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed