گروه صنعتی پارسه سازنده انواع درب و نرده‌‌‌های فرفورژه آلومینیومی 

گروه صنعتی هنری پارسه با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه ساخت درب،حفاظ،نرده وآثار هنری دیگر از جنس آلومینیوم و چوب با بهره گیری از دانش مهندسین معماری،مکانیک و طراحان مجرب،متنوع ترین طرح‌ها را با بهترین کیفیت ارایه نموده و طرح‌‌‌های پیشنهادی شما را نیز با بهره گیری از جدیدترین متدهای ریخته گری و رنگ آمیزی با ظرافت و کیفیت مطلوب به اجرا میرساند.

هدف سازمانی ما ارایه بهترین خدمات وجلب رضایت مشتریان و همچنین تجلی هنر در فلز پس از اتمام کار میباشد.

PARSE ARTISTIC INDUSTRIAL GROUP،with more than 15 years of experience in the field of manufacturing doors،fences،railings and other artwork from aluminium and wood،taking advantage of the knowledge of architects،mechanics and experienced designers،provided the most versatile designs with the best quality.

PARSE utilizes your proposed designs with use of the newest methods of casting and coloring performed with elegance and high quality.our organization aim as to provide the best service and customer satisfaction and also expression of art in metal.

گروه صنعتی پارسه درب و نرده‌‌‌های فرفورژه آلومینیومی

پروژه ها

پروژه‌‌‌های مشتریان بعد از طراحی و ساخت وارد مرحله ی نصب و اجرا می‌شوند.در این جا میتوانید برخی از پروژه‌‌‌های نصب شده و نهایی شده توسط پارسه آلومینیوم را مشاهده نمایید:

Code:D0047

درب‌‌‌های پارکینگ:وقتی ابتدا به این درب نگاه میکنیم ضخامت و سرسختی جلب توجه میکند در حالی که ریزه کاری‌ها و هنرهایی که آهنگرهای مجرب شرکت پارسه در این درب به کار برده اند جلوه ای از زیبایی و هنر را به ارمغان اورده است.هنرهای جوشکاری با دقت و خمکاری‌‌‌های کوره ای در این درب اوج هنر آهنگری را نشان میدهد.

Code:D0059

این روز‌ها در کنار ساختمان‌‌‌های پرکار با نماهای برجسته و فرورفته دربی بیشتر رخنمایی خواهد کرد که از طرحی ساده برخوردار باشد.برای همین امر است که در بیشتر کاخ‌‌‌های پرکار درب‌‌‌های ساده  و با ظرافت استفاده میشود.

Code:D0081

با توجه به این که شرکت پارسه هر روز به فکر زیباتر کردن تولیدات خود میباشد مرتب با تیم طراحی خود در حال به روز کردن محصولات شرکت میباشد.دربی که مشاهده میکنید نمونه ای بی نظیر از هنر و ذوق طراحان شرکت پارسه است.

Code:D0049

یکی از بزرگترین مزیت‌‌‌های درب‌ها زیبایی آن‌ها به نسبت درب‌‌‌های قدیمی‌است.گروه صنعتی پارسه این درب هارا در طرح‌ها و رنگ‌‌‌های بسیار متنوعی به بازار عرضه کرده از این رو شما می‌توانید با هر سلیقه ای درب مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

Code:D0051

درب‌‌‌های فرفوژه هنرترکیب است!هنر ترکیب بهترین‌ها با یکدیگر:ترکیب هنرسنتی چلنگری باتکنولوژی رو برشکاری،ترکیب زیبایی فرفوژه واستحکام آهن.

Code:D0043

درب فرفوژه را میتوان به جرات،آینده درب مدرن فلزی در ایران و جهان دانست،آلومینیوم به دلیل مقاومت بالا در برابر عوامل طبیعی جزو انتخاب‌‌‌های مناسب برای درب‌‌‌های داخلی،پارکینگ،فریم پنجره‌ها و پارتیشن است.

Code:D0064

درب فرفوژه با استفاده از هنر آهنگری(چلنگری) قدیمی‌و استفاده از ابزار‌‌‌های صنعتی نوین توانسته دست طراحان گروه صنعتی پارسه را آنقدر باز بگذارد تا بتوانند درب هایی طراحی کنند که بیشتر به یک اثر هنری میمانند تا یک سازه فلزی،که این درب‌ها ترکیبی از سازه‌‌‌های آهنی است که بسته به طرح و مدل آن با متریال‌‌‌های دیگری مانند آلومینیوم،چوب و…ترکیب میشوند و ترکیب چشم نوازی را بوجود می‌آورد.

 

Code:d0025

استفاده از فلز در تمام درب‌‌‌های فرفوژه اصل اساسی است که باعث افرایش استحکام و امنیت آن میشود.

همچنین به دلیل ساختار قطعات فرفوژه میتوان بیشمار درب متفاوت طراحی کرد که هرکدام  ویژگی و زیبایی خاص خود را داشته باشد.

Code:D0039

مهم ترین اصل برای ساخت یک درب قطعا استحکام آن است،استفاده از آلیاژهای فلزی کمک موثری به این امر میکند،همچنین به کار گیری روش‌‌‌های مدرن جوشکاری برای اتصال قطعات مختلف به هم جز اصول کار است.

Code:D0037

با صرف هزینه‌‌‌های زیاد در تمامی‌مراحل طراحی و ساخت یک ساختمان سعی میکنند زیبا ترین عمارت رابنا کنندبنا براین درب پارکینگ به عنوان پیشانی ساختمان درمعرض دید ناظران قرار دارد.به همین دلیل جایگاه ویژه ای در معرفی ساختمان خواهد داشت.گروه صنعتی پارسه این افتخار را دارد که با طراحان مجرب بهترین‌ها را در اختیار شما بگذارد.

Code:D0056

اگر بهترین طرح درب فرفوژه را داشته باشید ولی این طرح با متریال بی کیفیت ساخته شود نتیجه ی ناامید کننده ای را به دنبال خواهد داشت.مکمل یک طرح خوب،استفاده از مواد با کیفیت واستاندارد است.

با انتخاب گروه صنعتی پارسه بهترین کیفیت را تجربه کنید.

 

Code:D0021

 

قدیمی‌ترین انتخاب بشر برای درب ساختمان درب چوبی است،امروزه با وجود درب‌‌‌های فلزی با استحکام بالا و تنوع زیاد تنها دلیلی که افراد را به انتخاب یک درب چوبی سوق میدهد،نمای زیبا وظاهر آن است.زیرا چوب در رطوبت و دمای مختلف آب و هوایی نیاز به نگهداری و حفاظت بیشتری دارد تا دچار آسیب نشود.

اما گروه صنعتی پارسه برای علاقه مندان به درب‌‌‌های چوبی پیشنهاد ویژه ای دارد:درب فلزی با رنگ آمیزی طرح چوب!

در این طرح هم زمان زیبایی چوب و استحکام فلز را دارید

 

Code:D0045

 

Code:D0062

Code:D010

Code:D0019

Code:D0023

Code:D0066

Code:D0058

Code:D0069

Code:D0057

Code:D0082

 

درب‌‌‌های لابی:می‌توان با اطمینان گفت درب ورودی ساختمان را ازجمله مهم ترین موارد جلب توجه ساختمان در بدو ورود دانست و تاثیر مستقیمی‌بر زیبایی ساختمان میگذارد و نور و هوای مناسب را برای فضای لابی فراهم می‌آورد.

طراحان مجرب گروه صنعتی پارسه با در نظر داشتن انواع سلیقه‌ها درب‌‌‌های متنوعی را طراحی و در اختیار مشتریان قرار داده اند.

Code:D051

Code:D040

Code:D011

Code:D014

Code:D018

Code:D017

Code:D029

Code:D022

Code:D034

Code:D0050

Code:0042

Code:D053

Code:D0026

Code:D037

Code:D009

Code:D0019

Code:D0063

نرده آلومینیومی:یکی از رایج ترین انواع نرده‌‌‌های به کار رفته در راه پله‌‌‌های منازل و آپارتمان‌ها محسوب میشود.ویژگی هایی همچون سبک بودن وزن و همچنین استحکام بالا و عدم زنگ زدگی موجب شده تا اتصالات نرده آلومینیوم به راحتی در هر موقعیت و مکانی جز انتخاب‌‌‌های اولیه محسوب شود.

Code:H057

code:H028

Code:H047

code:H036

Code:H058

code:H043

Code:H012

code:H027

Code:H042

Code:H014

Code:H065

Code:H051

Code:H066

Code:H013

Code:H012

Code:H010

Code:H040

Code:H061

 

{هرآنچه درذهن شماست ماباآلومینیوم می‌سازیم}

 

مدیریت: آقای کامران خواهان
۰۹۱۲۹۷۴۵۰۲۵?
۰۹۱۷۷۰۷۵۲۲۳?
۰۷۱۳۷۷۴۳۳۱۵☎️

 

 

گروه صنعتی پارسه سازنده انواع حفاظ و نرده پله‌‌‌های لوکس فرفورژه، پله گرد و …

 

 

 

 

 

 

 

درب ضد سرقت , درب لابی , درب ویلایی , نرده , فرفورژه , نرده آلومینیومی‌, نرده استیل ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed