شرکت مبین کانتین

سازنده خانه های پیش ساخته، ویلایی، مسکونی،اداری ، نگهبانی کانتینرهای ۲۰و ۴۰فوت کشتیرانی جهت صادرات و انبار و یا اجاره در محل انجام می گردد.

گروه صنعتی مبین کانتین از سال۱۳۴۲ با نام سعادت فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع کمپها(تجهیز پروژه های پیج امریکا و طرح و توسعه)کانتینرهای ۲۰ و۴۰ فوت مسقف و چادری-اتاقک های تریلی و کفی تیریلی با سرپرستی آقای محمد داوری آغاز کرد و درسال ۱۳۷۲ فعالیت خود را گسترده تر کرده و طراحی و ساخت انواع خانه های پیش ساخته و کانکس های ثابت و متحرک را در زمینی به مساحت ۴۰۰۰۰متر مربع آغاز نموده است.

این شرکت با بهره گیری از پرسنل و نیروهای کارآزموده و مجرب و گروه مهندسین و مشاورین در امر ساخت کانکس و خانه های پیش ساخته ، اداری، کارگری،دفتری، مهندسی، دوطبقه،ویلایی،نگهبانی،سرویس های بهداشتی بصورت استراکچرهای فلزی با نمای داخلی PVC یا MDF و تهیه بهترین مواد اولیه، همواره کوشیده تا یکی از بزرگترین رقیبان محصولات خارجی و شرکت های بزرگ تولید کننده خارجی در ایـــران باشد.

درحال حاضر ما بزرگترین نمایشگاه دائمی برای فروش کانکس و کانتینر را در بزرگراه آزادگان دایر نموده ایم و بطور ماهیانه نشریه ای در قالبCD از

موجودی داخل نمایشگاه با تیراژ ده هزار عدد چاپ و بطور رایگان به شرکت های پیمانکار و اشخاص دست اندرکار ماشین آلات و وزارت خانه و شهرداری ها میفرستیم .

به مدیریت خانم نیکبخت

سازنده خانه های پیش ساخته ویلایی، اداری و….
برای مشاهده کامل محصولات از کانال تلگرام وسایت مبین کانتین دیدن فرمایید.

http://mobincantin.com

 

ساعات کار

شنبه

9 صبح الی 19:3 غروب

یک‌شنبه

9 صبح الی 19:3 غروب

دوشنبه

9 صبح الی 19:3 غروب

سه‌شنبه

9 صبح الی 19:3 غروب

چهارشنبه

9 صبح الی 19:3 غروب

پنج‌شنبه

9 صبح الی 19:3 غروب

جمعه

تعطیل

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields