گروه ماراویا

نورپردازی

✅دیدن اشیاء موجود در اطراف ما تنها با وجود نور امکان پذیر است. سازماندهی نورپردازی در یک پروژه یکی از فاکتورهای بسیار مهم و ضروری برای زندگی و لمس فضاست و از گذشته تا امروز همواره مورد توجه قرار گرفته است. نحوه اجرای نورپردازی طبیعی یا مصنوعی یک هنر است و اجازه می دهد کیفیت های متفاوتی از نور در قسمت های مختلف ساختمان دیده شوند. واقعیت این است که در دنیای مدرن امروز بدون نور و سایه روشن های آن، درک پروژه های معماری تقریباً غیر ممکن است. در حال حاضر نور به منظور افزایش کیفیت فضاهای مختلف و زیباسازی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد و فاکتوری بسیار مهم در طراحی نمای ساختمان، محوطه سازی و دکوراسیون داخلی محسوب می شود. در گذشته تنها از نور برای دیدن اشیاء و روشن نمودن فضاهای کاربردی استفاده می شد اما امروزه طرح های زیبا و خلاقانه معماری تنها با نورپردازی معنا پیدا می کنند و نورپردازی بیشتر جنبه تزئینی داشته و برای برجسته نشان دادن المان های شاخص به کار می رود.

اگر بخواهیم مزایای سیستم نورپردازی هوشمند را بیان کنیم می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

🔻اجرای نورپردازی به روش هوشمند آسان است.

🔻با استفاده از تلفن همراه زمانی که خارج از منزل هستید می توانید شدت و زمان روشنایی را از راه دور تنظیم کنید.

🔻این نوع نورپردازی به دلیل امکان تغییر رنگ نور می تواند کمک شایانی به زیباسازی فضا کند.

🔻هزینه های تعمیر و نگهداری تجهیزات روشنایی با اجرای این روش نورپردازی به میزان قابل توجه کاهش می یابد زیرا نورپردازی ساختمان به طور دائم مانیتورینگ می شود و در صورت بروز مشکل می توان به سرعت در جهت رفع آن اقدام نمود.

🔻با استفاده از این سیستم می توان از کلیدهای تاچ یا لمسی به جای کلیدهای دستی استفاده نمود.نصب سیستم نورپردازی هوشمند، هزینه های مصرف برق را به میزان قابل توجه کاهش می دهد.

🔻نورپردازی هوشمند با تکیه بر آخرین تکنولوژی روز دنیا اجرا می شود و تلفیقی از هنر و فناوری است. از این رو ساختمانی که به این نوع سیستم نورپردازی مجهز شده جزء مدرن ترین ساختمان ها محسوب می شود.

 

به مدیریت:آقای محمد شانقی

آدرس دفتر :لاله زار نو پاساژ البرز ٣
آدرس کارگاه: ابتدای خ ازادی خ میر قاسمی خ غیاثوند پلاک ٣٣
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
شماره های تماس :
 ۰۹۱۲۱۳۹۷۲۷۹   برای اطلاعات بیشتر به واتس آپ پیام بدین
٠٩٣۵١٣٩٧٢٧٩
٠٩٢٠١٣٩٧٢٧٩
٠٢١۶۶٣۴۶٣٧٣

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تابلوسازی

✅انواع تابلو ها :

✅چلنیوم

✅استیل

✅ال ای دی

✅تابلوروان

✅فلکس

✅مولتی استایل

 

 

 

 

امنیتی

 

اجرای سیستم های نوین نورپردازی و امنیتی ماراویا در تهران , اجرای سیستم های نوین نورپردازی و امنیتی در تهران , نورپردازی  , سیستم های امنیتی , تابلوسازی ماراویا  , تابلوسازی درتهران ,

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields