یدک کش جرثقیل خودرو بر شبانه روزی نیکنام

۰۹۱۹۴۳۴۳۷۵۲📞

۰۹۱۲۷۳۹۳۱۰۱ 📞

🔹 دوستان عزیزی که در استان زندگی میکنند می‌توانند با خدمت ویژه یدک کش کار خود را با خیال راحت به یدک کش جرثقیل خودرو بر نیکنام بسپارند که معتبرترین شرکت حمل خودرو می‌باشد.

🔹 برای یدک کش کردن خودرو خود می‌توانید با ما بصورت شبانه روزی تماس بگیرید و از خدمات خوب ما بهرمند شوید.

🔹 باید بدانید که قیمت‌‌‌های یدک کش امداد خودرو رها پایین و مناسب می‌باشد و حضور امداد گران در محل شما در کم تر از نیم ساعت می‌باشد که این یک امتیاز بسیار بزرگ محسوب می‌شود.

🔹 حمل خودرو در ایران اهمیت فراوانی دارد شما یه علت‌‌‌های مختلف اعم از خرابی خودرو و یا تصادف برای رساندن خودرو به مقصد از جرثقیل یدک کش استفاده می‌کنید.

🔹 خدمات تعمیر ترمز در محل

🔹 انواع یدک کش
🔹 یدک کش زنجیری:

🔹 این خودروها برای حمل ماشین تصادفی میباشد.

🔹 یدک کش چرخگیر:

🔹 خودروهای چرخگیر برای حمل انواع ماشین‌‌‌های ایرانی و خارجی کاربرد داردو امروزه بیشتر از این نوع یدک کش استفاده میشود و یکی از مظمئن ترین و بی خطر ترین سیستم‌‌‌های حمل خودرو میباشد.

🔹 یدک کش دکل دار:

🔹 نیسان دکل دار دارای جرثقیل و دکل میباشد و توانایی در آوردن خودرو از جوی آب -پارکینگ وجابجایی گاوصندوق و دستگاههای صنعتی را دارد.

🔹 مطمئن ترین یدک کش🔹

🔹 یدک کش جرثقیل خودرو بر نیکنام برای آسایش شما همشهریان عزیز در استان در حال فعالیت می‌باشد و همواره سعی داشته به بالا ترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما حمل خودرو شما را با انواع جرثقیل‌‌‌های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی انجام دهد.

🔹 یدک کش و جابجایی خودروی لوکس وخودروی معمولی اعم از یدک کش خودروی شاسی بلند و خودروهای لاکچری و هاچ بک در مناطق مختلف انجام می‌شود.

مدیریت:آقای نیکنام

 

 

 

 

تعرفه یدک کش خودرو , یدک کش خودرو مشهد , یدک کش خودرو شبانه روزی , قیمت یدک کش خودرو , یدک کش خودرو , یدک کش آنلاین , یدک کش خودرو , تعرفه یدک کش خودرو ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed