دوخت انواع پرده‌‌‌های چاپی و کرکره ای در خمام

💎 اجرای انواع پرده‌‌‌های زبرا،پرده کرکره ای و انواع پرده‌‌‌های چاپی و نصب کتیبه

💎 دوخت انواع پرده برای کودک و نوجوان

💎 با نازل ترین قیمت و کیفیت مناسب

 

 

💎 تا چند سال پیش، از پرده چاپی استفاده و استقبال بسیار کمی‌می‌شد اما امروزه با توجه به بالا رفتن کیفیت چاپ روی پارچه‌‌‌های پرده ای و تنوع طرح فوق العاده زیاد و جذاب پرده چاپی، رویکرد مردم به این نوع پرده برای منازل، پرده اداری و شرکت‌ها، پرده ویلاها و پرده هتل‌ها بسیار زیاد شده است.

💎 پارچه‌‌‌های پرده ای هم مثل سایر منسوجات دسته بندی‌‌‌های مختلف دارند. مثل: پرده ژاکارد، پرده گلدوزی، پرده حریر ساده و صدها نوع مختلف دیگر.

✅ مزایای پرده چاپی

💎مزیت اصلی پرده چاپی نسبت به سایر پرده‌ها این است که شما بدون هیچ محدودیتی، امکان انتخاب طرح و رنگ را دارید. البته این امکان در پرده چاپی با چاپ دیجیتال وجود دارد. شما می‌توانید طرح‌‌‌های پرده چاپی مدرن، پرده چاپی با نقوش سنتی، پرده چاپی با طرح‌‌‌های ساده و مینیمال، پرده چاپی با طرح‌‌‌های کارتونی برای پرده اتاق کودک و یا انواع طرح‌‌‌های دیگر را انتخاب و در خانه خود داشته باشید.

 

 

💎حتی ممکن است شما برای منزل یا شرکت خود یک طرح اختصاصی بخواهید. مثلا شما برای پرده اتاق خواب کودک دلبندتان، می‌خواهید که یک تصویر آتلیه ای از خود او را به عنوان پرده اتاق چاپ و نصب کنید. با چاپ دیجیتال روی پرده چاپی، شما می‌توانید پرده چاپی با تصویر کودک زیبایتان را با بالاترین کیفیت رنگ، داشته باشید.

به مدیریت:میلاد علیزاده

 

 

 

پرده , انواع پرده , انواع کتیبه , پرده زبرا , پرده کرکره ای , فروش انواع پرده در خمام , انواع پرده چاپی , پرده زبرا چیست , اجرای انواع پرده زبرا و کتیبه علیزاده در خمام , قیمت انواع پرده در خمام , دوخت انواع پرده چاپی در خمام , کاربرد پرده چاپی , پرده برای اتاق کودک ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed