اجرای فلاشینگ و نمای نقشین نصب در ملارد

✨سقف‌‌‌های شیروانی انواع بسیار متنوعی دارند و با زوایای شیب مختلفی طراحی و اجرا می‌گردند. برخی از سقف‌‌‌های شیروانی به صورتی پیاده سازی می‌شوند که تنها دارای دو وجه شیب دار هستند و برخی دیگر به صورت چند طرفه و کمی‌پیچیده تر طراحی و اجرا می‌گردند.

✨آن چه در طراحی سقف شیروانی و همچنین اجرای آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است، توجه به موقعیت جغرافیایی و همچنین ویژگی‌‌‌های اقلیمی‌محیط مورد نظر است. هر چه محیط مورد نظر باران خیز تر و مرطوب تر باشد، زاویه ی شیب سقف نیز افزایش می‌یابد تا مانع از نفوذ رطوبت، باران و برف به داخل خانه گردد و آن‌ها را به سمت پایین هدایت کند.

✨امروزه اجرای سقف شیروانی با متریال متنوعی همچون پوشش‌‌‌های سقفی فلزی، ورق‌‌‌های گالوانیزه، سفال، PVC، تایل‌‌‌های شبه سفالی و بسیاری متریال دیگر صورت می‌گیرد و طراحی سقف شیروانی به گونه ای انجام می‌شود که بهترین نما را برای بنای مورد نظر به ارمغان آورد.

🔴مراحل نصب شیروانی:

🔷زیرسازی سقف شیروانی

🔷پوشش روی زیرسازی سقف شیروانی

🔷پوشش تکمیلی و نهایی سقف شیروانی

🔴آردواز

⚡️آردواز به نوعی از مصالح ساختمانی گفته می‌شود که برای زیباتر شدن پوشش سقف‌‌‌های شیروانی و یا محافظت کردن از نمای ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مصالح ساختمانی ترکیبی از الیاف مصنوعی، سیمان، پنبه نسوز، مواد شیمیایی، آزبست و آب می‌باشد.

⚡️ورقه‌‌‌های این نوع مصالح ساختمانی معمولاً به صورت پله ای و با شیب‌‌‌های متفاوت طراحی و بر روی سقف شیروانی ساختمان‌ها و خانه‌‌‌های ویلایی، سقف آلاچیق ها، بالای پنجره ها، بر روی نمای اصلی ساختمان‌ها و.. نصب می‌شود.

⚡️شکل ظاهری ورقه‌‌‌های آردواز تداعی کننده رنگ بتن بوده ولی به دلیل برخورداری از قابلیت رنگ پذیری می‌توانید آن را به هر رنگی که می‌خواهید در بیاورید.

⚡️این مصالح ساختمانی مقاومت و دوام بسیار زیادی دارد و به خوبی در برابر نفوذ هر عامل خارجی مانند باران، گرد و خاک و… جلوگیری می‌کند. طراحی کلاسیک و سبک وزن بودن از دیگر ویژگی‌‌‌های برجسته این نوع مصالح می‌باشد.

⚡️استفاده از پشم شیشه و فوم در زمان نصب و اجرای این نوع مصالح ساختمانی باعث می‌شود که ساختمان شما در برابر نفوذ گرما و سرما به خوبی عایق بندی شود.

به مدیریت:آقای نجفی پور

 

 

 

شیروانی , انواع سقف شیبدار , آردواز , سر درب , آلاچیق , اجرای انواع سقف‌‌‌های شیبدار در ملارد , اجرای فلاشینگ و نمای نقشین نصب در ملارد , انواع سقف شیروانی , مزایای نصب آردواز , اجرای سقف شیبدار و آلاچیق نقشین نصب در ملارد ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed