تولید و فروش انواع مبلمان و سرویس خواب،ناهار خوری 

 

⚜️ طراحی ساخت و اجرای دکوراسیون 

⚜️ تولید انواع مبلمان راحتی، استیل، نهارخوری 

⚜️ تولید و فروش متنوع سرویس خواب نوجوان کلاسیک و مدرن و جلومبلی 

⚜️ قطعا با مبلمان راحتی، کلاسیک و سلطنتی (استیل) آشنایی دارید اما باید بدانید که انواع مبلمان به این چند نوع محدود نشده و بیشتر از اینها است هر چند که تقریبا دسته بندی‌‌‌های دیگر مبلمان زیر مجموعه مبلمان راحتی هستند مثل مبلمان ال. مبل چند بخشی،.

🔰 چیدمان مبلمان منزل

اگر مبلمان کلاسیک یا سلطنتی خریداری کرده اید بهتر است آنها را متقارن بچینید زیرا حالت رسمی‌تری دارند. سعی کنید مبل‌ها را با فاصله از دیوار بچینید تا راه رفت و آمد باز باشد و کسی از بین مبل‌ها رفت و آمد نکند، علاوه بر آن به یاد داشته باشید فاصله اجزا مبلمان کم باشد تا برای مهمانان فضا صمیمی‌ایجاد شود.

🔰 مبل کلاسیک

⚜️ مبل کلاسیک، را از مبل جام خریداری کرده یا ساخت آن را به این کارگاه‌ها سفارش دهید. مبلمان تولید شده د«ر شهر جهانی مبل و منبت ملایر» نیز بسیار با کیفیت و با دوام بوده و از نظر ظاهری نیز با برند‌‌‌های های جهانی همخوانی دارند.0

⚜️ مبلمان کلاسیک هم مثل مبلمان سلطنتی معمولا در دکوراسیون‌‌‌های سنتی و برای پذیرایی از مهمانان رسمی‌استفاده می‌شود با این تفاوت که منبت کاری‌‌‌های این مبلمان از طرح‌‌‌های سنتی الهام گرفته شده و بسیار ظریف تر از منبت کاری‌‌‌های مبلمان سلطنتی است. همچنین علاوه بر تاج، دسته و پایه‌‌‌های مبلمان کلاسیک نیز دارای منبت کاری هستند.

🔸مبل استیل و کلاسیک🔸

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

🔸انواع سرویس خواب🔸

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

🔰 مبل سلطنتی

⚜️ مبلمان سلطنتی مبلمانی بسیار لوکس است که بیشتر برای پذیرایی از مهمانان رسمی‌از آن استفاده می‌شود. این مبلمان دارای منبت کاری‌‌‌های بسیار زیبا بوده و تاج بلندی دارد. جنس پارچه این مبلمان بسیار مرغوب بوده و وجود آن در هر منزلی به دکوراسیون جلوه خاصی می‌بخشد.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

🔰 کلکسیون مبلمان منزل

⚜️ شما در سایت مبلمان و سرویس خواب جام می‌توانید کلکسیونی از انواع مبلمان کلاسیک، سلطنتی و راحتی را مشاهده کنید. مبلمان‌‌‌های موجود در سایت از بهترین و با کیفیت ترین متریال ساخته شده و با مناسب ترین قیمت به شما عزیزان عرضه می‌شوند.

مبل راحتی👇

🔰 شش ویژگی یک مبل راحتی خوب 🔰

🔰 کلاف مبل راحتی

⚜️ مبل راحتی از دو قسمت به نام کلاف و رویه تشکیل میشود. معمولا قسمت کلاف و اسکلت مبل‌‌‌های راحتی از جنس  چوب ساخته میشوند ما در برخی مدل‌‌‌های تخت خوابشو از فلزات برای ساخت بدنه استفاده میشود. قیمت رویه میل راحتی از جنس پارچه و با چرم است. با توجه به اینکه کلاف مبل راحتی دیده نمیشوند معمولاً از چوب‌های سبک و مقاوم برای ساخت آنها استفاده میشود. بهترین کلاف استفاده شده در مبل خوب، دوبل می‌باشد که دارای دو چوب به هم پیوسته است در زمان تعمیر مبل راحتی هم ابتدا کلاف ترمیم میشود و سپس رویه کوبی انجام میشود.

⚜️ جوب دارای دانسیته متوسط از پهن بزرگان جنگلی، مثل راش، گردو، توسکا زبان گنجشک باشد.دوام و کیفیت بیشتری دارد. و قیمت بالاتری خواهد داشت

 

 

 

 

🔰 تاثیر چوب در کلاف مبلمان راحتی

⚜️ یکی از مهمترین موارد توجه به جنس چوب به کار رفته در کلاف مبل است. هرچه استحکام چوب بیشتر باشد قطعا کلاف مبل بهتر و بادوام تر خواهد بود. جنس چوب معمولی که در مبل‌‌‌های استیل استفاده می‌شود چوب گردو، چوب راش یا چوب روس است. این چوب در گرجستان و ایران تولید می‌شود. چوب گردو استحکام بیشتری دارد و سبک تر است اما چوب راش طرح پذیری بیشتری دارد و در تراش‌ها بهتر خواهد بود. چوب گردو سخت و در مقابل فشار بسیار جان سخت تر است و چوب راش نرم و بافت منعطف تری دارد. علت استفاده از چوب راش هم همین است که بافت یکدست تری در مبل هنگام برش و تراش ایجاد می‌شود.

⚜️مبلمان ممکن است با انواع چوب‌‌‌های روس، راش، سفید، چنار، توسکا، گردو، و.. تولید شوند که چوب راش و گردو در بین انها از مقاومت مکانیکی و فیزیکی و رنگ پذیری بالا، دارای دوام و کیفیت بیشتری است، و قیمت بالاتری خواهد داشت

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

🔸انواع میز ناهار خوری🔸

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

🔸کنسول🔸

 

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

 

 

بورس مبل , تعمیرات مبل ملایر , سینا چوب ملایر , بازار مبل ملایر , مبل راحتی , مبل اقساطی , تولیدی مبل احمدوند , بازار مبل 32 متری ,مبل سلطنتی, بازار مبل ملایر , سرویس چوب قسطی , پایتخت مبل و منبت , مبلمان جام , سرویس جهزیه , مبل آستیل , مبل سلطنتی , مبل راحتی , ملایر , شهرک صنعتی مبلمان حاجی اباد , شهر جهانی مبل و منبت، رشته صنایع چوب و مبلمان،

 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed