Address & Contact

Our Address

تهران ، لاله زار ، پاساژ اقتصاد ، طبقه اول ، واحد6

مجموعه صداقت کابل بهروز در تهران

?تولید و پخش سیم کابل مس و آلمینیوم در تهران

?ارسال به سراسر کشور

〽️کابل مسی و آلومینیومی‌در  انواع کابل‌‌‌های مخابراتی و برق در سایز‌‌‌های متنوع عرضه می‌شود. به واقع هادی مسی و آلومینیومی‌دو هادی متداول در تولید سیم و کابل‌‌‌های برق و مخابراتی به شمار می‌رود. کابل‌‌‌های برق در انواع فشار ضعیف تا فشار قوی با هادی مسی و آلومینیومی‌قابل تولید است و کابل‌‌‌های مخابراتی با هادی مسی و گاها با هادی آلومینیومی‌و روکش مسی می‌تواند تولید شود.

? کابل برق فشار ضعیف مسی و آلومینیومی

?کابل مسی و آلومینیومی‌فشار ضعیف برق در انواع تک فاز و سه فاز با هادی مسی وآلومینیومی‌به صورت متداول توسط برند‌‌‌های مختلف تولید می‌شود. این کابل‌ها به صورت زره دار و بدون زره نیز می‌توانند تولید شده و به بازار عرضه شوند. کابل برق آلومینیومی‌در انواع زمینی و کابل خودنگهدار با سایز‌‌‌های ۱۶ تا ۵۰۰ میلی متر مربع می‌تواند در اختیار خریداران قرار گیرد.

? کابل مسی و آلومینیومی‌۲۰ کیلوولت

?کابل ۲۰ کیلوولت و فوق توزیع نیز به صورت زره دار و بدون زره در نمونه‌‌‌های مسی و آلومینیومی‌تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. این کابل‌‌‌های ۲۰ کیلوولت در رنج ولتاژی ۱۲ تا ۲۰ کیلو مورد استفاده می‌باشند و از کابل‌‌‌های مهم در صنعت برق به شمار می‌رود.

? کابل مسی و آلومینیومی‌۳۳ کیلو ولت فشار قوی

?کابل برق فشار قوی ۳۳ کیلو ولت نیز به عنوان یکی از کابل‌‌‌های مهم در صنعت برق، در انواع مسی و آلومینیومی‌به صورت زره دار و بدون زره تولید شده و عرضه می‌شود.

? کابل مسی و روکش مسی با هادی آلومینیومی‌مخابراتی

?کابل‌‌‌های مخابراتی بر خلاف کابل‌‌‌های برق به صورت مسی و با روکش مس و هادی آلومینیومی‌که اصطلاحا به آنها CCA گفته می‌شود، تولید می‌شوند. انواع کابل مخابراتی یا تلفن مورد استفاده در پروژه‌‌‌های مختلف عبارتند از:

?کابل مخابراتی زمینی J2Y(ST)2Y با روکش مشکی برای بیرون ساختمان که به صورت تمام مس و همچنین CCA قابل ارائه است.

?کابل مخابراتی هوایی JY(ST)Y با روکش طوسی برای داخل ساختمان که به صورت تمام مس و همچنین CCA قابل ارائه می‌باشد.


?کابل مخابراتی مهاردار که با هادی مسی تولید شده و این کابل‌ها حداقل دارای ۱۰ زوج می‌باشند و از نوع عایق مشکی برای بیرون ساختمان به شمار می‌روند.


?کابل ژله فیلد خاکی برای استفاده به صورت دفنی از کافو‌ها تا پست‌‌‌های تلفن به عنوان کابل مشترکین


?کابل ژله فیلد کانالی که به صورت کانالی در مراکز مخابراتی و از مرکز تا کافو‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

?این کابل‌ها تماما به صورت تخصصی در بزرگترین مرکز فروش انواع کابل‌‌‌های برق و مخابراتی به مشتریان و پروژه‌ها ارائه می‌شود.

به مدیریت: بهروز کریم پور

 

 

 

 

 

تولید و پخش صداقت کابل بهروز در تهران , تولید و پخش سیم کابل مس و آلمینیوم در تهران  , مجموعه صداقت کابل بهروز  , سیم کابل مس  , سیم کابل آلمینیوم  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed