Address & Contact

Our Address

مشهد

تولید و پخش کننده درب و پنجره‌‌‌های upvc و شیشه ای دوجداره نما بهینه سازان ایمن طوس

💎 شرکت بهینه سازان ایمن توس یکی از بنام ترین شرکت‌‌‌های تولید کننده انواع شیشه‌‌‌های چند جداره و انواع درب و پنجره‌‌‌های UPVC در مشهد و صادر کننده در سراسر ایران می‌باشد💎

💎 تولید درب و پنجره‌‌‌های UPVC و شیشه‌‌‌های چندجداره💎

💎 شرکت بهینه سازان ایمن توس💎

💎خوش آمد می‌گوییم به شما و کلام آغازین را مزین می‌کنیم به سلام.💎

💎 سازنده پنجره‌‌‌های یو پی وی سی و ضد گلوله، شیشه‌‌‌های تزئینی و نشکن

💎 شیشه‌‌‌های دکوراتیو نمای ساختمان

💎 خدمات نقد و اقساط شیشه سکوریت و درب‌‌‌های اتومات

💎 فروش شیشه از ضخامت 2 میل الی 20 میل به صورت قواره

💎 تولید آینه پازل سندبلاست

✨ سلام به شما دوستداران تغییر ✨

خیلی خوشحالیم که می‌توانیم به عنوان اولین نفر به شما دوست عزیزی که در مسیر تغییر و پیشرفت قدم گذاشته‌اید تبریک بگوییم

ما رسالت خود را بر این می‌دانیم که دنیا را به جای بهتری برای زندگی دیگران و خود تبدیل کنیم و دنیا جای زیباتری برای زندگی شود.

✨ در مسیر تحقق رویاها، گام‌های شما محکم و استوار✨ 

شرکت بهینه سازان ایمن توس یکی از بنام ترین شرکت‌‌‌های تولید کننده انواع شیشه‌‌‌های چند جداره و انواع درب و پنجره‌‌‌های UPVC، در مشهد و صادر کننده در سراسر ایران می‌باشد.

در پنجره دوجداره و سه جداره این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است که به دلایل مختلفی بسیار محبوب و پرمصرف هستند. محبوبیت در و پنجره‌‌‌های دوجداره و سه جداره و انواع شیشه‌ها دلایل مختلفی دارد که در ادامه راجع به آنها می‌گوییم اما پیش از هر چیزی باید ساختار آن را بشناسیم و با تفاوت‌ها و شباهت‌‌‌های آنها شویم و در نهایت یک شناختی با انواع شیشه‌ها داشته باشیم:

✨ انواع درب و پنجره دوجداره و سه جداره

در و پنجره‌‌‌های دوجداره و سه جداره انواع مختلفی دارند و فقط محدود به UPVC نیستند. بلکه انواع در و پنجره دوجداره و سه جداره آلومینیومی‌و چوبی نیز در بازار یافت می‌شود و پیش از این بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند.

این نوع پنجره تاثیر بسیار جدی در کاهش مصرف انرژی دارد و به واسطه ی ساختار ویژه ی خود مانع ورود گرد و غبار، آلودگی، سروصدا و سرما و گرما می‌شود. پنجره دوجداره و سه جداره معمولا از قاب پنجره، شیشه، یراق آلات و لاستیک آب بندی تشکیل شده است.

شیشه ی این نوع پنجره عموما شیشه 6 میل و 4 میل ساده هستند و فضای بین شیشه‌ها باید گاز آرگون تزریق شده باشد. البته این امکان فراهم است تا متناسب با فضایی که این نوع پنجره مورد استفاده قرار می‌گیرد و با توجه به میزان آلودگی و سرو صدای محیط از شیشه‌ها و ترکیبات مختلفی استفاده کرد تا میزان مقاومت پنجره افزایش یابد.

✨ تفاوت در و پنجره دوجداره و سه جداره Upvc

پس از طراحی و اجرای در و پنجره‌‌‌های دوجداره Upvc، در و پنجره سه جداره نیز طراحی و وارد بازار شد. در و پنجره سه جداره به دلیل ساختار و ماهیت خود عایق قوی تری هستند و کارایی بیشتری نیز دارند. البته لازم است بدانید برای زندگی ما در شرایط فعلی در و پنجره به خوبی می‌توانند حکم یک عایق خوب و باکیفیت را بازی کنند.

در صورتی که آلودگی صوتی محیط بیش از حد نرمال باشد، مثل فضای کارگاه و کارخانه، برای کنترل سروصدا به یک عایق قوی تر از پنجره دوجداره Upvc احتیاج است و باید از پنجره سه جداره Upvc استفاده کرد.

✨ ساختار در و پنجره دوجداره و سه جداره 

در ساختار پنجره دوجداره Upvc از پروفیل Upvc استفاده می‌شود. ساختار شیشه‌ها همان طور که پیش از این گفته شد انتخاب و استفاده می‌شود و به یراق آلات مناسب و استاندارد احتیاج است. یراق آلات مورد استفاده در، در و پنجره upvc باید بتوانند وزن این ساختار را تحمل کند و استفاده از این در و پنجره را آسان سازد.

یکی از بخش‌‌‌های مهم در پنجره upvc لاستیک‌‌‌های آب بندی آن است. در حقیقت این لاستیک‌‌‌های آب بندی هستند که در و پنجره Upvc را به عایقی قوی تبدیل می‌کنند و از ورود سرما و گرما، سروصدا و آلودگی جلوگیری می‌کنند. این لاستیک باید خاصیت انعطاف پذیری خوبی داشته و از نوع epdm باشد. کیفیت و طول عمر بالای لاستیک آب بندی باعث کیفیت پنجره دوجداره Upvc می‌شود، زیرا اگر لاستیک بی کیفیت باشد در هنگام بسته شدن در و پنجره و تحت فشار، هوابندی پنجره به خوبی انجام نمی‌شود.

برای ساخت پنجره دوجداره Upvc پروفیل Upvc در اندازه‌‌‌های مورد نظر برش داده می‌شود و درون آن گالوانیزه مخصوص و یو شکل با ضخامت 1.5 میلیمتر در تمام طول پروفیل قرار داده می‌شود. گالوانیزه داخل پروفیل Upvc باعث ایجاد استحکام می‌شود زیرا پروفیل بدون گالوانیزه مقاومت چندانی ندارد و در اثر ضربه و یا وزن کل ساختار ممکن است دچار تغییر و خرابی شود.

✨ مزایای استفاده از در و پنجره دوجداره یا در و پنجره سه جداره

صرفه جویی در مصرف انرژی:

در و پنجره‌‌‌های دوجداره و سه جداره می‌توانند تا حد زیادی باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شوند. این مدل پنجره‌ها مانع خرج هوای گرم داخل محیط و ورود سرما در فصل سرد می‌شوند و در فصل گرم سال نیز از خروج هوای خنک داخل جلوگیری می‌کنند.

مانع ورود آلودگی:

در و پنجره‌‌‌های سه جداره و دوجداره از ورود گردوغبار و آلودگی به داخل محیط جلوگیری می‌کنند. از این طریق در و پنجره‌‌‌های دوجداره و سه جداره در حفظ سلامت ما نیز تاثیر دارند.

مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف:

این محصول به دلیل ساختار ویژه خود و مواد اولیه به کار رفته در آن در برابر رطوبت، باران، آفتاب و… مقاوم است و به سرویس مداوم احتیاجی ندارد.

عایق سر و صدا:

در و پنجره‌‌‌های سه جداره و دوجداره می‌توانند حکم یک عایق مناسب برای سر و صدا را داشته باشند. این محصولات می‌توانند آرامش را به شما هدیه دهند و سر و صدای اضافه را حذف کنند.

💎 انواع شیشه💎

💎 شیشه‌‌‌های لمینت

شیشه لمینت نوعی شیشه ایمنی است که شامل دو یا تعداد بیشتری از لایه‌‌‌های شیشه همراه با لایه‌‌‌های PVB (پلی وینیل بوترات) طی یک فرایند ترکیبی فشار و دما بوجود می‌آید.

طلق PVB با ضخامت‌‌‌های مختلف که کاربردی ترین آنها 0.38 mm و mm 0.76 و mm 1.52 می‌باشد جهت ساخت انواع شیشه‌‌‌های لمینت بکار می‌رود.

تعداد لایه‌‌‌های شیشه لمینت براساس نوع کاربرد آنها تعیین می‌گردد.

وجود طلق‌‌‌های PVB در میان دو لایه شیشه باعث می‌شود که شیشه پس از شکستن فرو نریزد و ذرات شیشه خرد شده بصورت چسبنده به طلق نگهداشته شده و از جدا شدن و پخش شدن آنها در محیط جلوگیری شود به همین جهت استفاده از شیشه‌‌‌های لمینت در ساختمانهای مرتفع در جلوگیری از خطرات ناشی از حوادث طبیعی مثل زلزله و آتش سوزی که باعث فرو ریختن شیشه‌‌‌های معمولی و سکوریت می‌شود بسیار موثر است.

همچنین یکی از مزیت‌‌‌های شیشه‌‌‌های لمینت این است که می‌توان چندین نوع شیشه را به صورت همزمان در لایه‌‌‌های مختلف آن بکار برد و کارآیی شیشه‌ها را افزایش داد.

💎 شیشه ضد گلوله

شیشه ضدگلوله همان طور که از نامش پیداست به شیشه ای اطلاق می‌شود که در برابر گلوله مقاوم باشد، شیشع ضدگلوله از نظر ظاهری تفاوت زیادی با شیشه‌‌‌های معمولی ندارد و از چند لایه شیشه سکوریت ساخته شده است.

لایه‌‌‌های شیشه ضد سرقت با پلاستیکی (لایه پلی کربنات) بادوام که حالت چسب مانند داشته تحت عنوان چسب pvb طی فرایند حرارتی بسیار بالا به هم چسبانده شده و تشکیل شیشه ضدگلوله را می‌دهند.

این فرایند لایه سازی یا لیمینیشن نام دارد. حرارت لازم برای ایجاد شیشه‌‌‌های ضد سرقت 120 درجه سانتی گراد بوده و به مدت 3 ساعت این شیشه‌ها تحت فشار 13 اتمسفر نگه داشته شده تا کامل به هم بچسبند.

برخی از ویژگی‌‌‌های شیشه ضدگلوله عبارت است از:

لایه‌‌‌های pvb بدون رنگ جهت شفافیت بالای شیشه

کیفیت دید بسیار بالا بدون موج و انحرافی در دید

طول عمر بالای شیشه به دلیل استحکام بالا

امکان تولید در ابعاد و طرح‌‌‌های مختلف

تولید شیشه به صورت صاف و خم

💎 شیشه‌‌‌های رفلکس

شیشه رفلکس شیشه ای است که خاصیت بازتاب دهنده نر را تا 37 درصد دارد و اجازه عبور نور خورشید از 61 تا 63 را می‌دهد. این خاصیت به شیشه رفلکس حالت آینه ای می‌دهد و باعث می‌شود، دید از منطقه پر نور به منطقه کم نور کاهش پیدا کند و در عوض یک بازتاب از نور منطقه پر نور ایجاد می‌کند.

💎 انواع شیشه رفلکس

به طور کلی شیشه‌‌‌های رفلکس در رنگ‌‌‌های شیشه‌‌‌های رفلکس سبز، طلایی، نقره ای یا سیلور، آبی، شرابی، برنزی، دودی و شیشه‌‌‌های رفلکس ترکیب چند رنگ تولید می‌شوند که آلیاژ مورد نظر و اشتهای بازار قیمت آن را تعیین می‌کنند.

البته شیشه‌‌‌های رفلکس هم مانند شیشه‌‌‌های ساده در حالت‌‌‌های دوجداره، سه جداره، سکوریت و در هر ضخامت تولید و عرضه می‌شوند. برای ساخت شیشه‌‌‌های دوجداره یا سه جداره رفلکس، تنها جداره خارجی را از شیشه رفلکس ساخته و جداره داخلی را از شیشه‌‌‌های معمولی استفاده می‌کنند. شیشه‌‌‌های سکوریت هم می‌توانند پس از تولید در شرکت‌‌‌های تولید کننده شیشه رفلکس به رنگ و میزان رفلکس مورد نظر مشتری تبدیل شوند.

💎 شیشه رفلکس نقره ای

شیشه دوجداره نقره ای نسبت به سایر شیشه‌‌‌های رفلکس از خاصیت رفلکتیو (بازتاب دهندگی) بیشتری برخوردار است و به همین دلیل هم با نام شیشه‌‌‌های رفلکس آینه ای شناخته شده و در بین تمامی‌شیشه‌‌‌های رفلکس مختلف محبوبیت بیشتر دارد.

البته شیشه دوجداره نقره ای یا سوپر سیلور نوعی شیشه بین شیشه ساده و رفلکس است و بالاترین میزان انتقال نور را دارد. این ویژگی باعث می‌شود شیشه دوجداره نقره ای برای سنگ نمای سفید، کرمی‌روشن، طوسی و مشکی انتخاب مناسبی است.

💎 شیشه رفلکس دودی

طبق بررسی‌‌‌های انجام شده، شیشه‌‌‌های رفلکس دودی، طلایی و نقره ای در بین تمامی‌شیشه‌‌‌های رفلکس محبوبیت بیشتری دارند. شیشه‌‌‌های رفلکس دودی در این بین با انتقال نور کمتر از نقره ای در ساختمان‌‌‌های مسکونی، اداری و تجاری مدرنی محبوبیت دارند که میزان ورودی نور آنها بیشتر است و نیاز دارند که این مقدار نور را کنترل کرده و کمتر کنند.

💎 شیشه رفلکس طلایی

در بین ساختمان‌‌‌های کلاسیک با نمای رومی‌شیشه‌‌‌های رفلکس طلایی با قاب طلایی تیره، قهوه ای یا پی وی سی طرح چوب می‌تواند زیبایی نمای کرم قهوه ای ساختمان را زیباتر جلوه دهد. از طرفی هم میزان نور ورودی را آنچنان کاهش نمی‌دهد و باعث تیره شدن فضای داخلی نمی‌شود.

💎 شیشه‌‌‌های سندبلات

شیشه سندبلاست در واقع مدلی دیگری از شیشه می‌باشد که در ساختمان‌‌‌های تجاری و مسکونی می‌تواند برای موارد موارد مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد این مدل از شیشه که در برخی از موارد آن را به عنوان شیشه مات نیز می‌خوانند یک نوع از شیشه می‌باشد که روی آن به صورت مات شده در آمده است در واقع با استفاده از یک فرایند که به آن سندبلاست گفته می‌شود روی شیشه طرح هایی کشیده می‌شود یا تماما شیشه به صورت طرح دار در می‌آید

مدیریت: آقای سیدمسعود سیدالحسینی

 

 

شیشه دوجداره , لمینت , نما , اسپایدر , آینه پازلی دکوراتیو , پنجره‌‌‌های یو پی وی سی , شیشه ضد گلوله , شیشه تزئینی , شیشه نشکن , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed