Address & Contact

Our Address

مازندران، بابل، جاده قائم شهر، خداداد ۲۵،گاوزن ۱۰ ،پلاک ۱۱۹

درمان گیاهی باران 6712

✨درمان هر نوع بیماری به روش گیاهی و سنتی زیر نظر مشاور درمان گیاهی

💠طب سنتی ایران از دیرباز تاکنون به کمک داروهای مختلف به درمان بیماری‌ها پرداخته است. داروهای سنتی ترکیباتی کاملا طبیعی هستند که با توجه به خواص درمانی گیاهان مختلف تهیه می‌شوند. در گذشته نبود امکانات و نیاز به درمان مناسب، باعث مصرف داروهای سنتی توسط نیاکان ما می‌شد.

🔴دمنوش

بخش مهمی‌از داروهای سنتی را گیاهان به خود اختصاص می‌دهند. طب سنتی با بهره‌مندی از خواص درمانی گیاهان به درمان بسیاری از بیماری‌ها می‌پردازد. دمنوش گیاهی از طریق دم کردن یا جوشاندن بخش‌های مختلف گیاهان به دست می‌آید. گیاهانی که دم کرده آن‌ها به عنوان داروی سنتی اهمیت بالایی دارد عبارتند از:

🌱بابونه

🌱نعناع

🌱چای سبز

🌱چای سیاه

🌱زنجبیل

🌱دارچین

🌱اکیناسه

🔴قرص

گیاهان مورد استفاده در داروهای سنتی گاهی بسیار تلخ، بدمزه یا بدبو هستند. در این صورت می‌توان برای مصرف ساده‌تر، آن‌ها را به شکل قرص درآورد. قرص‌ها از گیاهان خشک و پودر شده تهیه می‌شوند. بهترین روش برای بهره‌مندی از خواص گیاهان تلخ، بدمزه و بدبو، مصرف آن‌ها به شکل قرص است.

🔴اسانس روغنی

اسانس روغنی از مایعات فرّار گیاه و دیگر ترکیبات معطر آن استخراج می‌شود. اغلب ما با اسانس‌های روغنی مانند اسطوخودوس برای آرامش و اوکالیپتوس برای سرماخوردگی و سرفه آشنا هستیم. اسانس روغنی اغلب برای استعمال خارجی مناسب است. همچنین می‌توان از آن‌ها به صورت رقیق شده در آب، پماد، حمام یا دیگر روغن‌ها استفاده کرد. اسانس‌های روغنی که در طب سنتی دارای شهرت فراوانی هستند عبارتند از:

🔷روغن لیمو

🔷روغن دارچین

🔷روغن علف لیمو (لمون گرس)

🔷مریم گلی

🔷روغن درخت چای

🔷روغن اسطوخودوس

🔷اوکالیپتوس

🔷روغن رزماری

🔷روغن پرتقال شیرین

🔷روغن نعناع فلفلی

❇️علاوه بر داروهای سنتی روش‌های مختلفی مانند فصد درمانی، زالو درمانی، حجامت، ماساژ درمانی و رژیم در طب سنتی وجود دارد. هنر درمانگر طب سنتی آن است که با توجه به مزاج، بیماری و شرایط کلی سلامت شما بهترین روش درمانی را برای شما تجویز کند.

🔴درمان طاسی و کچلی مو رویش مجدد مو و پرپشت شدن مو. رفع ریزش و سفیدی ریزش منطقه ی مو سکه ی

🌼 شناخت گیاهان دارویی
🌼خواص گیاهان موثردردرمان
🌼طریقه مصرف درست از گیاهان بصورت دمنوش و…
🌼گیاهان کمیاب ودرمانی خاص
🌼 نتیجه درمان بصورت کاملا گیاهی

🔴چای مخصوص دیابتی‌ها

🍀مصرف روزانه چای بابونه در پیشگیری از اختلالات ناشی از دیابت نوع دوم مانند کاهش قدرت بینایی، نارسایی‌‌‌های عصبی و کلیوی بسیار موثر است.

🍀تحقیقات نشان می‌دهد که مصرف بابونه میزان سطح قندخون را در بیماران دیابتی تا ۲۵ درصد کاهش می‌دهد.

🍀این گیاه دارویی ضد التهاب و در آرامش اعصاب بسیار مفید است ضمن اینکه مصرف روزانه چای همراه با غذا، از بسیاری عوارض جدی دیابت پیشگیری می‌کند.

🍀عصاره گیاه بابونه، فعالیت آنزیمی‌افزایش اختلالات ناشی از دیابت را متوقف و سطح قندخون را کاهش می‌دهد.

⚡️با گیاهان افسردگی خود را درمان کنیم⚡️

برای درمان انواع افسردگی، سالیان درازی است که از انواع داروهای ضدافسردگی شیمیایی استفاده می‌شود ولی چون درمان افسردگی گاهی چندین ماه یا چندین سال طول می‌کشد، مصرف‌کنندگان این داروها همیشه از عوارض جانبی آن ناراضی و نگران هستند؛ به همین دلیل، به‌تازگی تحقیقات وسیعی روی گیاهان دارویی ضدافسردگی و آرام‌بخش صورت گرفته و تعدادی داروی گیاهی موثر و دارای حداقل اثرات جانبی به بازارهای جهانی عرضه شده است؛ البته مصرف این گیاهان هم بدون عارضه نیست و خواندن این مطلب نباید باعث شود داروهایی را که پزشک برایتان تجویز کرده، به طور ناگهانی قطع کنید اما شاید با مشورت و تحت‌نظر پزشکتان بتوانید کم‌کم آنها را جایگزین داروهای شیمیایی کنید. در این مطلب به معرفی تعدادی از این گیاهان می‌پردازیم:

🍀سنبل الطیب

💥یکی از قدیمی‌ترین گیاهان دارویی است که در ایران و جهان از آن برای مصارف گوناگون دارویی، غذایی و بهداشتی استفاده می‌شود.

💥این گیاه به صورت وحشی در جنگل‌های کم‌درخت در حاشیه جویبار‌ها و گودال‌ها می‌روید.

💥قسمت مورد استفاده این گیاه، ریشه آن است و معمولا از ریشه گیاهی که بیش از 3سال عمر دارد، استفاده می‌شود. سنبل الطیب پس از خشک شدن به رنگ قهوه‌ای درمی‌آید و طعم آن تلخ ولی خوشبو و معطر است و عطر آن پس از خشک شدن، بیشتر می‌شود.

💥بوی مطبوع این گیاه به قدری است که گربه آن را از فواصل دور هم تشخیص می‌دهد و به طرف آن می‌رود؛ به همین علت، به این گیاه علف گربه نیز می‌گویند.

💥تاثیر دارویی ریشه تازه این گیاه، 3برابر خشک شده آن است. سنبل الطیب باید در حرارت کم خشک شود زیرا حرارت بالا تمام اثر دارویی آن را از بین می‌برد. یکی از مهم‌ترین خواص دارویی این گیاه خاصیت آرام‌بخش بودن آن است.

💥سنبل الطیب با داشتن خاصیت ضدتشنج در رفع ناراحتی‌های عصبی و کاهش صرع نیز مفید است.

💥دلهره، تشویش و نگرانی را تا حد زیادی از بین می‌برد و جایگزین خوبی برای قرص‌ها و داروهای آرام‌بخش است.

💥مقدار 2تا4 گرم سنبل‌‌الطیب را- که قبلا کوبیده شده باشد- در یک لیوان آب جوش ریخته به مدت نیم ساعت باقی بگذارید تا دم بکشد سپس آن را صاف کرده و روزی 3 بار، هر بار یک فنجان میل کنید. این نوشیدنی معالج تمام حالات عصبی،سرگیجه، ناآرامی‌های عصبی، ضدترس شبانه اطفال و آرام‌بخش بسیار خوبی برای کارهای فکری زیاد است.

پودر ترکیبی ارچندگیاه❇️❇️ کاربرد وخواصش::
-درمان زخم دیابت وبستر.زخم‌‌‌های کهنه ودیرعلاج.بستر.سوختگی براثراب واتش وافتاب.میخچه.هرنوع مشکلات پوستی. کهیر.اگزما.دردووو…(روغن)
✳️ شستشوی زخم‌‌‌های عفونتی.سطحی وعمقی.شستشوی صورت رفع چین وچروک.پیری پوست صورت.تقویت دیدچشم وشستشودهنده چشم.(ازدم کرده بصورت محلول)
پاشیدن پودر روی زخم‌ها هرنوع زخم (بصورت ضماد)
✳️ درمان زخم معده وهرمشکلی. درمان سنگ کلیه.ارامبخش. درمان افسردگی.الزایمر.حواص پرتی.تقویت هوش ومغز.حافظه.گوارش.ووو…(ازدم کرده بصورت نوشیدنی)
✳️خواص درمانی خاص دریک پودر ترکیبی موثرترین گیاهان دارویی ودرمانی خالص وکوهی.

🌀خواص وکاربرد ادویه عدایی برای درمان (کنترل دیابت وقندخون.چربی خون.تصلب شرایین.فشارخون بالا.کلسترول بالا.قلب عروق.درمان کم شنوایی.عفونت گوش.تقویت دید چشم.چربی سوز. گوارش وتقویت سیستم ایمنی بدن و…

🌀با ترکیب ازموثرترین گیاهان برای درمان
🔸درمان کم شنوایی عصبی محسوب می‌شود
🔸تسکین مشکلات مربوط به دستگاه گوارش بسیارموثربوده وبه بهبود فرایند هصم غذا کمک میکند.
🔸جلوگیری از تهوع واستفراغ موثراست.
🔸خاصیت صدویروسی. صدعفونتی.ضدالتهابی دارد.
🔸درمان بیماری ریوی وکبدی نیز مفیداست.
🔸سرشاراز ویتانین c.تقویتدکننده سیستم ایمنی بدن است.
🔸کاهش ابتلا به بیماری‌‌‌های قلبی وعروقی.بیماری‌‌‌های چشمی.وسرطان.تنطیم سوخت ساز بدن واسم والرژی کمک میکند.
🔸بدلیل داشتن اسید فولیک دربدن می‌تواند سلامت گوش راکاهش داده.
🔸اسیدفولیک باعث شادابی پوست درفرد وتولید سلول‌‌‌های خونی را افزایش دهد

 

به مدیریت:آقای عباسی تبار

 

شماره‌‌‌های تماس:

09111199177
09118129881
01132259616

رویش مجدد مو ژنتیک

درمان ورفع طاسی گچلی، پرپشت شدن وضخامت موهای گه نازگ وریزش مو،تقویت ریشه وفولیکول‌‌‌های موی سر، تحریگ پیازموی سر، جریان گردش خون همه این خواص دریگ روغن مو کاملا گیاهی خالص ونتیجه قطعی وتضمینی.قیمت هر ۱۲۰میل روغن ۲۵۰۰۰۰هزارتومان

 

 

 

 

زعفران کوهی

 

گیاه تراپی 👇
گیاه بابا آدم

 

 

شویدکوهی

 

پونه کوهی

 

نعناع

 

 

روغن گیاهی گوچیک کننده بینی۱۰۰%خالص به همراه ماسک، ضماد خانگی. .بدون نیاز به جراحی و عوارض بعد ان … با طبیعی ترین حالت ممکن

 

گیاهان موثر در درمان ارگانیک

گل بابونه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طب سنتی , درمان گیاهی , درمان گیاهی باران در بابل , انواع دمنوش , قرص گیاهی , اسانس روغنی , مشاور درمان گیاهی , درمان گیاهی باران در بابل مازندران , انواع روش‌‌‌های درمانی گیاهی , داروهای طبیعی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed