ساخت و نصب درب و پنجره آلومینیوم و توری پلیسه صنایع آلومینیوم منصور

🔹 ساخت انواع درب و پنجره اختصاصی، ترمال بریک و دوجداره، تک جداره و upvc

🔹 نمای ساختمان در طرح‌ها و رنگ‌‌‌های مختلف

🔹 نرده و دزدگیر آلومینیومی‌با نصب در طرح‌ها و رنگ‌‌‌های مختلف

🔹 پنجره دوجداره آلومینیومی‌نرمال به شکلی طراحی شده که در طول زمان دچار افتادگی و ترک نمیشود و دارای استقامت بالایی نسبت به پنجره‌‌‌های U.P.V.C در برابر اشعه آفتاب و عوامل جوی میباشد.

🔹 پنجرهای نرمال آلومینیومی‌به دو دسته تقسیم میشوند و این امکان را فراهم می‌کند تا با هزینه ی کمتر صاحب پنجره ی الومینیومی‌شوید.

🔹 ساخت ساز در سطح جهانی دچار دگرگونی‌‌‌های عمده شده است. ساخت درب آلومینیومی‌یکی از مشخصه هایی است که با نگاه به ساختمان شهرهای بزرگ و کوچک می‌توان مشاهده کرد. اینکه فلز مقاوم در عین حال سبک، مقرون به صرفه و منعطف آلومینیومی‌جایگزین فلزهای سخت و سرد و سنگین شده اند باعث شده است جلوه زیبایی به نمای ساختمان‌ها داده شود.

🔹 ساخت درب و پنجره آلومینیومی‌برای کاهش استفاده از چوب، کاهش اثر گرما و ورود هوای سرد و همچننی تسهیل در باز و بسته شدن صفحه‌ها امری رایج شده است. مزایای دیگری نیز وجود دارد که باعث می‌شود آلومینیوم به عنوان ماده ارجح برای معماران امروزی، سازندگان و کاربران نهایی استفاده شود. استفاده از درب آلومینیومی‌با روکش در ابعاد و قطر متفاوت باعث شده است که امکان تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی تا حد قابل توجهی آسان شود

مدیریت: آقای منصور عباسی

 

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درب و پنجره سازی آلومینیوم , انواع پروفیل آلومینیوم درب و پنجره , ساخت درب و پنجره آلومینیومی‌, کاتالوگ درب و پنجره آلومینیومی‌,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد کارکنان
کیفیت خدمات
سرعت عمل
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed