شرکت پخش و بسته بندی مواد غذایی پردیس فرداد البرز

 

شماره‌‌‌های تماس:
۰۹۱۲۷۸۶۷۸۲۱
۰۲۸۳۲۵۵۴۰۳۴
۰۲۸۳۲۵۵۴۰۲۸

❇️توزیع، پخش و بسته بندی انواع:

?مواد غذایی

?خشکبار

?حبوبات

?ادویه جات

?مرغ و گوشت

?قبول سفارشات شما با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت

?روزانه بیش از پنج میلیارد لیتر آب آشامیدنی، شیر، آب میوه و سایر مواد غذایی مایع در جهان مصرف می‌شود. لیبل بسته بندی و روش نگهداری نقش مهمی‌در حفظ کیفیت این محصولات دارد. در واقع مواد غذایی سالم باید بدون نیاز به افزودن مواد نگهدارنده و یا نگهداری در یخچال، بسته بندی شود و در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

❇️انواع روش‌‌‌های بسته بندی

برای هر محصولی بسته بندی خاصی وجود دارد. اگرچه لیبل بسته بندی امروزی امری بدیهی به شمار می‌رود ولی استفاده از این روش نتیجه سال‌ها ابداع و در پاره ای موارد اتفاقات ناگهانی بوده است. امروزه انواع لیبل بسته بندی در بازار به چشم می‌خورد که از مواد مختلف نظیر کاغذ، پلاستیک، فلز یا شیشه ساخته می‌شوند. اما شیوه اصلی برای شناخت لیبل و بسته بندی ها، تقسیم آنها به «انعطاف پذیر»، «نیمه منعطف» و «سخت» است.

❇️بسته بندی به شیوه منعطف و نیمه منعطف

?روش‌‌‌های بسته بندی به شیوه منعطف شامل کیسه‌‌‌های کاغذی، پوشش‌‌‌های پلاستیکی که چیپس در آن ریخته می‌شود و پاکت‌‌‌های کاغذی یا نایلونی که وسایل خریداری شده برای منزل حمل می‌شوند. یک نمونه لیبل بسته بندی نیمه منعطف جعبه‌‌‌های مقوایی است که حبوبات، وسایل کوچک مربوط به خانه، بسیاری از اسباب بازی‌ها و پاره ای از مواد غذایی درون آنها بسته بندی می‌شود.

❇️بسته بندی به شیوه سخت

?برای بسیاری از مواد غیرغذایی روش‌‌‌های بسته بندی مورد استفاده از مواد سخت تهیه می‌شود که روکش آن به داخل جعبه تا می‌شود و می‌توان آن را در گوشه ای نگاهداری کرد. اشکال لیبل بسته بندی سخت نیز شامل صندوق، بطری‌‌‌های شیشه ای و قوطی‌‌‌های فلزی است.

به مدیریت:آقای محسن واعظی

 

 

 

 

 

 

شرکت پخش در قزوین , شرکت پخش و بسته بندی مواد غذایی در قزوین , انواع مواد غذایی , پخش خشکبار , پخش حبوبات , پخش مرغ و گوشت , پخش ادویه جات , بسته بندی مواد غذایی در قزوین , شرکت پردیس فرداد البرز در قزوین ,انواع روش‌‌‌های بسته بندی مواد غذایی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
احمدپور 26 بهمن 1399 9:09 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خسته نباشید