فروش الکتروموتور خجسته

❇️پخش و فروش انواع:

?پمپ آب

?الکتروموتور

?کفکش

?لجن کش

?سنگ

?دریل

?بتن کن

?فروش به تمام نقاط کشور

?الکتروموتور چیست؟

✳️در زندگی پیشرفته ماشینی امروز انسانی پیدا نخواهد شد که با الکتروموتور یا موتور الکتریکی یا دینام برخورد نداشته باشد. گرچه ممکن است که آن را درک نکند. به طور عمومی‌هر کجا حرکتی است، الکتروموتور یا موتور الکتریکی هم وجود دارد.

✳️الکتروموتور نوعی ماشین است که انرژی الکتریکی را به حرکت مکانیکی تبدیل می‌کند. ایده کلی بر این اساس است که وقتی که یک هادی حامل جریان الکتریسیته تحت اثر یک میدان مغناطیسی قرار می‌گیرد نیرویی بر روی آن هادی حامل جریان از سوی میدان مغناطیسی اعمال می‌شود. اغلب موتورهای الکتریکی دوار هستند. اما موتور خطی هم وجود دارند.

✳️هر موتور الکتریکی دوار از دو بخش متحرک و محرک تشکیل شده است.که به بخش متحرک روتور و به بخش ثابت که معمولا درون موتور قرار دارد استاتور یا ایستانه نیز می‌گویند. در یک موتور الکتریکی، روتور به علت گشتاوری که ناشی از نیروی است که توسط میدان مغناطیسی ایجاد ایجاد شده در استاتور است به حول محور خود می‌چرخد هر الکتروموتور بر اساس ساختارش توسط برق جریان مستقیم DC و یا جریان متناوب AC تغذیه می‌گردد.

?انواع الکتروموتور

⚜️موتورهای DC
⚜️موتور سری
⚜️موتور موازی
⚜️موتور کمپوند
⚜️موتور خود تحریک
⚜️موتور مغناطیس دائم (PMDC)
⚜️موتورهای AC
⚜️موتور القایی
⚜️موتور سنکرون
⚜️موتورهای خاص
⚜️موتور پله ای
⚜️موتور DC بدون جاروبک
⚜️موتور هیسترزیسی
⚜️موتور رلوکتانسی

 

به مدیریت: محسن خجسته

 

 

 

 

فروش الکتروموتور , الکتروموتور  , فروش الکتروموتور در تهران , الکتروموتور خجسته , پمپ آب  , کفکش  , لجن کش  , بتن کن  , دریل  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed