تولید و فروش انواع نردبان صنعتی،تجاری و خانگی پدر و پسر

🔴یکی از مهم ترین اقلام‌‌‌های موجود در فروشگاه‌ها، قفسه‌ها هستند.

🔴قفسه‌ها نقش مهم و کاربردی در شکل گرفتن یک فروشگاه دارند. قفسه‌‌‌های فروشگاهی نقش بسیار زیادی در بالا بردن بازخورد یک فروشگاه دارد و باعث می‌شود که نظر مشتری را به خود جلب کند.

🔴امروزه فراوانی کالا، وجود داشتن تنوع بالا، نظم و چینش مناسب از جمله ویژگی‌‌‌های یک فروشگاه کامل است،که می‌تواند نظر مشتری را به خود جلب کند. در چنین فروشگاهی با چنین ویژگی هایی مشتریان میل بیشتری برای خرید دارند.

🔴این قفسه‌ها دارای تنوع بالایی هستند، در سایز‌ها و مدل‌‌‌های مختلفی موجود هستند.

❇️ قفسه‌‌‌های فروشگاهی به دسته‌‌‌های مختلفی تقسیم می‌شوند:

🔸قفسه‌‌‌های فروشگاهی دیواری

🔸قفسه‌‌‌های فروشگاهی یک طرفه 

🔸قفسه‌‌‌های فروشگاهی دو طرفه

🔴استند‌ها از مهم ترین ابزار‌ها فروشگاهی هستند که کاربرد زیادی در مشاغل‌‌‌های فروشگاهی دارند، یکی از استند‌‌‌های که برای نگه داری خوشکبار و حبوبات استفاده می‌شود ؛ استند خوشکبار و حبوبات است.

🔴نردبان ابزاری است پرکاربرد در منزل و صنعت،که از آن برای کار در ارتفاعات استفاده میشود.ساختار نردبان از دو جسم با جنس‌‌‌های چوب ویا فلز و… است که بلند بوده و توسط پله هایی از همان جنس به یکدیگر متصل شده اند.مجموعه کارهایی که باید در ارتفاع انجام شود،بدون حضور نردبان کاری دشوار محسوب میگردد.

🔴بطور کلی وجود نردبان در هر خانه و محل کاری ضروری است.طول عمر نردبان‌ها در صورت استفاده درست از آنها، وارد نکردن وزن بیش از حد تحمل آن و فشار ناهماهنگ به پایه‌‌‌های آن بسیار زیاد است.

به مدیریت:آقای محمد جعفری

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸
نردبان‌‌‌های پله پهن👇

 

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸
نردبان‌‌‌های پله نازک 👇

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸
گالری👇

 

 

 

قفسه فروشگاهی , قفسه بندی فروشگاهی , قفسه فروشگاهی دیواری , قفسه فروشگاهی یک طرفه , قفسه فروشگاهی دو طرفه , انواع استند , تولید و فروش انواع نردبان صنعتی و تجاری پدر و پسر در تبریز , فروش انواع قفسه بندی فروشگاهی جعفری در تبریز , کاربرد قفسه بندی فروشگاهی , فروشگاه پدر و پسر , گروه تولیدی صنعتی تکسان جعفری در تبریز ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed