طراحی و ساخت و تعمیر انواع جک‌‌‌های هیدرولیک در یزد

✅ساخت و تولید انواع جک‌‌‌های هیدرولیک صنعتی

✅طراحی و ساخت و تعمیر تخصصی جک و کابین کامیون‌‌‌های بدون دماغ

✅جک هیدرولیک ( جک هیدرولیکی ) وسیله‌ای است که در آن به واسطه ی نیرویی که به روغن موجود در یک استوانه با سطح مقطع کم وارد می‌شود پیستون پشت ان که سطح مقطع بیشتری دارد بسته به انواع جک صنعتی و یا غیر صنعتی به حرکت در می‌اید. مایعات تقریبا تراکم ناپذیر هستند. این ویژگی سبب شده است که از مایعات به عنوان وسیله مناسبی برای تبدیل و انتقال کار در ساخت جک هیدرولیک استفاده شود. بنابراین می‌توان از آنها برای طراحی ماشینهایی نظیر انواع جک هیدرولیکی که در عین سادگی، با نیروی محرک خیلی کم بتواند نیروی مقاوم فوق العاده زیادی را جابجا نماید، استفاده نمود.

مکانیزم کار جک هیدرولیکی به این صورت است:

?نیرو سبب می‌شود روغن غیر قابل تراکم به استوانه بزرگ جک هیدرولیکی منتقل شود. روغن به پیستون استوانه بزرگ فشار می‌آورد و باعث حرکت پیستون در سیلندر جک هیدرولیکی و بلند شدن بار روی استوانه (مثلا ماشین) می‌شود.

?مکانیزم کار ماشینهای جرثقیل , اسانسور‌‌‌های صنعتی کالابر و نفر بر، بالابر‌‌‌های صنعتی دستگاه پرس گیوتین صنعتی و غیره نیز چنین می‌باشد که در عین سادگی، کار مفید زیادی با بازده بالا انجام می‌دهد.

?در ساخت جک هیدرولیکی از این واقعیت استفاده می‌شود که روغن تقریبا تراکم ناپذیر است و نیروی وارد بر خود را منتقل می‌کند. فشار وارد بر پیستون کوچک عینا به پیستون بزرگ جک هیدرولیک منتقل می‌شود و آنرا به طرف بالا می‌راند.

به مدیریت: ابولفضل مرادی پور

http://jackmoradi.ir/

 

 

 

 

ابزار هیدرولیک انرپک ENERPAC

 

 

 

گروه جک سازی مرادی , جک سازی مرادی در یزد , جک هیدرولیک , انواع جک‌‌‌های هیدرولیک صنعتی  , طراحی و ساخت انواع جک‌‌‌های صنعتی  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed