روش های طبیعی برای سفید کردن دندان ها

روش های طبیعی برای سفید کردن دندان ها

هر کدام از ما رویای داشتن دندان های براق و سفید را داریم. دندان های سفید نه تنها باعث زیبایی لبخند شما می شود، بلکه به لحاظ شخصیتی هم شما را جذاب تر می کند.
دندان های سفید می تواند اهمیت صورت شما را بالا ببرد. یک لبخند ساده می تواند رنگ دندان هایتان را نشان دهد. دندانهای زرد نشان دهنده ی نظافت بد دهانی و بی توجهی به آن بوده و وقتی در یک دورِ همی هستیم٬ این مسئله بسیار آزاردهنده است.

توت فرنگی

همه ی ما عاشق این میوه ی خوشمزه هستیم. این میوه ی خوش رنگ و خوش طعم می تواند باعث زیباتر شدن لبخندتان شود.توت فرنگی ها دارای سفیدکننده های طبیعی دندان هستند که جزو معروف ترین درمان های خانگی برای سفید کردن دندانمحسوب می شوند.

ریحان

ریحان برای جلوگیری از خونریزی لثه بسیار مفید بوده و به عنوان سفید کننده ی دندان نیز استفاده می شود. هم می توانید آن را به صورت خشک و هم پودرشده استفاده کنید. هر شکل از آن را با روغن خردل یا پوست پرتقال مخلوط کرده و دندان تان را با آن بشویید.

میوه ها

میوه هایی که سرشار از ویتامین C هستند می توانند به سفیدی دندان کمک کنند. میوه های نظیر لیمو٬ پرتقال٬ توت فرنگی٬گوجه فرنگی. می توانید هر کدام از این میوه ها را بِبُرید و حدود یک دقیقه به دندان تان بمالید و بعد دهان را بشویید.

جوش شیرین

حتی پیش از اختراع خمیردندان هم از آن استفاده می شد. برای استفاده از آن کافی ست مقداری از آن را با آب مخلوط کرده تا حالت خمیری پیدا کند و کمی نمک به آن اضافه کنید و با آن دهانتان را بشویید.

منبع: www.akairan.com