Address & Contact

Our Address

تهران

Telephone

تولید دستگاه تاسیسات شن و ماسه آذر سنگ شکن شاهرخ

 

🔰 شن و ماسه رکن اصلی آبادانی کشور است زیرا برای تولید و ساخت و ساز نیاز وافر به شن و ماسه است و اینجاست که اهمیت دستگاه سنگ شکن که جزیی از تجهیزات شن و ماسه و تاسیسات ماسه شویی مشخص میگردد.

🔰 در تاسیسات خردایش و دانه بندی شن و ماسه ابتدا ما به فیدر نیاز داریم که وظیفه آن خروج تدریجی بار و تغذیه دستگاه سنگ شکن است معمولا بعد از فیدر،دستگاه سنگ شکن فکی (فک)وجود دارد که بار درشت دانه را به سنگ های ریز تر تبدیل می کند،فک ها سنگ شکن های اولیه می باشند.

🔰 بعد از فک از طریق نوار مادر بار خروجی به سرند اول که وظیفه تفکیک را بعهده دارد می رسد ،سرند سنگ های درشتر که مورد نیاز نیست را به وسیله نوارنقاله به سنگ شکن ضربه ای می رساند و کوبیت (دستگاه سنگ شکن ثانویه)پس از خردایش آن را به سرند دوم منتقل کرده که سرند دوم پس از تفکیک سنگ های درشتر را به ماسه ساز منتقل کرده و ماسه ساز پس از خردایش مجددا به سرند دوم منتقل میکند.

🔰 در مواردی که احتیاج به ماسه شسته هست در زیر سرند اول ماسه شوری تعبیه میگردد.

🔰 تجهیزات شن و ماسه تنوع زیادی دارد،که براساس معدن و نیاز مشتری ساخته میشود.

🔰 دستگاه سنگ شکن در معادن کوهی و رودخانه آی کار می کنند و قیمت سنگ شکن در معادن کوهی به علت وجود سنگ شکن فکی با دهانه بزرگتر و قیمت سنگ شکن فکی معمولا بالاتر می باشد.

🔴 تجهیزات تولید شن و ماسه و انواع سنگ شکن

⚡️ برای تولید شن و ماسه باید از انواع سنگ شکن‌ها و تجهیزات جانبی دیگر استفاده کنید تا بتوانید سنگ‌های معدنی استخراج شده از دل زمین را به ذرات ریز تبدیل کرده و ناخالصی‌های آن‌ها را جدا سازید. سنگ شکن‌ها با ابعاد و ظرفیت‌های مختلفی تولید شده و هر خط تولید بسته به نیاز خود یکی از آن‌ها را خریداری می‌کند.

💠 سنگ شکن فکی: این سنگ شکن، اولین دستگاهی است که در خطوط فرآوری مواد معدنی و کارخانجات تولید شن و ماسه مورد استفاده قرار می‌گیرد. سنگ شکن فکی از یک فک ثابت و یک فک متحرک برای خرد کردن سنگ‌ها کمک گرفته و می‌تواند سنگ‌های بسیار سخت را هم به قطعات کوچک تبدیل نماید. سنگ شکن فکی با ظرفیت بالا و بدنه مستحکم، کمک زیادی به خطوط تولید شن و ماسه می‌کند.

💠 سنگ شکن مخروطی: پس از اینکه سنگ‌های بزرگ توسط سنگ شکن فکی به ذرات کوچک تبدیل شدند، نوبت به دستگاه بعدی می‌رسد. در مرحله دوم خطوط فرآوری از سنگ شکن‌های مختلفی استفاده می‌کنند که یکی از انواع آن‌ها، سنگ شکن مخروطی است. این سنگ شکن توانایی خردایش انواع سنگ ‌های سخت و بسیار سخت را داشته و معمولا در خط تولیدهایی از آن کمک می‌گیرند، که ماده اولیه دارای درجه سختی بالایی است.

💠 سنگ شکن کوبیت: سنگ شکن کوبیت یا ضربه‌ای، یکی از محبوب‌ترین انواع سنگ‌شکن ها است که به دلیل خردایش سنگ‌ها با کمک چکش، با این نام شناخته می‌شود. سنگ شکن کوبیت با ظرفیت‌های متنوعی ارائه شده و در هر ساعت توانایی خرد کردن سنگ‌های زیادی را دارد. سنگ‌های ورودی در داخل این سنگ شکن، توسط چکش‌های نصب شده بر روی روتور و بغل بندهای قرار گرفته در داخل سندان اصلی خرد شده و خروجی یکدست و تیزی تحویل می‌دهند. سنگ شکن کوبیت یا ضربه‌ای، دارای طول عمر بالایی است و با توجه به ظرفیت بالا، سرعت تولید شن و ماسه را افزایش می‌دهد.

💠 نوار نقاله: از نوار نقاله برای جابجایی محصولات و دستگاه‌ها استفاده می‌کنند. در خطوط فرآوری، این وسیله می‌تواند با سرعت مشخصی، عملیات جابجایی مواد معدنی را انجام دهد. با استفاده از نوار نقاله ریسک‌های احتمالی مانند خسارت به محصولات یا نیروی انسانی کاهش یافته و از سمت دیگر، کارها با سرعت بیشتری انجام می‌گیرند.

💠 سرند: از آنجایی که مواد معدنی از دل زمین استخراج می‌شوند، طبیعی است که مقداری ناخالصی همراه آن‌ها وجود داشته باشند. در کارخانجات برای جداسازی ناخالصی ها از سنگ‌های معدنی، دستگاهی به نام سرند را قرار می‌دهند که در بازار با طبقه بندی های مختلفی قابل خریداری است. با کمک سرند می‌توان سنگ‌ها را در اندازه‌های مختلف تفکیک کرد.

 

💠 ماسه ساز: ماسه ساز دستگاهی است که سنگ‌های دریافتی از سنگ فکی یا ضربه‌ای را به ذرات بسیار ریزی تبدیل می‌کند. معمولا سنگ‌های خروجی ماسه سازها اندازه‌ای بین 0 تا 6 میلی متر داشته و ظرفیت آن‌ها به طور میانگین 30 تن در ساعت است. ماسه‌سازها بسته به نوع کارکرد و شکل ظاهری خود به سه نوع ماسه ساز راک اند راک، ماسه ساز خرگوشی و ماسه ساز پاکتی ( در دو نوع4 چکش و 6 چکش) تقسیم می‌شوند. هر کدام از این ماسه‌سازها عمکلرد متفاوتی داشته و ظرفیت تولیدی آن‌ها هم با هم فرق دارد.

💠 ماسه شور: برای بالا بردن کیفیت سنگ‌ها و شن و ماسه تولید شده، از دستگاهی به نام ماسه شور استفاده می‌کنند. ماسه شور می‌تواند ذرات اضافی و چسبیده به شن و ماسه را از آن‌ها جدا کرده و تمامی گرد و غبارها را پاک کند.

💠 خشک کن: سنگ‌ها پس از شست و شو توسط ماسه شور، به خشک کن منتقل می‌شوند تا رطوبت آن‌ها گرفته شود.

 

 

 

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed