Address & Contact

Our Address

تهران،بزرگراه فتح،غرب به شرق، بین پل کن و پل شیر پاستوریزه،لاین کندرو،پلاک ۳۲۴ و پلاک ۳۲۶

Telephone

بازرگانی راستین در تهران

آسانسور بازرگانی راستین عیسی زاده

💠 خرید و فروش و نصب آسانسور بازرگانی راستین 💠

✳️آسانسور 

💠آسانسور یک اتاقک با ابعاد مشخص می‌باشد که در طبقات تعریف شده به صورت عمودی جا به جا میشود و افراد و اشیا را انتقال میدهد.آسانسور‌ها معمولا به وسیله موتورهای الکتریکی کار می‌کند. آسانسور انواع متفاوتی دارند که با توجه به معیارهایی همچون نوع کاربری آسانسور، انواع دربهای طبقه و کابین نوع کابین و شکل آن، و همچنین نوع سیستم محرکه و موتور آسانسور، طبقه بندی می‌شوند.

✳️آسانسور هیدرولیکی

💠آسانسورهای هیدرولیکی خود به دو دسته ی همراه چاهک و فاقد چاهک تقسیم می‌شوند.آسانسور هیدرولیک همراه چاهک دارای یک طناب قرقره در کف چاهک آسانسور است که با پایین آمدن آسانسور پیستون جمع شده را پذیرا می‌باشد.

💠اما آسانسور هیدرولیک فاقد چاهک دارای یک پیستون در دو طرف کابین می‌باشد که خود به سه دسته آسانسور هیدرولیکی طنابی، آسانسور هیدرولیکی تلسکوپی و آسانسور هیدرولیکی غیر تلسکوپی تقسیم می‌شود.

آسانسور بازرگانی راستین

✳️کابین آسانسور 

💠آسانسورها بر اساس نوع کابین و اتاق به دو دسته ساده و پاناروما تقسیم می‌شوند. آسانسور هایی که دارای اتاقک شیشه‌ای و شفاف هستند پاناروما نامیده می‌شوند و افراد داخل آسانسور می‌توانند محیط اطراف را ببینند.

✳️مزایای آسانسور هیدرولیک 

🔺مهم ترین نکته ای که در آسانسور هیدرولیک چیست باید بدانید این است که در این نوع آسانسور نیازی به چاه آسانسور نمی‌باشد و می‌توان این آسانسور را در نمای ساختمان به صورت پانارومیک یا شیشه ای نصب کرد.خرابی کمتر وحرکت نرم و بی صدای آسانسور هیدرولیکی نسبت به آسانسور کششی.

🔺علت بی صدا بودن انواع آسانسور هیدرولیکی به این علت است که موتور فقط در حالت رفت کابین به سمت بالا روشن است و کار می‌کند و در هنگام پایین آمدن کابین موتور کاملا خاموش است.حذف موتورخانه در بالای ساختمان و کاهش هزینه ساخت این اتاق و فشاری که بر سازه ساختمان است کمتر می‌شود.

🔺حذف موتورخانه در بالای ساختمان و کاهش هزینه ساخت این اتاق و فشاری که بر سازه ساختمان است کمتر می‌شود

🔺در آسانسور هیدرولیک ۴۰ درصد مصرف آهن کشی کمتری نسبت به آسانسور کششی داریم و این یعنی هزینه کمتر برای کارفرما در یک پروژه بزرگ.

🔺امکان افزایش یک طبقه به آسانسور (پشت بام) مناسب برای ساختمان هایی که روف گاردن یا هر نوع پشت بامی‌که از آن استفاده می‌شود.کاهش هزینه ساخت چاهک آسانسور افزایش ظرفیت کابین تا ۱۵ درصد نسبت به آسانسور کششی ایمنی بالا و طول عمر مفید بیشتر در محیط مرطوبدر مکان‌‌‌های رطوبتی ایران مانند شمال و جنوب، آسانسور‌‌‌های هیدرولیکی بسیار ایده آل اند.

🔺مناسب برای اجرا در ساختمان‌‌‌های قدیمی‌و تاریخی مانند موزه‌ها و …

🔺در ساختمان‌‌‌های قدیمی‌از سازه‌‌‌های خود ایستا، برای نصب انواع آسانسور هیدرولیکی استفاده می‌کنند.

🔺جابجایی بار‌‌‌های فوق سنگین به وسیله این نوع آسانسورسهولت و سرعت عمل در عملیات نجات اضطراری

🔺به دلیل نبود موتور در موتورخانه و نیاز نبودن برای رسیدن به طبقه آخر و اینکه هیچ نیازی نیست تا فک ترمز را رها کنید و بعد سیم بکسل‌ها را تا جایی که نشان گذاری شده است برسانید و به این نکته دقت کنید که اگر چنانچه سیم بکسل‌ها نشانه گذاری نشده باشند شما به هیچ عنوان توانایی رساندن کابین به سر طبقه را نخواهید داشت، اما در آسانسور هیدرولیک حتی اگر برق برود با تخلیه روغن و پایین آمدن جک آسانسور خودش به پایین ترین طبقه یعنی همکف می‌رسد.

آسانسور بازرگانی راستین عیسی زاده

✳️آسانسور کششی 

🔸🔹آسانسورهای کششی قدیمی‌ترین نوع آسانسور است. به صورت خلاصه این‌گونه از آسانسورها از کابین، وزنه‌ای متصل به دو سر سیم بکسل که روی قرقره‌ای بزرگ به نام فلکه (Sheave) حرکت می‌کند، تشکیل شده است.

🔸🔹وزنه و کابین آسانسور تمایل به دست‌یابی تعادل دارند که در نهایت باعث می‌شود که برای به‌ حرکت در آوردن کابین آسانسور نیاز به انرژی کمی‌باشد. زمانی که کابین آسانسور به سمت بالا حرکت می‌کند، وزنه به سمت پایین حرکت می‌کند و همچنین زمانی که کابین آسانسور به سمت پایین حرکت می‌کند، وزنه به سمت بالا حرکت می‌کند.

✳️کاربرد آسانسور کششی چیست؟

🔸🔹سرعت آسانسورهای کششی بسیار بالاتر از همتایان هیدرولیکی آن‌هاست. به این دلیل این‌گونه از آسانسورها برای ساختمان‌های مرتفع و مدرن بسیار مناسب است. آن‌ها همچنین حرکتی نرم‌تر و راحت‌تر به نسبت سیستم هیدرولیکی دارند. کاربرد آسانسور کششی جهت کاهش مصرف انرژی نیز موثر است.

به مدیریت:عیسی زاده

 

خرید آسانسور در تهران , فروش آسانسور در تهران , نصب آسانسور در تهران , بازرگانی راستین در بزرگراه فتح تهران , بازرگانی راستین در تهران , قیمت آسانسور در تهران , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed