Address & Contact

Our Address

کرج

آموزش رفع ناهنجاری سگ در منزل مربی سگ‌‌‌های ویژه

🐶 آموزش و پرورش انواع سگ‌‌‌های گارد، بادیگارد، موادیاب، جسدیاب، نگهبان و سگ‌‌‌های ویژه در البرز و تهران🐶

🐶 آموزش رفع تمامی‌ناهنجاری‌‌‌های سگ‌ها در منزل🐶

🐶 آموزش مربیگری تمامی‌نژادهای سگ🐶

آموزش رفع ناهنجاری سگ در منزل مربی سگ‌‌‌های ویژه میرزاپور در کرج

✳️ بدرفتاری سگ‌ها و پرخاشگری آن‌ها در اکثر شرایط قابل کنترل است. رعایت نکات زیر به شما در آموزش سگتان کمک بسیاری خواهند کرد:

🐶 از همان ابتدا بگذارید سگ شما بداند که باید از قوانین شما پیروی کند. برای این کار چهارچوب‌‌‌های مشخصی را ایجاد و روی آن‌ها تأکید کنید.

🐶 اگر حیوان خانگی شما در شرایط یا محیط‌‌‌های خاص رفتارهای نامناسب از خود نشان می‌دهد، تا حد ممکن او را از آن شرایط و محیط‌ها دور نگه دارید.

 🐶 با دقت به رفتارهای حیوان خانگی خود توجه کنید. آنگاه به سرعت متوجه می‌شوید که او برای احساس راحتی و امنیت به چه چیزهایی نیاز دارد.

🐶 هنگامی‌که شما یک حیوان خانگی جدید را به سرپرستی قبول می‌کنید، مطمئن شوید که در طول دوره آموزش او را از نزدیک نظارت می‌کنید. همچنین باید دسترسی‌‌‌های او را به بخش کوچکی از خانه محدود کنید تا زمانی که تمریناتش کامل شود.

آموزش رفع ناهنجاری سگ در منزل مربی سگ‌‌‌های ویژه میرزاپور در کرج

🐶 رفتار‌‌‌های خوب را تشویق کنید و به آنها جایزه دهید.

🐶 رفتارهای بد و نادرست را با ارائه دادن جایگزین‌ها به حیوان خانگی خود تصحیح کنید. به عنوان مثال، اگر او دارد کفش‌‌‌های مورد علاقه شما و یا پایه میز را می‌جود و خراب می‌کند آن‌ها را با یک اسباب بازی عوض کنید.

🐶 هرگز حیوان خانگی خود را تنبیه جسمی‌نکنید! و یا او را مجبور به اطاعت از دستورات خود نکنید. این کارها ممکن است به ترس و خشم حیوان منجر شود. بهترین گزینه برای مدیریت رفتارهای حیوان خانگی استفاده از تکنیک تقویت مثبت است.

🐶 با سگ خود با خشونت رفتار نکنید و همچنین رفتار خشن را در او تقویت نکنید، زیرا سگ نمی‌تواند تشخیص دهد چه زمانی این رفتار قابل قبول است و چه زمانی قابل قبول نیست.

🐶 به آرامی‌توله سگ خود را به وسیله ارتباط با انسان‌‌‌های جدید، حیوانات دیگر و محیط‌‌‌های جدید اجتماعی کنید. به طوری که با گذشت زمان به شرایط زندگیشان عادت کنند و با آن راحت باشند.

مدیریت: آقای آرمان میرزاپور

 

 

 

 

 

رفع پرخاشگری سگ , درمان پرخاشگری توله سگ , رفع مشکلات رفتاری سگ , واکنش سگ به غریبه‌ها , رفع واکنش سگ به مهمان , مربی سگ‌‌‌های ویژه ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed