Address & Contact

Our Address

تهران ، شهریار

Telephone

اتصالات شیلنگی venix

💫 تولید و توزیع انواع شیلنگ های پکیجی، پیسواری و تک پایه

⚡️شرکت ونیکس تولید و توزیع انواع شیلنگ های پکیجی، شیلنگ پیسواری ، شیلنگ آبگرمکنی ، شیلنگ تک پایه در بافت های استیل و آلومینیوم 

⚡️تولید کننده انواع شیلنگ های توالت ، دوش و شیلنگ لباسشویی و شیلنگ افزاینده و تولید و فروش انواع شیلنگ های استیل و آلومینیومی ارسال به سراسر کشور

🔵شیلنگ های پکیجی 

🔹🔸استفاده از این نوع شیلنگ در برخی از تاتسیسان ساختمان ها و صنایع و کارخانه جات امری ضروری است.شیلنگ های پکیجی از جمله شلنگ های بسیار مهمی در ساختار تاسیسات یک ساختمان و یا هر کارخانه ای می باشد که آسیب دیدن آن می تواند گاها عواقب جبران ناپذیری داشته باشد از این رو این شیلنگ ها از دو لایه تشکیل میشوند:

🔹🔸لایه اول: که در غالب موارد از جنس پلاستیک منعطف و مقاوم می باشد.

🔹🔸لایه دوم: این لایه که حکم محافظت از شیلنگ را دارد از جنس فلز آلومینیوم یا استیل می باشد.

🔹🔸نحوه ساخت این شیلنگ ها به نحوی است که انعطافپذیری قال توجهی دارند و تقریبا در هر شرایطی قابل استفاده می باشند.

🔵شیلنگ پیسوار 

✳️شیلنگ پیسوار شیلنگی است که وظیفه ارتباط بین دو قسمت را برعهده دارد. جنس لایه داخلی این شیلنگ ها پلاستیک می باشد که با رشته های بافته شده از جنس فلز پوشیده شده است ، که باعث افزایش مقاومت و استحکام محصول می شود. شیلنگ پیسوار، شیلنگی دوسر مهره جهت اتصال دو شیر و عبور سیال مورد استفاده قرار می گیرد. روکش این شیلنگ از شش رشته استیل و واشر آن لاستیکی می باشد.

🔵شیلنگ آبگرمکن 

🔹🔸این محصول یکی از مهم ترین تجهیزات ساختمانی است که نوع ساختار , کیفیت و فروش ان بسیار اهمیت دارد . شیلنگ آبگرمکن به این صورت طراحی شده است که نوعی شیلنگ دو سر مهره است که با روکش استیل ضد زنگ برای آبگرمکن های دیواری و غیره ساخته شده است .

🔹🔸شیلنگ ابگرمکن به دلیل وظیفه مهمی که در انتقال دادن سیال اب و گاز به عهده دارد باید از چنان مرغوبیت و کیفیتی برخوردار باشد که مثال زدنی باشد و هم چنین بی بدیل نیز باشد . به همین دلیل قسمت های داخلی انواع شیلنگ آبگرمکن را از پلاستیک و فلز ساخته است و قسمت های بیرونی ان را برای اینکه بتواند مقاومت و استحکام زیادی داشته باشد از برنج یا استیل طراحی کرده است .

🔹🔸لازم است بدانید که شیلنگ ابگرمکن تنها برای این مورد به کار نمی رود و در مواردی اعم از جهت مصارف خانگی و فضای سبز , شیلنگ های مخصوص آبیاری و انتقال آب کشاورزی نیز مورد استفاده واقع می شود.

🔵شلنگ تک پایه 

⚜️در سیستم لوله کشی امروزی ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی برای اینکه بتوان از شیرآلات و یا تجهیزات دیگر استفاده کرد، باید وسایلی برای اتصال این تجهیزات به سیستم لوله کشی وجود داشته باشد. این نقش به عهده وسایل مختلف و متنوع زیادی می باشد که یکی از آن ها شلنگ های تک پایه است که از حیث جنس ، طول و نوع کاربرد شامل مدل های زیادی است.

⚜️این محصول برای ارتباط تجهیزات دارای شیرآلات مانند سینک ، روشویی و … با سیستم لوله کشی ساختمان بکار می رود.شیلنگ های تک پایه از لحاظ تنوع دارای برندهای متنوعی بوده و در جنس های مختلف پلاستیکی و فلزی و برنجی تولید و به فروش می رسند.

به مدیریت : محمد امین مجیدی

برای دیدن فایل پی دی اف کلیک کنید 👇🏻👇🏻👇🏻

 

 

 

 

 

اتصالات شیلنگی venix در تهران ,  شیلنگ venix  , شیلنگ های پکیجی ,  شیلنگ پیسواری , شیلنگ تک پایه  , شرکت ونیکس , شیلنگ توالت , شیلنگ دوش , شیلنگ لباسشویی  ,شیلنگ آبگرمکنی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed