Address & Contact

Our Address

رشت،خیابان طالبی،خیابان شکوفه،پلاک 22

Telephone

اجرای سقف و کناف آرمسترانگ و ال اس اف در رشت

✳️کناف  

🔺کناف نوعی پوشش گچی است و آن را به عنوان یک تکنولوژی جدید از گچ به حساب می‌آورند که نسبت به گچ دارای مزایای بسیار زیادی است و در حال حاضر به عنوان یکی از مصالح مهم و پر کاربرد در صنعت ساخت ساز استفاده می‌شود.کنافی که برای دیوار استفاده می‌شود.

🔺به عنوان دیوار جدا کننده و برای سقف به صورت سقف‌‌‌های کاذب استفاده می‌شود که به راحتی قابل پیچ شدن بر روی هر قسمتی می‌باشد.فضاهایی که بین صفحات ایجاد می‌شود با بتونه پوشانده شده و سطحی صاف را بوجود می‌آورد و با توجه به هر سلیقه ای رنگ یا کاغذ دیواری روی آن به کار می‌رود.

✳️مزایای کاربرد کناف در مقایسه با سیستم‌های رایج در کشور چیست؟

اگر بخواهیم به صورت خلاصه به مزایای استفاده از کناف اشاره کنیم عبارتند از:

🔹🔸مقاومت کناف در برابر زلزله 

🔹🔸ایمنی بیشتر کناف 

🔹🔸سرعت اجرای بالا 

🔹🔸اجرای راحت تر 

✳️سازه ی LSF چیست؟

💫ساختار اسکلت فلزی سبک (LSF) یک سیستم ساختمانی سبک است که می تواند محل اقامت را فراهم کند در حالی که بارهای پایه را به حداقل برساند. هنگامی که در مورد ساختمان های مدولار صحبت می شود، سازه های فلزی سبک به ذهن می آید و با ارائه یک روش کارآمد و مقرون به صرفه برای جمع‌آوری کل ساختمان ها در یک محل، ساخت LSF می تواند به راحتی و با مزیت تمام جایگزین ساخت سنتی شود.

💫مزیت اصلی ساختار LSF در تولید قبل از بارگذاری است چرا که مرحله بعد از ساخت می تواند خیلی زود و مقرون به صرفه در منابع و کاهش زمان کلی مونتاژ، آغاز شود. این سیستم در انواع ساخت و سازهایی مانند خانه های ویلایی، ساختمان های مسکونی و اداری، هتل و آپارتمان، ساختمان مدارس و دانشگاه کاربرد دارد.

💫سازه LSF “ال اس اف” سازه ای پیش ساخته و سبک است که بر اساس طرح معماری ساختمان در محل کارخانه تولید و سپس در مرحله ساختمان با استفاده از پیچ و سرمته ای، بولت ها و سایر اتصالات نصب و برپا خواهد شد. این سازه ها از انواع ورق های گالوانیزه و پروفیل های Z، U و C تولید می شود و به عنوان جایگزین سازه های فلزی یا بتنی است و در ساختمان سازی کاربرد دارد.

💫سازه های LSF طی سال های متمادی کاربردهای فراوانی داشته و به عنوان یک راه حل مناسب برای برطرف نمودن مشکل کمبود مسکن مورد توجه مسئولان ساختمان و مسکن سازی قرار گرفته است. مزایای از قبیل افزایش دوام ساختمان و عمر مفید آن، بهبود عملکرد لرزه ای بناهای در دست ساخت، تمایل به استفاده از سیستم های پیش ساخته را در دنیا افزایش می دهد.

✳️کاربرد سازه های LSF 

💥ساخت مجموعه های ورزشی و آموزشی 

💥کارخانه های و کارگاه های صنعتی 

💥ساخت نیم طبقه در فضاهای دارای ارتفاع زیاد 

💥اضافه کردن طبقات در پشت بام به ساختمان 

💥ساخت شهرک های مسکونی در مواقع لزوم 

به مدیریت:شاهین شادپور

 

 

اجرای سقف و کناف کاخ شاهان در رشت , اجرای سقف و کناف کاخ شاهان , اجرای سقف و کناف در رشت , هزینه اجرای سقف و کناف در رشت ,  اجرای سقف آرمسترانگ در رشت , اجرای کناف آرمسترانگ در رشت , اجرای کناف ال اس اف در رشت , اجرای سقف شادپور , اجرای کناف شادپور , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed