اجرای سنگ مالون نصب آبنماکف دیوار پله ستون همچنین و کار های دیگه بصورت برشی و چکوشی⬜

♦️♦️اجرای سنگ مالون تو دیوار که میبنید سنگ ورقه ای دماوند انجام شده بصورت برشی♦️♦️

🔹اجرای سنگ مالون سفید ورقه ای برشی در تو محل جابان انجام شده منطقه دماوند🔹

🔹اجرای سنگ مالون باربیکیو از سنگ مالون ترش خورد منظم محل که این باربیکیو اجرا شده در دماوند🔹

🔹با مدیریت رسولی

تهیه سنگ مالون سنگ تخت قلوای کوهی با قیمت مناسب❓

 

❇️اجرای سنگ مالون کف چکوشی و برشی با کیفیت❇️

کار درجه یک منظم با قیمت مناسب برای شما عزیزان گرامی اجرا میگردد 

🌟اجرای سنگ مالون کوهی ورقه ای کف بصورت برشی انجام شده🌟

اجرای سنگ مالون پیاده رو

کف سنگ ورقه ای لاشه کوهی

اجرای سنگ مالون کوهی دیوار این کار تو شهرستان قم اجرا شده✨
⚡نواع اجرای در تمام شرایط در تمام نقطه ایران قابل اجرا میگردد تمام شهرستان ها🌖

 

⚡اجرای سنگ مالون لاشه کوهی ورقه ای⚡

کف سنگ ورقه ای برشی کار درجه یک منظم

 

اجرای پیمانکاری سنگ مالون رسولی 

🔺اجرای سنگ کاری 
🔺اجرا سنگ ورقه ای
🔺اجرای سنگ مالون اجرای سنگ لاشه 
🔺اجرای آبنما
🔺پیمانکاری سنگ کوهی ورقه 

⚡️سنگ مالون، سنگ لاشه چکش خواری شده می باشد که دارای طیف رنگی بسیار متنوع و گسترده می باشد. این نوع سنگ موارد مصرف مختلفی دارد. ناگفته نماند که موارد مصرف سنگ مالون به نوع مقاومت آن، نوع فرآوری سنگ نامبرده و … بستگی دارد. هر چه مقاومت آن بالاتر باشد، در صنعت ساختمان سازی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

✳️ویژگی ها و مزایای سنگ مالون چیست؟

💠سنگ مالون ویژگی های زیادی دارد که می توان به رنگ آن، شکل ظاهری آن، مقاومت آن، آب گریز بودن سنگ مالون و … اشاره کرد. بنابران از ویژگی ها و مزایای کلی آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

💠سنگ مالون خاصیت چکش خواری داشته، بنابراین به راحتی می توان آن را به شکل مورد نظر تبدیل کرد. علاوه بر این که می توان به آن را به شکل مورد نظر تبدیل کرد می توان سنگ مورد نظر را به اندازه مورد نیاز تبدیل کرد.

💠طیف رنگی سنگ مالون بسیار وسیع و گسترده می باشد، بنابراین هماهنگ کردن آن با سایر متریال های به کار رفته در محیط، کار دشواری نخواهد بود. از رنگ سنگ مالون می توان به سنگ مالون قهوه ای، سنگ شیری، سنگ سبز، سنگ طوسی و … اشاره کرد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند.

💠سنگ مالون انواع مختلف و متنوعی دارد که می توان به سنگ مالون جوشقان، سنگ مالون راسته، سنگ مالون نبشی و … اشاره کرد. هر کدام از آن ها علاوه بر ظاهر متفاوت، کاربرد های متنوعی نیز دارند. به عنوان مثال نگ مالون جوشقان دارای رگه های متنوع و گوناگون در سطح خود می باشد و دارای رنگ های متنوع مانند سنگ مالون جوشقان رگ قرمز، مالون جوشقان قرمز و زرد، مالون جوشقان با رگه های لیمویی و …. می باشد.

💠سنگهای مالون سبز یکی از سنگ های بسیار مرغوب می باشند. این متریال یکی از سنگ های پر مصرف می باشد که علاوه بر جنبه مقاومت و ساخت و ساز، جنبه درمان و روانشناختی نیز دارد.

💠از دیگر ویژگی های سنگ مالون، مقاومت بالای آن ها و جذب بسیار پایین آب توسط آن ها می باشد.
به دلیل ظاهر جذاب و مقاومت بسیار بالای آن، استفاده از این نوع سنگ در محوطه سازی، کف سازی ساختمان ها و … زیبایی خاصی به محیط می بخشد و زیبایی محیط را دو چندان می کند.

✳️سنگ مالون چه کاربرد هایی دارد؟

💠سنگ مالون با توجه به نوع استخراج، معادن مربوطه، نوع فرآوری آن و … دارای ویژگی های مختلف و میزان مقاومت های متنوع می باشد. بنابراین دارای کاربرد های متنوع می باشد. در حقیقت سنگ هایی که دارای مقاومت فشاری بالا، استحکام زیاد و مقاومت فوق العاده ای در برابر عوامل محیطی مانند باد، باران، گرم و سرد شدن هوا، باران های اسیدی، فرسایش و … داشته باشند عموما در فعالیت های ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار می گیرند. از کاربرد سنگ مالون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

✨استفاده از آن در ساخت جدول ها، کانال های انتقال آن و ….
✨استفاده از آن به عنوان سنگ فرش ساختمان و سنگ فرش راه پله ها
✨از سنگ مالون جهت ساخت نمای پل ها، دیوار سازی در پارکها ، آزاد راهها، اتوبانهای شهری ، ساخت دیوارهای حایل، دیوارسازی باغ ها و ویلاها، دیوارهای جدا کننده در پارکها و …

✳️سنگ مالون نما

💠سنگ مالون نما نوعی سنگ مالون می باشد که بیشتر در نماسازی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع سنگ طیف رنگی بسیار گسترده و متنوعی دارد، بنابراین انتخاب آن به راحتی صورت می گیرد. سنگ های مالون نما به صورت های مختلف تراش داده می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. سنگ مالون تمام تراش عموما در سفت کاری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

✳️سنگ ورقه ای 

⚡️سنگ های ورقه ای به سنگ هایی گفته می شود که در طبیعت به صورت ورقه ای یافت می شوند. این سنگ ها ویژگی های منحصر به فردی دارند که آن ها را برای کاربری های مختلف مناسب کرده است. برخی از مهم ترین ویژگی های سنگ های ورقه ای می توان موارد زیر را نام برد:

🔸🔹قطر کم
🔸🔹استحکام بالا
🔸🔹مقاومت در برابر سرما و گرما
🔸🔹مقاوم نسب به طوفان و عوامل فرسایشی دیگر چون باد و باران
🔸🔹تنوع رنگی بالا
🔸🔹قیمت کم
🔸🔹کیفیت بالا
🔸🔹چسبندگی بالا

✳️کاربردهای سنگ ورقه ای 

💠سنگ های ورقه ای با توجه به ساختار و رنگ خود می توانند کاربرد های زیادی در ساختمان سازی داشته باشند. قیمت مناسب این سنگ ها نیز کاربرد آن در ساختمان سازی را افزایش داده است. برخی از مهم ترین کاربرد های سنگ ای ورقه ای شامل موارد زیر می شوند:

🔸🔹ساخت آبنما
🔸🔹طراحی دکوراسیون
🔸🔹ساخت سنگ کف
🔸🔹ساخت پیاده رو
🔸🔹ساخت سنگ فرش پارک ها
🔸🔹ساخت ویلا و مجتمع های مسکونی
🔸🔹اجرای نمای ویلا و ساختمان ها
🔸🔹ساخت دیوار و دیوار پوش
🔸🔹ساخت آبشار مصنوعی
🔸🔹ساخت و طراحی ساحل رودخانه ها یا دریا ها
🔸🔹ساخت پله
🔸🔹ساخت شومینه و باربیکیو
🔸🔹جدول و نهر های انتقال آب
🔸🔹پوشش کانال ها و جوی ها
🔸🔹ساخت تندیس و کتیبه
🔸🔹پوشش سطوح مختلف
🔸🔹کاربرد در صنایع شیشه سازی، الکترونیکی، زیر سازی در راه آهن و ساخت جاده و آسفالت

به مدیریت : آقای رسولی 

 

 

 

 

 

 

 

 

اجرای پیمانکاری سنگ مالون رسولی در تهران ,  پیمانکاری سنگ مالون قادری , اجرای سنگ مالون در تهران , اجرای سنگ مالون در لواسان , هزینه اجرای سنگ مالون در تهران , قیمت سنگ مالون , انواع سنگ مالون , پیمانکاری سنگ مالون در تهران , ویژگی ها و مزایای سنگ مالون , اجرای سنگ کاری , اجراسنگ ورقه ای  , اجرای سنگ مالون  , اجرای سنگ لاشه , اجرای آبنما , پیمانکاری سنگ کوهی ورقه , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed