اجرای عملیات سنگسابی کفسابی نماشویی سنگ گرانیت موزاییک و بتن بالاترین کیفیت و باقیمت مناسب در آذربایجان شرقی تبریز

اجرای کفسابی سنگسابی نماشویی برتر

⚡️اجرای خدمات در سراسر کشور⚡️

اجرای کفسابی سنگسابی نماشویی برتر 

اجرای کفسابی سفارشی سنگ بارزین نانوروی سنگهای خارجی اسلب وبابهترین کیفیت بادستگاهای پیشرفته درتبریز

اجرای کفسابی سنگسابی نماشویی در تبریز

شماره تماس :
09125394367
09038972542
اجرای کفسابی در : زنجان، میانه ،ارومیه ، اردبیل، تهران، زنجان ،گیلان

♻️ نماشویی ساختمان نیز از مهم ترین خدمات مربوط به ساختمان می باشد که انجام آن هرچند وقت یکبار برای زیبایی ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری توصیه می شود . منظور از نماشویی ، شست وشوی کامل نمای ساختمان که به روش های گوناگون انجام می شود.افراد متخصص در این زمینه با استفاده از دستگاه های واترجت نمای کلی ساختمان را با استفاده ازمواد شوینده مناسب تمیزمیکنند و زیبایی فوق العاده ای را به ساختمان می بخشند .نماشویی ساختمان اغلب در روزهای پایانی سال برای خانه تکانی انجام می شود ، در صورتیکه این کار به افراد ماهر در این زمینه سپرده شود تاثیر فوق العاده ای در زیبایی و جلوه هرچه بیشتر ساختمان خواهد داشت .

اجرای کفسابی سنگسابی نماشویی در تبریز

♻️ با انجام فرآیند کفسابی و نماشویی ساختمان ، کف و نمای ساختمان دوباره احیا می شود و در صورتی که این خدمات برعهده شرکت های معتبر کفسابی قرارگیرد ، ساختمان زیبایی خود را همانند روزهای اول ساخت خود به دست خواهد آورد .انجام خدمات نماشویی در اغلب شهرهای پرجمعیت و شلوغ که دارای آلودگی های هوا هستند بیشتر انجام می شود زیرا در این شهرها به دلیل بارش باران های اسیدی ، لایه ای نازک روی سنگ نمای ساختمان را می پوشاند و با مرور زمان پاک کردن و از بین بردن این کثیفی ها سخت می شود .

اجرای کفسابی سنگسابی نماشویی در تبریز

شماره تماس :
09125394367
09038972542

♻️ کفسابی در مراحل مختلفی انجام می شود ، اولین مرحله از کفسابی از بین بردن پستی و بلندی های سطح سنگ می باشد که این کار معمولا به وسیله ی دستگاه های سابزنی جهت یک دست شدن سطح سنگ انجام می شود . دومین مرحله از کفسابی پرکردن درز و ترک های موجود با استفاده رزین بتونه می شود.بعد از پرکردن درزها بایستی با استفاده از لقمه های مخصوص عملیات ساب زنی را انجام دهیم و تمامی برآمدگی ها را ساب بزنیم و در پایان برای درخشنگی و جلای بیشتر کف می توانیم از ساب ایتالیایی استفاده کنیم . نکته قابل توجه این است که تمامی مراحل کفسابی با استفاده از لقمه های مخصوص انجام می شود .

♻️ خدمات کفسابی از ابتدای بنای ساختمان و حتی زمانی که افراد در آن ساختمان مستقر می شوند کاربرد دارد. پس از اتمام ساخت ساختمان چه اداری یا مسکونی و حتی تجاری احتمال اینکه مواد مختلفی بر روی دیوار و کف آن ریخته شده باشد وجود دارد و برای تمیز کردن و جداکردن آن ها نیاز به مهارت خاصی است که توسط شرکت های کفسابی انجام می شود . یکی از خدمات کفسابی تمیزکاری این ساختمان ها پس از تمام شدن ساخت آن ها است که با کمک تجهیزات و افراد ماهر دراین زمینه بهترین نتیجه را به همراه دارد. استفاده از خدمات کفسابی زیبایی و جلوه خاصی را به بنا تازه تاسیس می دهد و همین امر به بازاریابی اجاره و فروش واحد های ساختمان کمک بسزایی را خواهد کرد .

شماره تماس :
09125394367
09038972542

♻️ چنانچه کف ساختمان سرامیک باشد و حتی به صورت روزانه تمیزکاری و از بین بردن کثیفی بر روی آن ها انجام شود بازهم با گذشت زمان به دلیل ایجاد خراش و یا ماندگاری بعضی از لکه ها بر روی آن نیاز به استفاده از خدمات کفسابی سرامیک دارد . استفاده از کف سابی سرامیک با توجه به لکه پذیربودن آن برای ایجاد جلوه و زیبایی هرچه بیشتر کف بسیاراهمیت دارد . در بعضی مواقع هزینه کفسابی از نظر افراد زیاد به نظر می رسد اما در مقایسه با هزینه های شستشوی و خرید و استفاده از مواد شوینده متفاوت برای موکت و فرش ،هزینه های کفسابی سرامیک مبلغ ناچیزی به حساب می آید .

♻️ از دیگر خدمات کفسابی ساختمان ساب زنی موزاییک نیز می باشد . از موزاییک بیشتر در مکان های عمومی و پر رفت و آمد استفاده می شود . پس از موزاییک کاری به دلیل ریختن سیمان اضافی و تکه های موزاییک مشکلاتی برای ساکنین ساختمان ایجادمی کند و از زیبایی کف نیز کاسته شود به همین دلیل از ساب زنی موزاییک که یکی از موارد پرکاربرد خدمات کفسابی محسوب می شود ، استفاده می شود .خدمات سنگ سابی به دلیل اهمیت بالای آن در ساختمان برای افراد اهمیت خاصی دارد و مورد توجه آن ها قرار می گیرد .سنگسابی انواع سنگ ها مانند گرانیت و کفسابی پارکت ها از جمله موارد مهمی است که نمی توان به سادگی ازآن چشم پوشی کرد زیرا با انجام خدمات مربوط به کفسابی زیبایی ساختمان چند برابر شده و جلوه و درخشندگی را به ساختمان خواهد داد.

شماره تماس :
09125394367
09038972542

♻️ ساب زنی سنگ ها به خصوص گرانیت نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارد که اغلب شرکت های کفسابی با به کارگیری افراد متخصص و استفاده از تجهیزات و دستگاه های باکیفیت توانسته اند ، سنگسابی را به درستی انجام دهند و در نهایت رضایت مشتری را برای همکاری مجدد با شرکت خود جلب نمایند . از موارد مهمی که اغلب به آن توجه نمی شود انتخاب کفساب مناسب برای انجام کفسابی انواع کف ها می باشد که بسیار اهمیت دارد .

♻️ علت این که انتخاب کفسابی باید با دقت بالایی انجام شود این است که نباید کف سرامیک را به روش کف موزاییکی کفسابی کرد ، هریک از آن ها روش های مخصوص به خود را دارد که کفساب با توجه به تجربه و مهارت و آموزش های لازم می تواند تشخیص دهد و کار خود را به بهترین نحو انجام دهد و یکی دیگر از دلایل مهم انتخاب کفسابی مناسب استفاده از مواد با کیفیت و مناسب با نوع کفپوش و نوع ساب زدن کفساب که با توجه به میزان کثیفی و لکه های موجود در کف انجام می دهد .

شماره تماس :
09125394367
09038972542

♻️ همه ی این موارد گفته شده با تجربه و مهارت فراوان کفساب به وجود می آید و به همین دلیل تاکید می شود برای انجام خدمات کفسابی به شرکت های معتبر و رسمی کشور مراجعه شود . یکی از شرکت های برتر در زمینه ارایه خدمات کفسابی ساختمان ایلیا ساب یا ایلیا کفسابی میباشد.

امروزه کفسابی با روش های گوناگونی انجام می شود.

کف سابی با فرچه سیمی : در این روش با استفاده از فرچه ، کف ساییده می شود.

کفسابی کامل : کف سابی کامل چند مرحله دارد. در ابتدا لایه برداری و یکپارچه کردن کف انجام می شود و در نهایت ساب براق کننده توسط کف ساب انجام می شود.

کفسابی با رزین : در این مرحله سوراخ هایی که در برخی سنگ ها وجود دارد توسط ماده رزین پر می شود و پس از خشک شدن ساب زنی را انجام می دهند. هزینه استفاده از این روش در انجام کف سابی بالا نمی باشد. البته توجه داشته باشید که قسمت های ترمیم شده شنگ مانند روز اول درخشان و براق نمی شوند. استفاده از این روش به صرفه تر از تعویض سنگ می باشد.

کفسابی با پولیش : پولیش یک نوع ماده جامد یا مایع می باشد که پس از انجام کفسابی اجرا می شود.

کفسابی با نانو : یکی از پر هزینه ترین روش های انجام کف سابی ، کفسابی با نانو می باشد. استفاده از نانو باعث جلوگیری از جذب آب ، روغن ، گریس ، اسید و.. می شود.

کفسابی ایتالیایی : این روش باید با مهارت بالا و توسط نیروهای ماهر انجام شود. نتیجه انجام کفسابی به روش ایتالیایی فوق العاده خواهد بود.

بهترین روش انجام کف سابی ، کفسابی ایتالیایی می باشد. در این روش سطحی براق و درخشنده خواهید داشت.

شماره تماس :
09125394367
09038972542

❌ کفسابی باعث رفع چه ایراداتی می شود ؟

❌ باعث رفع هرگونه ماده اسیدی ، سرکه ، رنگ ، پستی و بلندی یا مصالح ساختمانی مانند چسب و…از روی سطح می شود.

❌ سوراخ و یا درز ایجاد شده در سطح با استفاده از ماده رزین از بین می رود.

❌ اگر سنگ سطح دارای خط و خش و… باشد با انجام کفسابی مانند روز اول درخشنده و براق می شود.

⚡️در کفسابی، با دستگاه های مخصوص کفسابی، لایه بسیار نازکی از سنگ کف را می سابیم. اگر این کار توسط کف ساب حرفه ای و با تجربه انجام شود سنگ آینه ای و بسیار براق می شود. . البته باید از دستگاه های مناسب استفاده کند. و تعداد دفعات ساب هم مهم است.  کفسابی با این روش علاوه بر حذف پستی ها و بلندی های سطح، لایه رویی کهنه و معمولا آسیب دیده را حذف می کند و لایه جدیدی از سنگ را نمایان میکند. که سنگ را نو می کند.

⚡️با کفسابی تمام مشکلات سطح سنگ را میتوانید از بین ببرید. این کار محیط شما را بسیار مجلل و ارزشمند میکند. و جلوه بی نظیری به پاساژ ها و فروشگاه ها و یا منازل سکونی و پارکینگ و ادارات می بخشد

⚡️کفسابی یعنی لایه رویی سنگ را صیقل دهیم. این کار سنگ ها را هم تراز ،یک دست و براق میکند. می توانیم درز ها و ترک ها و شکستگی های سنگ را هم با رزین پرکنیم. بعد با لقمه های کاملا ایتالیایی ساب پرداختی انجام دهیم. یعنی سنگ را با دستگاه بسابیم . که با این پرداخت سنگ صاف تر براق تر میشود. سنگسابی برای هر جایی که کف آن، سنگ کاری شده نیاز است.

شماره تماس :
09125394367
09038972542
سنگ سابی چیست؟

سنگ سابی هم یکی دیگر از اصطلاحات رایج در کف سابی است. سنگ سابی همان کف سابی است که  تنها روی سنگ انجام می شود. کلمه کفسابی را ممکن است با اسم های مختلف سنگسابی و ساب زدن سنگ و … هم شنیده باشید. که همه آن ها به همین حوزه مربوط هستند. سنگ سابی تقریبا روی تمامی سنگ ها که به عنوان سنگ فرش استفاده می شود، قابل اجرا است.

البته دستگاه ها ، مواد و تعداد دفعات انجام سنگ سابی به نوع سنگ بستگی دارد. و این کار، حرفه ی سنگ ساب است که تشخیص دهد برای هر نوع سنگ از چه دستگاه هایی استفاده شود و تعداد دفعات تکرار سنگ سابی تا رسیدن به نتیجه مطلوب چقدر است. از این رو پیشنهاد می کنیم که از مراکز خدمات کفسابی معتبر و متخصص برای کفسابی و سنگ سابی کمک بخواهید. و در مقابل کفسابی های ارزان قیمت و بی کیفیت که ممکن است به نوع سنگ فرش شما آسیب بزند تسلیم نشوید!

اجرای کفسابی سنگسابی نماشویی در تبریز

شماره تماس :
09125394367
09038972542
سنگ سابی روی چه سنگ هایی قابل اجرا است؟

⚜️از رایج ترین نوع سنگ ها که برای سنگ فرش کف ساختمان ها و پارکینگ و … استفاده می شود، می توان این سنگ ها را نام برد:

سنگ ها مصنوعی ، سنگ های چینی، سنگ ترارتن ، سنگ مرمریت ، سنگ خوی ، سنگ دهبید ، سنگ سیاه رگه دار طلایی و سفید ، انواع گرانیت ها ، سنگ صلصالی ، سنگ ریخته شده ، سنگ های لوکس و قیمتی و انواع موزاییک ها .

این سنگ ها را می توان با دستگاه های حرفه ای و متناسب با هرکدام کفسابی کرد. سرامیک ها قابل کفسابی نیستند. ولی با دستگاه های فرچه شویی قابل شست و شو می باشند. کفسابی کف های بتنی و لاشه سنگ ها با لقمه سنگ های الماسه اجرا می شود.

اجرای کفسابی سنگسابی نماشویی در تبریز

شماره تماس :
09125394367
09038972542
چرا کفساب حتما باید با تجربه و متخصص باشد؟

⚡️یکی دیگر از موضوعات سنگ سابی و کف سابی ، کفساب است. کاملا مشخص است که کفساب فردی است که با دستگاه های ویژه و دانش ، مهارت و تجربه خود کفسابی را انجام میدهد. یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر کیفیت کفسابی ، کفساب است. با وجود دستگاه های متنوع و با کیفیت و ویژگی های متفاوت، و انواع مواد موجود برای این کار، این کفساب است که باید تشخیص دهد چه دستگاه و موادی برای سنگ مناسب است.

⚡️تعداد دفعات کفسابی را استادکار و کفساب تعیین میکند. که بر کیفیت کار بسیار تاثیر گذار است. کفساب متخصص باید توانایی تشخیص این که کفسابی از کدام قسمت محیط شروع شود را داشته باشد. در صورتی که ترتیب کفسابی به درستی انجام ندهد، کیفیت خروجی پایین می آید.

شماره تماس :
09125394367
09038972542

آماده کردن پیش نیاز ها و شرایط برای انجام سنگ سابی
1- تمامی لوازم و اشیا را باید از محلی که قرار است ساب زده شود بیرون ببریم.
2-بهتر است در محیط برق سه فاز داشته باشیم. دستگاه های مناسب با برق سه فاز بزرگتر هستن. و سرعت انجام فرایند را بالا می برند. ساختمان ها و اماکنی که  آسانسور دارند،، برق سه فاز هم دارند.
3- ماسه و خاک روی زمین را باید جار. کنیم . سطح تمیز باشد.

مدیریت:آقای کاظم زاده

 

 

 

 

اجرای کفسابی سنگسابی نماشویی در تبریز

پله سابی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اجرای کفسابی سنگسابی نماشویی برتر
شماره تماس :
09125394367
09038972542

 

 

قیمت کفسابی , کفسابی در تهران , قیمت کف سابی سنگ , شرکت کفسابی , کفسابی سنگ , کف سابی سنگ مرمر , کفسابی , کفسابی سرامیک , کفسابی در زنجان , کفسابی در میانه , کفسابی در ارومیه , کفسابی در اردبیل ,کفسابی در تهران ,  کفسابی در زنجان  , کفسابی در گیلان , شرکت کفسابی شهرهای تهران , شرکت کفسابی کرج , شرکت کفسابی شرکت کفسابی زنجان , شرکت کفسابی قزوین , شرکت کفسابی آذربایجان شرقی و غربی , شرکت کفسابی قم ,  شرکت کفسابی مشهد , شرکت کفسابی میانه , شرکت کفسابی ورامین , قیمت کف سابی سنگ در شهرهای تهران , قیمت کف سابی سنگ کرج , قیمت کف سابی سنگ زنجان , قیمت کف سابی سنگ قزوین  , قیمت کف سابی سنگ آذربایجان شرقی  , قیمت کف سابی سنگ آذربایجان غربی  , قیمت کف سابی سنگ , قیمت کف سابی سنگ قم , قیمت کف سابی سنگ مشهد , قیمت کف سابی سنگ ورامین , اجرای کفسابی سنگسابی نماشویی برتر در تبریز , اجرای کفسابی در تبریز , سنگسابی در تبریز  , نماشویی در تبریز ,قیمت اجرای کفسابی در تبریز , قیمت سنگسابی در تبریز  , قیمت نماشویی در تبریز , اجرای کفسابی سنگسابی نماشویی برتر

Reviews

Leave a Review


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/zmat/domains/zmat.ir/public_html/wp-content/themes/directory2/ait-theme/elements/contact-form/captcha/ait-really-simple-captcha.php on line 257
captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
سعیدی 11 دی 1400 1:04 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خسته نباشید کارتون عالیه سریع وبدون نقص
??????????????????????

بهرام 11 دی 1400 1:03 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

عالی حرف نداره

موسوی 11 آذر 1400 9:10 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

با سلام
کارتون درجه یک
تشکر از زحماتتون و نحوه برخورد عواملتون
متشکرم

There are 2 next ratings View Next Ratings