Address & Contact

Our Address

تهران

خرید و فروش انواع استیل صنعتی نسوز

💫خرید فروش انواع استیل صنعتی و ضایعات ۳۰۴ و ۳۱۶ 
💫خرید انواع نسوز ۳۱۰ و ۳۰۹ 
💫خرید نایهارد منگنز های کروم ۴۳۰ و ۴۸۲۳ 

✳️ورق استیل نسوز 

💠ورق استیل نسوز در واقع ورقی از جنس فولاد زنگ نزن است که به دلیل حضور برخی عناصر آلیاژی مانند نیکل و کروم در ترکیب آن، به عنوان ورق مقاوم به حرارت شناخته می‌شود.

💠 از جمله گریدهای ورق استیل نسوز می‌توان به گریدهای ۳۰۰ و ۴۰۰ از فولاد زنگ نزن اشاره کرد. معروف‌ترین گریدهای ورق استیل نسوز موجود در بازار، گریدهای ۳۰۹ و ۳۱۰ و انواع کم کربن هرکدام از این فولادها با نام‌های ۳۰۹S و ۳۱۰S است.

✳️استیل 304

🔺استقامت به زنگ زدگی این آلیاژ از استنلس استیل بیشتر از فولاد های متداول است. فولاد ضد زنگ ۳۰۴ به آسانی توانایی فرم پذیری به اقسام متنوع را دارد در این صورت به طور وسیعی مورد مصرف واقع می شوند.

🔺این محصول در کلیه اقسام ساخته می شود و به استعمال می رسد. این استیل به شکل ورق استیل ۳۰۴ ، رول، لوله، میله و… به بازار عرضه می شود. این محصول در معیار های اروپایی ۱/۴۳۰۱ اسم گذاری شده است. استقامت زنگ زدگی این محصول از ورق استیل ۳۱۶ پایین تر است و نیز قیمت آن از استیل ۳۱۶ مقرون به صرفه تر است.

🔺استنلس استیل ۳۰۴ با مدل بازسازی شده آن با کمترین کربن در صنایع گوناگونی چون گاز، پتروشیمی، نفت، صنعت غذایی و دارویی و … استعمال متعددی دارد. و فروش ورق استیل در هر بازه زمانی به موارد گوناگونی بستگی دارد که بعده ها به آن پرداخته میشود.

✳️کاربرد های استیل 316 کدامند؟

🔹🔸تولید منیفولدهای اگزوز استیل 
🔹🔸تولید مبدل های گرمایشی استیل 
🔹🔸قطعات کوره استیل 
🔹🔸قطعات موتور جت استیل 
🔹🔸شیر و قطعات پمپ استیل 
🔹🔸ابزارآلات دارویی و عکاسی استیل 
🔹🔸ابزار آلات پردازش شیمیایی استیل 
🔹🔸محفظه های استیل 
🔹🔸همچنین در ساخت تجهیزات پردازش خمیر، کاغذ و ابزار آلات نساجی و هر بخش در دسترس نواحی دریایی به کار برده می شود.

✳️استیل ۳۱۰ چیست؟

💎ورق استیل ۳۱۰ یا ورق استیل نسوز “گرید ۳۱۰” یک فولاد ضد زنگ آستنیتی کربن متوسط است ، برای کاربردهای با درجه حرارت بالا مانند قطعات کوره و تجهیزات عملیات حرارتی. در دمای حداکثر ۱۱۵۰ درجه سانتیگراد در سرویس مداوم ، و ۱۰۳۵ درجه سانتیگراد در سرویس متناوب استفاده می شود. گرید ۳۱۰S یک نسخه کم کربن از درجه ۳۱۰ است.

به مدیریت:جعفری

 

 

 

خرید و فروش انواع استیل صنعتی نسوز جعفری در یافت آباد تهران , فروش انواع استیل صنعتی در تهران , خرید انواع استیل صنعتی در تهران , فروش انواع استیل صنعتی نسوز , خرید انواع استیل صنعتی نسوز در یافت آباد تهران , فروش انواع استیل صنعتی نسوز در یافت آباد تهران , قیمت استیل صنعتی نسوز , مرکز خرید استیل صنعتی نسوز در تهران , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed