آدرس & اطلاعات

Our Address

لرستان ، خرم آباد ، کیلومتر 28 ،از پل کمربندی به سمت آبشار وارک ، ازمسیر روستای تاف (روستای پیرسرا )

اقامتگاه بومگردی دار بلوط وارک

✅اقامتگاه در مسیر آبشار بکر و بی نظیر وارک در نزدیکی آبشار نوژیان ، در کنار کوه زیبای هشتاد پهلو با درختان کهن سال بلوط و چشمه های خروشان قرار دارد

✅امکانات :اقامت، صبحانه ،ناهار، شام ،تور گردشگری مکانهای دیدنی

✅مجموعه اقامتگاه بومگردی دار بلوط وارک( در حال احداث ) به مساحت کل مجموعه ۶۳۲۸متر ودر زمین ناهمواری واقع شده که زمینهای اطراف این مجموعه به صورت باغ کاشته شده و فضایی کاملا دلنشین و دیدنی رو فراهم کرده.
سازه در حال ساخت اقامتگاه بومگردی دار بلوط وارک به این صورت خواهد بود: داخل اقامتگاه یک ساختمان دوطبقه هر طبقه به متراژ تقریبی ۱۰۰متر که جمعا حدودا۲۰۰متر، باسرویس بهداشتی در هر طبقه به صورت جداگانه، و همچنین حدودا۵عدد سویت یک خوابه با سرویس بهداشتی و تعداد حدود۵عدد آلاچیق ۶متری و یک عدد استخر به ابعاد۶در۵ به عمق۲٫۷۰ و نصب حدودا۱۰۰متر سیاه چادر به صورت کاملا سنتی .

🌀مسیرهای دسترسی:

🔸اقامتگاه بومگردی دار بلوط وارک (در حال احداث) که تقریبا در کیلومتر ۳۰از جاده کمربندی به سمت آبشار وارک واقع در روستای وارک(پیراسد)  هست. راه دسترسی به اقامتگاه حدودا تا ۳۰۰متری آسفالت  و الباقی خاکی به صورت شنکوبی ومناسب برای تردد انواع وسیله های نقلیه است.
فاصله اقامتگاه بومگردی دار بلوط وارک (در حال احداث )  تا آبشار وارک حدودا۱۰کیلومتر با راه دسترسی به صورت خاکی وشن کوبی شده که قابل تردد انواع وسایل نقلیه البته فعلا به دلیل خاکی بودن جاده در فصل زمستان و درصورت بارش برف این جاده تردد در اون سخته ، اما پیگیری های لازم برای تسهیل این مسیر در حال انجامه. قابل ذکره که تردد در همه ی فصل های سال تا اقامتگاه بومگردی دار بلوط وارک امکان پذیر هست و ما در تمام فصول سال میزبان میهمانان عزیز خواهیم بود.

🌀دیگر امکانات

🔸  دارای ۵ واحد آلاچیق

🔸 دارای سیاه چادر و برگزاری مراسم های خاص در سیاه چادر

🔸  مجهز به استخر

🔸  همراه با لیدر و مردم محلی آشنای راه برای دیدن از آبشار وارک و جاذبه های منطقه وارک

🔸  همراه با مترجم

🔸  مجهز به وسایل گرمایشی ( هیزمی و در صورت نیاز کپسول گاز )

🔸  آب آشامیدنی از چشمه

 

🌀قوانین اقامتگاه:

🔸ورود به داخل واحد و اتاقها با کفش مجاز نمی باشد.

🔸استعمال هرگونه دخانیات در فضای بسته (مسقف) مجاز نمی باشد.

به مدیریت: فتح االله مالزیری

 

اقامتگاه بومگردی دار بلوط وارک , اقامتگاه بومگردی , اقامتگاه در خرم آباد , اقامتگاه بومگردی در لرستان , بهترین اقامتگاه در خرم آباد ,

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields